منوی داروخانه
Your Cart

آریا دارو | Arya Daru

مدل: Arya Daru Cystine B6 Zinc And Arginine 60 Tablets
101,520 تومان 112,800 تومان
قرص زینک پلاس ویتامین C آریا دارو  30 عددی
-10 % ناموجود
نمایش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)

شرکت دانش‌ پژوهان آریا دارو (داروسازی آریا دارو)  در سال 1398 فعالیت خود را در زمینه تولید و واردات انواع فرآورده‌های دارویی و مکمل‌های غذایی آغاز نموده است. این شرکت در سال 1401 موفق به اخذ تاییدیه دانش‌بنیان گردید. تمرکز این شرکت بر اساس شناسایی تامین کننده‌های دارو، مکمل و تجهیزات پزشکی دانش محور در سراسر جهان می‌باشد. هدف اصلی از تاسیس این شرکت، کمک به بیماران در جهت حفظ سلامتی آنها و آرامش خاطر خانواده‌های آنان بوده است.

آریادارو از آغاز تا کنون به صورت مداوم برای بهبود قابلیت‌های سازمانی خود سرمایه‌گذاری زیادی کرده است تا این شرکت را به عنوان تولید کننده با کیفیت بالا در صنعت داروسازی ایران مطرح کند. ماموریت اصلی در شرکت آریا دارو ارائه محصولات دارویی، مکمل و تجهیزات پزشکی با کیفیت بسیار بالا از منابع شناخته شده و قابل اطمینان از سراسر جهان می‌باشد. هدف ایفای نقشی مهم و ضروری در بخش سلامت کشور با ارائه داروهای ایمن، موثر و بسیار با کیفیت می‌باشد.

توسعه محصول

ماموریت آریا دارو در توسعه محصول، ارائه و تولید محصولات خلاقانه و با کیفیت می‌باشد.

تحقیق و توسعه

آریا دارو  اشکال مختلف محصولات دارویی و مکمل را با بالاترین کیفیت توسعه می‌دهد.

تضمین کیفیت

تیم تضمین کیفیت، تجربه‌ گسترده‌ای در تمامی جنبه‌های مختلف سیستم مدیریت کیفیت دارویی دارد.

بازرگانی

تیم بازرگانی آریا دارو همواره وظیفه تامین باکیفیت‌ترین مواد اولیه و تجهیزات را از منابع شناخته شده و معتبر را بر عهده دارد.

فروش و بازاریابی

تیم فروش و بازاریابی شرکت آریادارو از پرسنل آموزش دیده و با تجربه‌ای تشکیل شده است که وظیفه آنها گسترش محصولات در سراسر ایران می‌باشد.


کد تخفیف خوش آمد گویی