منو
سبد خرید شما

آ اس مد | as med

نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)

برند آ اس مد برندی معتبر برای تهیه انواع پدهای الکلی است. همانطور که می دانید کشف الکل پدیده ای مهم در تاریخ پزشکی به شمار می رود و حتی می توان آن را نقطه عطف تاریخ پزشکی دانست. الکل این قابلیت را دارد که به بافت آلودگی ها نفوذ کند و آنها را غیر فعال سازد. این موضوع در زمان شیوع بیماریهای همه گیر اهمیت بسیار زیادی پیدا می کند. زیرا از این پد می توان به راحتی برای ضد عفونی کردن سطوح استفاده کرد و خطر انتقال بیماری و آلودگی را به کمترین میزان رساند. امروزه، تمامی کسانی که به سلامت خود اهمیت می دهند از این پدها استفاده می کنند!

کیفیت، مهمترین ویژگی برند آ اس مد

کیفیت مهمترین برند آ اس مد است. در محصولات این برند تنها از الکل برای ضد عفونی کردن استفاده نشده است. این محصولات حاوی مواد آب رسان و مرطوب کننده هستند و هرگز بر روی بافت پوستی خشکی به وجود نمی آورند. همچنین، جنس این پدها بسیار نرم و لطیف است و وقتی بر روی پوست کشیده می شوند حسی لطیف را به وجود می آورند.

از پد الکلی آس مد در کجا می توان استفاده کرد؟

شما از این پدها می توانید در موارد مختلفی استفاده کنید که به شرح زیرند:

  • برای تزریقات
  • برای ضد عفونی کردن دستها
  • برای ضد عفونی کردن سطوح

داروخانه آنلاین، داروخانه ای در منزل شما!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.