منو
سبد خرید شما

آوه سینا | Avicenna

نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

شرکت داروسازی آوه سینا برندی معتبر و ایرانی در زمینه تولید انواع مکملها برای سلامتی است. این برند فعالیت خود را در سال 1382 آغاز کرد و پس از آن توانست با تولید مکملهای مناسب تحولی در زیرساخت های سلامتی به وجود بیاورد. این برند تا به حال توانسته است گواهینامه های معتبر زیادی را دریافت کند و جایزه تکنولوژی کیفیت از اتحادیه اروپا یکی از معتبرترین جوایز این شرکت به شمار می رود که در سال 1394 موفق به دریافت آن شد. این شرکت تا به حال توانسته است داروهای جامد زیادی را به بازار عرضه کند و نقش موثری در خودکفایی کشور ایفا کند. به همین دلیل، این شرکت در بازار ایرانی مورد توجه است و بسیاری از خریداران ایرانی خرید محصولات این برند را به محصولات مشابه خارجی ترجیح می دهند.

محصولات شرکت داروسازی آوه سینا

این شرکت با تولید داروهای ضد سرطان توانسته است به برندی مهم در کشور تبدیل شود. محصولات دیگر شرکت داروسازی آوه سینا به شرح زیر هستند:

  • داروهای عمومی
  • داروهای خاص
  • مکملهای سلامتی

متخصصانی که در این شرکت مشغول به فعالیت هستند به نتایج بدست آمده از مطالعات علم روز دنیا توجه دارند و تلاش می کنند تا با شرکت در مطالعات بالینی کیفیت محصولات خود را ارتقا دهند. امروزه محصولات این شرکت توانسته اند با تمرکز بر نیازهای جامعه ایرانی سلامتی را در سطح جامعه بالا ببرند.

انواع محصولات شرکت داروسازی آوه سینا را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.