منو
سبد خرید شما

بی پی آی | bpi

نمایش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)بی پی آی اسپورت

بی پی آی اسپورت برند منحصر به فردی در زمینه تولید مکمل های بدنسازی و ورزشی است. قبل از هر چیز بهتر است به نام این برند توجه داشته باشید. این نام به معنای ساخت و تولید بهترین محصول است!برند بی پی آی اسپورت در تلاش است تا هدف خود را در پس نامی که برای محصولات و مکمل هایش انتخاب کرده است، بگنجاند!این نام در پس تجارت بی پی آی اسپورت نیز وجود دارد و الهام بخش راهکارهایی است که برای تولید محصولات و مکمل هایش به کار می برد.

محصولات بی پی آی اسپورت

این برند مفتخر است که در طی سالها تلاش و کوشش توانسته است مجموعه متنوعی از مکملهای ورزشی را در اختیار  دوستداران ورزش و سلامتی قرار دهد. محصولات این برند به شرح زیر هستند:

 • مکمل آمینو اسید
 • مکمل پروتئین
 • مکمل قبل از ورزش
 • مکمل چربی سوز
 • مکمل عضله ساز
 • مکمل استقامتی
 • مکمل کاهش وزن
 • مکمل کتوژنیک
 • مکمل سلامتی

مکمل آمینو اسید برند بی پی آی اسپورت

بیش از 80 آمینو اسید در طبیعت وجود دارند که بدن انسان تنها به 20 عدد از آنها نیاز دارد. مکملهای آمینو اسید برند بی پی آی اسپورت شامل آمینواسیدهای ضرورری و غیرضروری و یا ترکیبی از هر دو هستند. این مکملها به ریکاوری عضلات بعد از انجام ورزشهای سنگین کمک می کنند. مکملهای آمینواسید بی پی آی اسپورت به شرح زیر هستند:

 • مکمل بست بی.سی.ای.ای ( مایع و پودر)
 • مکمل بست بی.سی.ای.ای شردد
 • مکمل بست بی.سی.ای.ای + انرژی زا
 • مکمل سی.ال.ای+ روغن نارگیل+ آمینواسید
 • مکمل کتو آمینو
 • مکمل کلینیکال اسنشال آمینو

مکمل پروتئین برند بی پی آی اسپورت

مکملهای پروتئین مکملهایی نام آشنا برای تمامی افرادی هستند که در حوزه ورزش و بدنسازی فعالیت دارند. پروتئین یکی از مهم ترین ریزمغذیهای مورد نیاز بدن برای عضله سازی است.با توجه به اینکه ورزشکاران به مکملهای پروتئین اهمیت زیادی می دهند، برند بی پی آی اسپورت مکملهای خود را بعد از تولید به آزمایشگاه ثالثی می فرستد تا گواهی کیفیت این مکملها را دریافت کند!این امر بدین معناست که شما بدون هیچ نگرانی می توانید محصولات این کمپانی را بخرید و تنها بر ورزش خود تمرکز داشته باشید.این برند 8 مکمل پروتئین را با کارکردهای مختلف به بازار عرضه می کند. هر یک از این مکملها ویژگی خاصی دارند که باید با توجه به نیازهای ورزشکاران مورد استفاده قرار گیرند.

مکمل قبل از ورزش برند بی پی آی اسپورت

« مکملهای قبل از ورزش بی پی آی اسپورت » عملکرد ورزشکاران را در طول ورزش بهبود می بخشند و همین امر سبب می شود که بسیاری از ورزشکاران به استفاده از این مکملها توجه داشته باشند.مواد به کار رفته در این مکملها به گونه ای طراحی شده اند که انرژی را افزایش می دهند و قدرت ذهنی و بدنی فرد را ارتقا می بخشند. بهتر است قبل از انتخاب « مکمل قبل از ورزش » به این مطلب توجه داشته باشید که واکنش بدن شما به مواد محرک موجود در این مکملها چیست!همچنین باید این مکملها را با توجه به نوع فعالیت فیزیکی که انجام می دهید انتخاب کنید. برند بی پی آی اسپورت 10 مکمل قبل از ورزش را در اختیار ورزشکاران قرار می دهد که هریک از آنها ویژگی خاصی دارد.

مکمل چربی سوز برند بی پی آی اسپورت

چربی های مازاد در بدن سبب می شوند که عضلات نتوانند خود را به خوبی نشان دهند. همچنین وجود این چربی ها خطر ابتلا به بیماری های مختلف از جمله بیماری های قلبی را افزایش می دهد.برای کاهش چربی مازدا، شما باید به خوبی ورزش کنید و از رژیم غذایی مناسب پیروی کنید. اگر این کارها را انجام ندهید مکملهای چربی سوز اثری بر کاهش وزن نخواهند داشت.برند بی پی آی اسپورت 20 مکمل چربی سوز را با ویژگی های متفاوت به بازار عرضه می کند که هر فرد باید با توجه به نیازهای بدنیش بهترین مکمل را انتخاب کند.

مکمل کاهش وزن برند بی پی آی اسپورت

مکملهای کاهش وزن تقریبا در همه جا وجود دارند. اما بهتر است بدانید که اعتماد به تمامی آنها کار درستی نیست. برند بی پی آی اسپورت ادعای هیچ گونه معجزه ای را ندارد، اما اگر از این مکملها طبق دستورالعمل استفاده کنید، معجزه را در بدن خود خواهید دید.برند بی پی آی اسپورت 28 مکمل کاهش وزن را در اختیار دوستداران سلامتی قرار می دهد.

مکمل عضله ساز برند بی پی آی اسپورت

رشد عضلات در دو مرحله صورت می گیرد:

 • مرحله اول: فیبرهای عضلانی در طی تمرینات سنگین ورزشی پاره می شوند؛
 • مرحله دوم: سپس عضلات خود را ترمیم می کنند و همین امر سبب می شود که عضلات از قبل بزرگتر و قوی تر شوند.

برند بی پی آی اسپورت 27 مکمل عضله ساز را در اختیار ورزشکاران قرار می دهد تا عضلاتی زیبا و برجسته داشته باشند.

مکمل افزایش استقامت بی پی آی اسپورت

بدن در طول ورزشهای سخت و دشوار کربوهیدرات و چربی زیادی را مصرف می کند. در این میان نوع رژیم غذایی، آب رسانی به بدن و خواب کافی سبب می شود که ورزشکار بهتر بتواند عمل کند.مکملهای افزایش استقامت بی پی آی اسپورت با تامین مواد مغذی مورد نیاز بدن، عملکرد ورزشکاران را در طول ورزشهای سنگین ارتقا می دهند. این برند 22 مکمل افزایش استقامت را در اختیار ورزشکاران قرار می دهد.

مکمل ریکاوری برند بی پی آی اسپورت

ریکاوری بعد از ورزش مسئله بسیار مهمی است. زیرا تنها در این زمان است که می توانید نتیجه مورد نظر خود را بدست آورید. ممکن است در ابتدا در مورد اینکه یک روز به ورزش نرفته اید احساس تقصیر کنید اما وقتی بدن شما قوی تر شود، حس خوشایندی خواهیدداشت. مکملهای ریکاوری برند بی پی آی اسپورت به شما کمک می کنند در زمان ریکاوری بهترین نتیجه را بدست بیاورید. این برند 22 محصول را به بازار عرضه می کند.

مکمل کتوژنیک برند بی پی آی اسپورت

رژیم غذایی کتوژنیک رژیمی سرشار از چربی، پروتئین متوسط و کربوهیدارت پایین است. این رژیم به گونه ای طراحی شده است که از چربی بدن به عنوان سوخت استفاده کند و همین امر روند کاهش وزن را تسریع می بخشد.مکملهای کتوژنیک بی پی آی اسپورت این روند را به روندی دلپذیر برای شما تبدیل می کنند. این برند 14 مکمل کتوژنیک را در اختیار کسانی قرار می دهد که به تناسب اندام خود اهمیت می دهند.

مکمل سلامتی برند بی پی آی اسپورت

وقتی در کمپانی بی پی آی اسپورت صحبت از مکملهای سلامتی می شود، تمرکز این برند به حفظ سلامتی فیزیکی، ذهنی و روحی معطوف می شود.  برند بی پی آی اسپورت بر این باور است که در کنار مصرف این مکملها، پیروی از سبک زندگی سالم نیز گزینه دیگری است که تمامی افراد باید بدان توجه داشته باشند. هدف این برند ایجاد تغییر است!

چرا برند بی پی آی اسپورت مکمل تولید می کند؟

کمپانی بی پی ای اشتیاق فراوانی به سلامتی و فیتنس دارد. این کمپانی در تلاش است تا بهترین خود را نشان دهد و به ورزشکاران کمک کند تا به اهداف خود دست پیدا کنند.تعهد، نظم و انضباط در این کمپانی  بسیار مهم است و یکی از رموز موفقیت این کمپانی در دنیای پرهیاهوی مکملهای ورزشی به شمار می روند. تولید بهترین مکمل ها اولویت کاری این برند است.محصولات و مکمل های برند بی پی آی اسپورت تحت سخت ترین آزمایشات کنترل کیفیت تولید می شوند. هدف از انجام این کار عرضه بهترین محصولات با بهترین نتیجه است.این کمپانی فیدبک هایی را که از مشتریان می گیرد بر روند تولید مکملها اعمال می کند.این برند بر این اعتقاد است که مشتریان این کمپانی آینده محصولات و مکمل های بی پی آی اسپورت را می سازند.اعتماد مشتریان به این محصولات سبب شده است که نام این برند به نامی شناخته شده در بازار مکمل ها تبدیل شود.