Menu
Your Cart

پوست | ضد آفتاب

توضیحات دسته‌بندی

پوست کودک با پوست افراد بزرگسال متفاوت است بنابراین مراقبت ویژه ای را می طلبد، همه ما وقتی كه می‌خواهیم مثالی از زیبایی و لطافت بزنیم، پوست کودکان را مثال می‌زنیم . پس این همه لطافت و زیبایی به مراقبت نیاز دارد.


توجه، مراقبت و رسیدگی به پوست به خصوص از بدو تولد سنگ بنای حفظ سلامت و لطافت آن در سال‌های آتی عمر است.


در تابستان اشعه خورشید شدیدتر است و نوزادان، کودکان و نوجوانان هم مانند بزرگترها در معرض اشعه ماورای بنفش خورشید قرار می گیرند. قرار گرفتن در معرض نور آفتاب به مدت طولانی و آفتاب سوختگی های دوران کودکی می تواند بروز سرطان پوست در بزرگسالی را سبب شود.


با مراقبت از پوست کودک در تابستان می توان خطر بروز آفتاب سوختگی و احتمال بروز سرطان پوست در سال های آتی را به حداقل رساند.آفتاب سوختگی های متعدد در دوران کودکی خطر ابتلا به ملانوما (یک نوع سرطان پوست بدخیم)را افزایش می دهد . افزون براین ،اشعه ماوراءبنفش خورشید فرآیند پیری پوست را به وجود می آورد.اگر از همان کودکی به فرزندان آموزش دهید که مراقب پوست شان باشند، در بزرگسالی نیز این رفتار را ادامه خواهند داد.پوشاندن لباس مناسب به کودکان برای حفاظت از پوست ضروری است. استفاده از کرم های ضد افتاب نیز اهمیتی خاص دارد.

در میانه روز که تابش اشعه خورشید به بیشترین مقدار خود می رسد، کودکان خردسال و نوزادان باید در خانه بمانند یا دست کم در سایه باشند.


کودکانی که پوست سفیدتری دارند، بیشتر در معرض خطر آفتاب سوختگی هستند. آن هایی که پوست تیره دارند هم می توانند از اشعه آفتاب آسیب ببینند . استفاده از لباس های تیره، کلاه و کرم ضد آفتاب به کودک در برابر آفتاب سوختگی کمک می کند.


مناسب ترین راه برای جلوگیری از نفوذ اشعه خورشید استفاده از کرم ضد افتاب است. کودکانی که کمتر از یک سال دارند، پیش از آن که راه بیفتند، بیش از هر گروه سنی دیگری نیاز به مراقبت دارند و پوشاندن لباس های آستین بلند و شلوارهای بلند و کلاه لبه دار مناسب ترین روش است.


مواقعی که آفتاب شدید باشد هر نیم ساعت یک بار باید کرم ضد آفتاب را روی پوست مالید و زمانی که کودک در استخر یا دریا مشغول بازی است، به راحتی نمی توان این کار را انجام داد. پس، بهتر است که برای آنها لباس شناس سرتاسری تهیه کنید که همه بدن انها را هنگام شنا بپوشاند.


بعضی از والدین نگران هستند که شاید کرم های ضد افتاب برای کودکان مضر باشد و آنهایی که مخصوص کودکان هستند، بیش از کرم های بزرگسالان اشعه خورشید را از خود عبور داده و نفوذ پذیر است. ولی، این طور نیست و کرم های ضد آفتاب کودکان هم درجه نفوذ پذیری یکسانی با کرم های ضد آفتاب بزرگسالان دارد.

کرم ضد آفتاب کودکان الارو | 50 میل | SPF30 | مقاوم در برابر آب و تعریق
ناموجود
برند: الارو | Ellaro مدل: Ellaro Kid Sunscreen Cream SPF30
ویژگی های کرم ضد آفتاب کودکان الارو:- کرم ضد آفتاب کودک الارو حاوی فیلترهای محافظت در برابر اشعه ی UV خاصی است که مانع ایجاد هرگونه حساسیت برای پوست لطیف و نازک کودکان می شود- ویتامین E و روغن جوجوبای بکار رفته در این ضدآفتاب، با خاصیت آنتی اکسیدانی و مرطوب کنندگی قوی پوست را از خشکی محافظت می کند- ..
46,500 تومان
کرم ضد آفتاب کودک بریسان اوریاژ | 50 میل | ضد آفتاب و ضد حساسیت SPF50
ناموجود
برند: اوریاژ | Uriage مدل: Uriage Bariesun SPF50⁺ Kids Sunscreen Cream
کرم ضد آفتاب کودک بریسان اوریاژ:کرم ضد آفتاب بری سان کودک ⁺SPF50 اوریاژ بدون رنگدانه در برابر نور و آب مقاوم بوده و به سرعت جذب پوست می گردد. می توانید این ضد آفتاب را روزانه برای پوست کودک استفاده نمایید. کرم ضد آفتاب کودک بریسان اوریاژ از پوست کودک در برابر نفوذ اشعه های مضر آفتاب UVA و UVB محاف..
80,000 تومان
اسپری ضد آفتاب سن سی تلیال ای سی ام | 200 میل | مناسب پوست های حساس
ناموجود
برند: ای سی ام | ACM مدل: ACM Sensitelial Spray SPF30
اسپری ضد آفتاب سن سی تلیال ای سی ام:اسپری ضد آفتاب SPF30 سن سی تلیال ای سی ام با ساختاری سبک حاوی اسید های آمینه و قند های پلی ساکارید می باشد وخاصیت بازسازی پوست را بر عهده دارد. این محصول مقاوم در برابر آب و فاقد عطر و اسانس می باشد. کمپانی  ACMبا در نظر گرفتن لطافت و ظرافت پوست حساس کودکان و..
108,000 تومان
اسپری بعد از آفتاب موستلا | 125 میل | مناسب برای کودکان و نوزادان
ناموجود
برند: موستلا | Mustela مدل: Mustela After Sun Spray
ویژگی های اسپری بعد از آفتاب موستلا:- برای پوست کودکان و نوزادان بعد از قرار گرفتن در برابر نور خورشید کاملا موثراست- التهابات ناشی از نور آفتاب را تسکین می بخشد و باعث شادابی پوست می شود- ترمیم کننده ای بسیار قوی برای پوست های آسیب دیده در معرض آفتاب می باشدنحـوه استفـاده اسپری بعد از آفتاب موستلا:..
68,500 تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

چرا از داروخانه آنلاین خرید کنیم