Menu
Your Cart

کاندوم ترکیبی

توضیحات دسته‌بندی


کاندوم‌ها انواع متفاوتی دارند مانند کاندوم تاخیری و کاندوم خاردار. کاندوم ترکیبی محصولی است که ویژگی تمامی کاندوم‌ها را دارد و استفاده از آن اوج لذت جنسی را به وجود می‌آورد. این کاندوم می تواند به شرکای جنسی کمک کند رابطه جنسی متفاوتی را تجربه کنند و همین امر باعث می شود تا رضایت آنها از رابطه جنسی افزایش پیدا کند.

تمامی محصولات جنسی که در این صفحه مشاهده می کنید از برندهای معتبر بازار هستند و مجوزهای لازم را از سازمان بهداشت دریافت کرده اند. در نتیجه، شما می توانید بدون هیچ گونه نگرانی این محصولات را سفارش دهید و از آنها برای افزایش کیفیت رابطه جنسی خود استفاده نمایید.

کاندوم ترکیبی چیست؟

کاندوم ترکیبی حاوی مواد روان کننده است و با مرطوب کردن واژن از بروز درد در حین رابطه جنسی جلوگیری به عمل می‌آورد. این کاندوم دارای خارها و شیارهایی برای تحریک جی اسپات در زنان است و زنان را به اوج لذت جنسی می‌رساند.

سطح داخلی کاندوم پوشیده از مواد موثره تاخیری مانند بنزوکائین است که از انزال زود رس جلوگیری به عمل می‌آورد و با به تعویق انداختن زمان انزال، تجربه خوشایندی را برای مردان رقم می‌زند. این کاندوم دارای اسانس ‌های محرک و گرما بخش مانند موز و عسل است. کاندوم ترکیبی دارای مخزن ذخیره است و امنیت رابطه جنسی را افزایش می‌دهد.

استفاده از این کاندوم چه مزایایی دارد؟

در واقع، کسانی که از کاندوم ترکیبی استفاده می کنند، می توانند چندین مزیت را همزمان با یکدیگر تجربه کنند. یکی از مهمترین مواردی که باعث شده است استفاده از این کاندوم مد نظر قرار گیرد تجربه ارگاسم یا اوج لذت جنسی در زنان است. شیارهایی که بر روی بدنه این کاندوم وجود دارد به شدت کانال واژن زنان را تحریک می کند و این امر باعث می شود تا آنها حس خوبی داشته باشند.

 از طرف دیگر، بنزوکائین موجود در این کاندوم انزال را به تعویق می اندازد و مردان مدت زمان بیشتری می توانند بر رابطه جنسی تمرکز داشته باشند. با استفاده از این کاندوم دیگر نیاز به استفاده از ژل روان کننده نیست و این موضوع بسیار مهم است.

آیا بدنه این کاندوم نازک است؟

یکی از نگرانی های کسانی که می خواهند از کاندوم استفاده کنند در این باره است که آیا شرکای جنسی می توانند در طول رابطه جنسی آلت تناسلی یکدیگر را احساس کنند. باید بدانید شرکت های سازنده در محصولات جدید خود به این موضوع توجه ویژه ای کرده اند و کاندوم ترکیبی را به گونه ای تولید می کنند که ضخامت کمی دارد و شرکای جنسی در طول رابطه می توانند احساس بهتری را تجربه کنند.

چه کسانی باید از این کاندوم استفاده کنند؟

افرادی که مدت زیادی است از رابطه جنسی آنها می گذرد می توانند از کاندوم ترکیبی استفاده کنند. این کاندوم به آنها کمک می کند تا مدل رابطه جنسی شان را تغییر دهند و احساس بهتری داشته باشند. اما کسانی که به تازگی رابطه جنسی خود را شروع کرده اند نباید از این کاندوم استفاده کنند. کاندوم کلاسیک بهترین کاندوم برای این افراد است.

آیا استفاده طولانی مدت از این کاندوم مضر است؟

بله! استفاده طولانی مدت و مکرر از کاندوم ترکیبی می تواند آسیب های زیادی را به افراد وارد کند. اولا، این کاندوم باعث می شود تا زنان دیگر با روش های معمولی به ارگاسم نرسند و این امر باعث می شود تا مشکلات زیادی در احساس زنان به وجود بیاید. از طرف دیگر، استفاده طولانی مدت از این کاندوم باعث خراش در کانال داخلی واژن می شود و خطر ابتلا به بیماری های عفونی افزایش پیدا می کند. ماده تاخیری که در این کاندوم وجود دارد باعث می شود مردان دیر انزال شوند و همین امر یکی از مشکلات عمده برای مردان است.

خرید کاندوم ترکیبی

اگر می خواهید برای استعلام قیمت کاندوم ترکیبی و یا خرید کاندوم ترکیبی اقدام کنید، می توانید به سایت داروخانه آنلاین بروید و از مشاوره های تخصصی و رایگان کارشناسان این مرکز بهره مند شوید.


داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :


برند: کدکس | kodex مدل: Kodex Condom Delay 8in1
کاندوم تاخیری 8 در 1 فانکشن کدکسکاندوم تاخیری 8 در 1 فانکشن کدکس محصولی مناسب برای برقراری رابطه جنس