Menu
Your Cart

کرم ژل ضد آکنه پوست های چرب اریکه 50 میلی

ضد جوش، تنظیم کننده چربی و مرطوب کننده
کرم ژل ضد آکنه پوست های چرب اریکه | ضد جوش، تنظیم کننده چربی و مرطوب کننده

کرم ژل ضد آکنه و تنظیم کننده چربی پوست اریکه

کرم ژل ضد آکنه و تنظیم کننده چربی پوست اریکه مناسب برای بهبود پوست چرب تولید شده است. کرم ژل اریکه مناسب برای درمان آکنه های التهابی و هورمونی است و دارای 4 نوع ترکیب ضد باکتری می باشد.

این کرم ضد جوش ترمیم کننده و ضد التهاب پوست چرب است. استفاده از این محصول باعث می شود از ترشح بیش از حد چربی جلوگیری شود. این کرم می تواند به خوبی چربی پوست را کنترل کند و به این ترتیب از عوارض آن که ایجاد آکنه است جلوگیری کرده باشد.

در ساختار این کرم از مواد جاذب چربی استفاد شده و به همین دلیل پس از استفاده پوست کاملا مات و مخملی می گردد. این کرم مرطوب کننده نیز می باشد و مانع از خشکی پوست می شود.

جوش و مشکلات آن

جوش یکی از مشکلات بسیار رایج در دوره بلوغ می باشد و به دلیل جمع شدن سلول های مرده پوست و چربی در منافذ پوستی اطراف فولیکول مو ایجاد می شود. جوش معمولا به شکل سرسیاه، سر سفید یا التهابی و عموما در نواحی گونه ها، پیشانی و چانه دیده می شود.

جوش در سنین بزرگسالی نیز بر اثر تغییرات هورمونی، برخی بیماری ها یا مراقبت نادرست از پوست به وجود می آید و درمان خاص خود را دارد. برای درمان جوش از محولات ضد جوش  بهتر است استفاده شود و با پزشک مشورت شود تا بهترین روش برای درمان پیشنهاد شود.

داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

200,000 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 52500
  • موجودی: موجود
  • مدل: Erikeh Anti-Acne Creme-Gel
  • بارکد محصول: 3145500220057
  • کد انبار: 41327

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب