Menu
Your Cart

کرم گردن سیکلو سیستم استادرم | سفت کننده و ضد چروک

کرم گردن سیکلو سیستم استادرم | سفت کننده و ضد چروک
ناموجود
کرم گردن سیکلو سیستم استادرم | سفت کننده و ضد چروک

در ايجاد چروک صورت علت های گوناگوني وجود دارد. مسئول نگه داشتن قوام پوست کلاژن داخل درمي ميباشد. حال به هر علتي در روند کلاژن سازی اختلالی بوجود آيد مي تواند باعث چروک پوست گردد. با افزايش سن کلاژن سازی دچار وقفه ميگردد و افراد با سنين بالا پوستي افتاده دارند. اختلالات ارثي در توليد کلاژن در بيماران سندرم مارفان و سندرم اهلر دانلس از اين جمله اند در اين بيماران پوست بعلت نقص در کلاژن سازی دچار افتادگي زود رس ميگردد

علاوه بر کلاژن سازی علت های ديگري نيز در ايجاد چروک پوست دخيلند از جمله : افزايش قـدرت عـضلاني زير پوست ميباشـد. افراد عـصبي و اخـمو بعـلت اسـتفاده زياد از عضلات صورت دچار اين حالت ميشوند و با افزايش قدرت اين عضلات چروک زود رس پيدا ميکنند. افرادی که قـبلا چاق بوده ولي دچار لاغری ميشوند بعلت از دست دادن چربي زير پوستی دچار افتادگي پوست ميشوند و چروک بوجود مي آيد.

شل شدن پوست و تغییر شکل طبیعی صورت و تبدیل شدن حالت V شکل به U شکل از نشانه های پیری پوست است و به توجه بیشتری نیاز دارد.

دلایل افتادگی و شل شدن پوست:

-افزایش سن
- قرار گرفتن در معرض آفتاب برای مدت طولانی
- استعمال سیگار
- عوامل ژنتیک
- تغذیه نامناسب
- کاهش وزن های سنگین و غیرعلمی
- عوامل محیطی مانند کار کردن در شرایط یا محیط های خاص
- و...

بسیاری از کسانی که پوستشان می افتد و آویزان می شود، تصور می کنند این مشکل راه حلی ندارد و آن را ناشی از روند طبیعی افزایش سن می دانند. در نتیجه هرچه سن بیشتر می شود، منتظر افتادگی پوست می مانند و کاری به کارش ندارند در صورتی که متخصصان پوست و مو می گویند عوامل مختلفی در بروز این وضع تاثیر می گذارد و با کنترل آنها می توان شل شدن و افتادگی پوست را به تعویق انداخت.

کلاژن و الاستین، دو پروتئینی هستند که به طور طبیعی توسط بدن تولید می شوند. این پروتئین ها باعث به هم پیوستگی پوست شده ، حالت ارتجاعی به آن می دهند و عامل سفت کردن پوست صورت هستند و پوست صاف به وجود می آورند. با افزایش سن، تولید این دو پروتئین کاهش یافته، پوست نازک تر می شود و قابلیت ارتجاعی کمتری خواهد داشت. این بدان معناست که پوست قابلیت بازگشت پذیری به حالت اولیه خود را از دست می دهد و در نتیجه تاثیر نیروی جاذبه زمین به دلیل عدم مقاومت پوست مانند گذشته، روی آن بیشتر به چشم می آید.

کرم گردن سیکلو سیستم استادرم:

پوست گردن یکی از قسمت های مستعد شل شدن و چروک است که به توجه بیشتری نیاز دارد تا زیبایی خود را حفظ نماید. کرم گردن سیکلو سیستم استادرم یک محصول ضد افتادگی و لیفتینگ بسیار سریع می باشد که باعث بازسازی و ترمیم پوست گردن شده و با آبرسانی عمقی باعث ایجاد شادابی و شفافیت در پوست می گردد

ویژگی های کرم گردن سیکلو سیستم استادرم:
- ضد چروک ، شفاف کننده ، حجم دهنده و سفت کننده پوست
- این کرم بازسازنده و ترمیم کننده است و باعث جوانی و طراوت پوست می شود
- روز به روز پوست گردن عمیقا مرطوب و سفت تر می شوند
- با اولین مصرف پوست سفت ، شفاف ، نرم و لطیف تر می شود

نحـوه استفـاده کرم گردن سیکلو سیستم استادرم :

صبح و یا شب ، به تنهایی یا پس از سرم سیکلو سیستم روی پوست تمیز گردن استفاده شود

نکات قابل توصیه :

مناسب برای انواع پوست

اندازه محصول : 50 میلی لیتر            
مدت انقضاء : 36 ماه                         
کد بهداشتی : 6159691378082937

نظر بدهید

اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
850,500 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 850500
  • موجودی: ناموجود
  • امتیاز جایزه: 40000
  • مدل: Esthederm Cyclo System Youth Cream Neck & Decollete