Menu
Your Cart

کرم لیفتینگ هیدرو آنتی ایج ژاندارسل

سفت کننده و مرطوب کننده عمقی
کرم لیفتینگ هیدرو آنتی ایج ژاندارسل | سفت کننده و مرطوب کننده عمقی
کرم لیفتینگ هیدرو آنتی ایج ژاندارسل | سفت کننده و مرطوب کننده عمقی
ناموجود
کرم لیفتینگ هیدرو آنتی ایج ژاندارسل | سفت کننده و مرطوب کننده عمقی
کرم لیفتینگ هیدرو آنتی ایج ژاندارسل | سفت کننده و مرطوب کننده عمقی
کرم لیفتینگ هیدرو آنتی ایج ژاندارسل | سفت کننده و مرطوب کننده عمقی

کرم لیفتینگ و رطوبت رسان عمقی هیدرو آنتی ایج ژاندارسل :

افزایش سن، استرس، عوامل محیطی و تغییرات هورمونی از عوامل ایجاد کننده ایجینگ هستند، به عنوان مثال تغییرات هورمونی که با اختلال در سطح همورمون های استروژن و پروژسترون در پوست همراه است به علت استرس های روزانه نوع تغذیه و عوامل محیطی محدود به سن خاصی نبوده و از حدود 35-30 سالگی علایم این نوع ایجینگ که شامل ایجاد خطوط ریز و متعاقبا چروک های عمیق تر، کم آبی و افتادگی پوست، کدر شدن و لک ناشی از افزایش سن و همچنین حساس شدن پوست بر اثر خشکی می باشد قابل مشاهده است. از دیرباز فیتوهورمون ها به علت داشتن اثرات مثبت بسیار در درمان و پیشگیری از این نوع ایجینگ مورد توجه بوده اند.

این محصول در گروه مولتی بالنس ژان دار سل می باشد.

یکی از عوامل مهم پیری پوست، تغییرات هورمونی است که با ایجاد اختلال در سطح هورمون های استروژن و پروژسترون در پوست همراه است. (تغییرات هورمونی می تواند ناشی از استرس، عوامل تغذیه ای، محیطی و یا افزایش سن باشند)
محصولات لاین مولتی بالانس، با دارا بودن جدیدترین و مدرن ترین ترکیب گیاهی شبه هورمونی(Iris Isoflavones) که از نوعی زنبق به نام فیتو استیمولین یا ایزوفلاونوئید استخراج شده است.

فیتوتراپی در گروه مولتی بالانس با داشتن جدیدترین و مدرن ترین ترکیب گیاهی شبه هورمونی (Iris Isoflavones) که از نوعی زنبق به نام فیتو استیمولین یا ایزوفلاونوئید استخراج شده است با افزایش سنتز کلاژن و الاستین و همچنین مهار روند آنزیماتیک که منجر به تخریب فیبرهای کلاژن و الاستین می شود و تقویت عملکرد غشاء پوست از طرف دیگر بازسازی محل اتصال اپیدرم و درم (DEJ) و رطوبت رسانی عمقی به پوست قادر است درخشش بی نظیر جوانی و حس سلامت و زیبایی دوباره به پوست ببخشد.چروک پوست :

در ايجاد چروک صورت علت های گوناگوني وجود دارد. مسئول نگه داشتن قوام پوست کلاژن داخل درمي ميباشد. حال به هر علتي در روند کلاژن سازی اختلالی بوجود آيد مي تواند باعث چروک پوست گردد. با افزايش سن کلاژن سازی دچار وقفه ميگردد و افراد با سنين بالا پوستي افتاده دارند. اختلالات ارثي در توليد کلاژن در بيماران سندرم مارفان و سندرم اهلر دانلس از اين جمله اند در اين بيماران پوست بعلت نقص در کلاژن سازی دچار افتادگي زود رس ميگردد

علاوه بر کلاژن سازی علت های ديگري نيز در ايجاد چروک پوست دخيلند از جمله : افزايش قـدرت عـضلاني زير پوست ميباشـد. افراد عـصبي و اخـمو بعـلت اسـتفاده زياد از عضلات صورت دچار اين حالت ميشوند و با افزايش قدرت اين عضلات چروک زود رس پيدا ميکنند. افرادی که قـبلا چاق بوده ولي دچار لاغری ميشوند بعلت از دست دادن چربي زير پوستی دچار افتادگي پوست ميشوند و چروک بوجود مي آيد.

پیری و فرسودگی پوست، فرآیندی است که از دهه سوم زندگی آغاز گردیده و به تدریج و با افزایش سن ، ساختار پوست انسان به صورت وسیع دچار تغییرات و دگرگونی های زیاد می گردد.ویژگی های کرم لیفتینگ هیدرو آنتی ایج ژاندارسل:

- مناسب پوست های خشک و دهیدراته
- کرم لیفتینگ و رطوبت رسان بادوام 24 ساعته به دلیل دارا بودن پنتاویتین، اسیدهای چرب ضروری و دکسپانتنول
- ضد چروک ناشی از هرگونه اختلالات هورمونی در پوست به دلیل دارا بودن فیتواستیمولین
- محافظ بسیار قوی در برابر تشعشعات مضر نور خورشید و رادیکال های آزاد
- تقویت کننده غشاء هیدرولیپیدیک پوست به دلیل دارا بودن عصاره پلانکتون و Algohydrane
- پایه مناسب آرایش


نحـوه استفـاده کرم لیفتینگ هیدرو آنتی ایج ژاندارسل:

صبح و شب روی پوست تمیز صورت استفاده شود
- در ناحیه دور چشم استفاده نشود.

اندازه محصول : 50 میلی لیتر       
کشور سازنده : فرانسه
مدت انقضاء : 24 ماه
کد بهداشتی : 9914535901003768
بارکد : 4043736002968

اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
1,449,000 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 800000
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: Jean D'Arcel Deep Moisture Lift Cream
  • بارکد محصول: 4043736002968
  • کد انبار: 43646

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب