Menu
Your Cart

کرم مای پرفکت پی یر اوژه 15 میلی

کنترل کننده چربی پوست ضد جوش و ضد لک ، با عوامل پاکسازی کننده و مرطوب کننده
کرم مای پرفکت پی یر اوژه | 15 میلی |کنترل کننده چربی پوست ضد جوش و ضد لک ، با عوامل پاکسازی کننده و مرطوب کننده
ناموجود
کرم مای پرفکت پی یر اوژه | 15 میلی |کنترل کننده چربی پوست ضد جوش و ضد لک ، با عوامل پاکسازی کننده و مرطوب کننده

کرم کنترل کننده چربی مای پرفکت پی یر اوژه:

کرم مای پرفکت سرشار از عوامل پاکسازی کننده و مرطوب کننده است. پوست های چرب را متعادل می سازد، آثار برق و روغنی پوست را کنترل و ترشح بیش از حد سبوم را تنظیم می کند تا به پوستی مرطوب و بدون اثر براقی دست یابید.
آثار چربی، برق پوست و هم چنین ترشح سبوم کنترل می شوند. لکه و جوش ها از بین می روند. پوست مرطوب، پاکسازی و درخشان می گردد.

آکنه یا جوش :

یک اختلال پوستی است که در سنین نوجوانی شروع می شود و تا آخر جوانی ادامه می یابد. برای درمان ابتدا باید دید که آیا ضایعات واقعاً جوش هستند؛ چون خیلی از ضایعات پوستی شبیه جوش بروز می کنند.
جوش بیشتر در نواحی سِبوره ( نواحی از بدن که دارای غدد سباسه فراوان است مثل اطراف بینی، پیشانی، چانه، قسمت های فوقانی پشت و سینه و شانه ها) دیده می شود.

غدد سباسه به طور طبیعی در تمام سطح پوست گسترش دارند و مسئول چرب نگه داشتن سطح پوست می باشند. همچنین به علت دارا بودن بعضی مواد دارای خاصیت ضد میکروبی و قارچی هستند. این غدد در کف دست و پا و لـب وجود ندارند و بیشترین تراکم آنها در صورت ، سر، سینه و قسمت بالای پشت است.
جوش بیشتر در صورت دیده می شود و شکل های متفاوت دارد مثل : کومدون ( جوش های ریزی که به صورت سر سیاه و سر سفید دیده می شوند )؛ پاپول (جوش های برجسته و قرمز رنگ)؛ پاسچول (جوش های چرکی ) و ندول ( تورم التهابی که در عمق بیشتری نسبت به پاپول قرار گرفته اند) و بالاخره کیست ( فضاهای بسته ای در زیر پوست حاوی ماده نیمه جامد یا مایع )

با بسته شدن دهانه خروجی غدد چربی به علت های گوناگون جوش به وجود می آید. علت های بسته شدن این دهانه ها شامل :
- تولیـد و ترشح زیادی چربی در این غدد که خود این می تواند به علت ارثی بودن یا عدم تنظیم هورمونی باشد. البته گاهی میزان هورمون در سطح طبیعی می باشد ولی پوست به این مقدار طبیعی نیز حساس است. مصرف خارجی هورمون هایی مثل هورمون مردانه ( تستوسترون) و کورتیکواستروئیدها ( کورتن) می تواند باعث ایجاد و تشدید آکنه شود
- رشد میکروب در دهانه غدد که باعث التهاب و بسته شدن این غدد می شوند
- اختلال در کراتینی شدن ( در تشکیل کراتین دهانه اختلال وجود دارد مثل افرادی که سوء تغـذیه یا رژیم غـذایی دارند که اسیدهای چرب ضروری در بدن آنها کـم است و یا به علت های دیگری این اختلال وجود دارد)

اگر فعلا قصد خرید این محصول را ندارید  می توانید مطلب زیر را مطالعه کنید

اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
273,600 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 273600
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: Pier Auge My Perfect Creme

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب