Menu
Your Cart

کرم نرم کننده پلی ویتامینه سی گل 40 میلی

مناسب پوست معمولی تا خشک
کرم نرم کننده پلی ویتامینه سی گل | 40 میلی | مناسب پوست معمولی تا خشک

کرم نرم کننده پلی ویتامینه سی‌گل

کرم نرم کننده پلی ویتامینه سی‌گل یک کرم مرطوب کننده و نرم کننده است که علاوه بر این دو ویژگی می تواند التهابات و درماتیت های سطحی پوست را نیز ترمیم نماید. ترمیم پوست های خشک، حساس و پوسته پوسته شده، رفع التهابات خفیف تا شدید بعد از پیلینگ و ترمیم التهابات پوستی ناشی از آفتاب و نیش حشرات از ویژگی های کرم نرم‌کننده پلی ویتامینه سی‌گل می باشد. اگر به دنبال این هستید تا تعادل برهم خورده‌ی پوست را درمان کنید این کرم می تواند کمک رسان شما باشد.

چرا باید از نرم کننده های صورت استفاده کرد؟

همیشه در مورد اهمیت رطوبت رسانی به پوست شنیده ایم. یکی از راه های مراقبت از پوست حفظ رطوبت پوست می باشد. بسیاری از کرم ها علاوه بر رطوبت رسانی ویژگی نرم کنندگی نیز دارند که تاثیر آنها را دو چندان می کند. کرم های نرم کننده نه تنها برای افرادی با پوست خشک مناسبند بلکه برای افراد دارای پوست معمولی نیز بسیار کارا می باشند.

این کرم ها با افزایش هیدراته کردن پوست از پوسته‌پوسته شدن، تیرگی و لک های پوستی جلوگیری می کنند و حتی می توانند خواص ضدپیری و ضد چروک نیز برای شما داشته باشند. شما می توانید با استفاده از کرم های مرطوب کننده پوست علاوه بر آبرسانی، پوست را در برابر آلودگی های موجود در محیط نیز محافظت نمایید.

 اگر فعلا قصد خرید این محصول را ندارید مطلب زیر رابخوانید؟


29,700 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 7000
  • موجودی: موجود
  • مدل: Seagull Poly Vitamin Emollient Cream
  • بارکد محصول: 6260156000468
  • کد انبار: 44087

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب