Menu
Your Cart

بالم فمیلیان بایول 150 میل

ترمیم کننده ترک های پوستی
بالم فمیلیان بایول | 150 میل | ترمیم کننده ترک های پوستی
بالم فمیلیان بایول | 150 میل | ترمیم کننده ترک های پوستی
ناموجود
بالم فمیلیان بایول | 150 میل | ترمیم کننده ترک های پوستی
بالم فمیلیان بایول | 150 میل | ترمیم کننده ترک های پوستی
بالم فمیلیان بایول | 150 میل | ترمیم کننده ترک های پوستی

بالم فمیلیان بایول 

در کمال تعجب، علائم کشیدگی و ترک پوست هم در مردان و هم زنان کاملا شایع است. اگر در حال گذار از نوجوانی به بلوغ هستید یا در حال مادر شدن، به هر حال این علائم کشیدگی پوست، برایتان بسیار ناخوشایند خواهد بود. اما اساسا چرا این کشیدگی‌ها و ترک‌های پوستی رخ می‌دهد؟ گرچه پوست ماهیتا خاصیت ارتجاعی دارد، اما در طی رشد سریع یا کشش شدید، بافت‌های ارتجاعی واقع در زیر پوست از هم پاره شده و در نتیجه آن خطوط نازک بنفش با عنوان علائم ترک پوستی نمایان می‌شوند.

اغلب مردم حتی نوجوانان هم با ترک های پوست درگیرند ، این ترک های سفید رنگ پوست در 70 درصد بانوان باردار دیده می شود. این رگه های سفید گاه باعث ایجاد افسردگی در زنان و مردان می شود. این ترک های پوستی به دلیل کشیدگی لایه های پوست ایجاد می شود با جدا شدن لایه هایی از پوست به دلیل چاقی ، لاغری و بارداری و … بوجود می آیند.
گاه این ترک ها به صورت قرمز رنگ ، صورتی مایل به قرمز و قهوه ای یا سفید ظاهر می شوند. افزایش وزن بیش از حد باعث کشیدگی پوست می شوند و دلیل اصلی این مشکل می باشد.از دست دادن کلاژن ها، کمبود تغذیه ، کودکانی که به سرعت چاق می شوند ، و …. حتی برخی از ورزشکاران هم دارای این ترک ها می باشند.

آیا فقط زنان باردار دارای ترک‌های پوستی می‌شوند؟
البته که نه! گرچه زنان باردار بیش از دیگران مستعد ترک پوست می‌باشند، اما همه می‌توانند آن را تجربه کنند. به عنوان مثال نوجوانان به دلیل رشد سریع اندام‌هایشان و رسیدن به سن بلوغ، بسیار مستعد بروز علایم ترک پوست می‌باشند. بعلاوه، آن دسته از افرادی که در کوتاه مدت به صورت مفرط چاق یا لاغر می‌شوند، به طور حتم این خطوط بنفش نازک روی بدنشان ظاهر می‌شود.

دلایل مهم کشش و ترک پوست

- بارداری
- کاهش یا افزایش مفرط وزن در کوتاه مدت
- رشد سریع (عموما در اندام نوجوانان)
- اختلالات ژنتیکی (مانند سندرم اهلرز- دانلوس یا مارفان)
- استفاده از مواد نیروزا (برای مدت طولانی)
- استفاده مستمر از هورمون استروئید
- حجیم شدن افراطی عضلات (عموما در ساق‌ها و بازوها)

۵ نقطه که این علائم شایع‌تر هستند عبارتند از:

- ران‌ها
- باسن
- بازوها (عموما در اطراف زیر بغل)
- سینه‌ها
- شکم

گرچه در ابتدا علائم ترک پوست، بنفش رنگ هستند اما به مرور زمان کم‌رنگ و کم‌رنگ‌تر شده تا جایی که رنگ بنفش کاملا محو می‌گردد. اما متاسفانه، در بافت آن هیچ تغییری حاصل نمی‌شود. به یاد داشته باشید که این علائم هیچ‌گونه تهدیدی برای سلامت شما محسوب نمی‌شوند و در ضمن به درمان خاصی نیز نیاز ندارند.

بالم ضد ترک پوست فمی لیین بایورگا بایول:

بالم ضد ترک پوست فمی لیین بایورگا با بافتی سبک و جذب بالای پوستی ، سبب کاهش قابل توجه ترکهای بوجود آمده ناشی از بارداری و تغییرات وزن میشود. این محصول ضد ترک و مرطوب کننده کاهش دهنده علائم ترک پوست مانند تعداد ، طول ، عمق و رنگ آن ها خواهد شد .


اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
79,000 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 79000
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: Bailleul Biorga Femilyane Anti Stretch Mark Balm

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب