Menu
Your Cart

شیر پاک کن صورت، دور چشم و لب نوکس | پاک کننده پوست

شیر پاک کن صورت، دور چشم و لب نوکس | پاک کننده پوست
ناموجود
شیر پاک کن صورت، دور چشم و لب نوکس | پاک کننده پوست

شیر پاک کن صورت، دور چشم و لب نوکس

شیر پاک کن صورت، دور چشم و لب نوکس مناسب برای انواع پوست نرمال، خشک و یا حساس است. این محصول خاصیت التیام بخش و ضد التهاب داشته و  مرطوب کننده ای مغذی برای پوست صورت، دور چشم و لب است.

اهمیت مراقبت از پوست

برای داشتن پوستی مرطوب و روشن باید حتماً قبل از رفتن به رختخواب آرایش صورت و یا حتی ضدآفتاب خود را پاک کنید. شستشوی پوست یکی از مهمترین عوامل برای داشتن پوستی سالم است. توجه به مواد شوینده برای پوست بستگی به نوع و شرایط پوستی افراد دارد. نوع پاک‌کننده باید به گونه‌ای انتخاب شود تا کمترین آسیب را برای پوست به همراه داشته باشد.شیر پاك‌كن‌ها از قدیمی‌ترین محصولات پاك‌كننده آرایشی هستند. پودرها و سایر مواد آرایشی پوست را كثیف كرده و منافذ آن را مسدود می‌كنند و ما مجبور هستیم به دفعات آنها را پاك كنیم.آب و صابون به تنهایی برای بیرون آوردن این ذرات كافی نیستند، بلكه باید موادی به كار بریم تا ذرات چربی و  مواد رنگی این پودرها و جرمهای پوست را از آن بیرون کشیده و در نهایت موجب به پوست اکسیژن رسانی کنیم. در روغن‌های پاك‌كننده موادی با چربی كم و سبك وجود دارند و برای پاك كردن روزانه پوست بسیار مناسب هستند.

شیر پاک کن صورت، دور چشم و لب نوکس را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحویل بگیرید.مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

اگر فعلا قصد خرید این مکمل را ندارید می‌توانید مقاله زیر را بخوانید:

اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
93,900 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 93900
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: Nuxe Comfort Cleansing Milk

نظر بدهید