Menu
Your Cart

نوار بهداشتی بالدار بزرگ مشبک پنبه ریز | 10 عددی | خیلی نازک، مخصوص روز و با جذب سریع

نوار بهداشتی بالدار بزرگ مشبک پنبه ریز | 10 عددی | خیلی نازک، مخصوص روز و با جذب سریع
ناموجود
نوار بهداشتی بالدار بزرگ مشبک پنبه ریز | 10 عددی | خیلی نازک، مخصوص روز و با جذب سریع

نوار بهداشتی دستمالی است که از نظر ظاهری همانند پوشک نوزادان و کوچکتر از آن است، زنان در دوران عادت ماهانه برای جلوگیری از نفوذ خون خارج شده از فرج (عضو) خود به لباس آن را درون شورت خود قرار می‌دهند. یک طرف نوار بهداشتی چسب دارد و به داخل لباس می‌چسبد تا در سکون قرار بگیرد. نوار بهداشتی‌های امروزی معمولاً استریل هستند و از پوششی از الیاف مصنوعی و توده‌ای پنبه و مواد جاذب مایعات درون آن تشکیل می‌شوند.

انتخاب نوار بهداشتی برای خانم ها بسیار با اهمیت است. هر خانم بالغی هر ماه یک دوره از نوار بهداشتی استفاده می‌کند. نوار بهداشتی پنبه ریز با لایه مشبک ایتالیایی دارای قطر بسیار نازک است و بهترین انتخاب برای زمانی است که از لباس های نازک تر و مشخص به خصوص در مهمانی و جشن ها استفاده می کنید. یکی از ویژگی های مثبت نوار بهداشتی پنبه ریز قدرت جذب فوق العاده آن با وجود طراحی بسیار  نازک آن است. این نوار بهداشتی دارای سطح نرم و لطیف بوده که در هنگام استفاده با آن راحت و احساس خشکی کامل دارید. در بسته بندي اين نوار بهداشتي 10 عدد نوار با بسته‌بندي تکي قرار داده شده است. برند پنبه ریز در توليد محصولات بهداشتي مخصوص بانوان سابقه‌اي درخشان و با کيفيت بالا دارد و تقاضاي بالا براي خريد اين محصول گواه کيفيت خوب آن است. وجود داشتن کاور بهداشتی نیز در این مدل مانند سایر نوار ها در هنگام باز شدن درب بسته بندی، مانع از ورود باکتری ها در آن می شود.

نوع امروزی نوار بهداشتی تا مدت‌ها در ایران مورد استفاده نبود و زنان از پنبه و پارچه‌ای که در زیر آن قرار می‌دادند و یا از تا نمودن یک پارچه بطوری که مانع رسیدن خون به بیرون از لباس باشد استفاده می‌کردند و هربار آن را شسته و اتو می‌کردند.

اصلاً خوب نیست که تمام روز را که در مدرسه یا محل کار سپری می‌کنید نوار بهداشتیتان را عوض نکنید. حتی اگر خونریزیتان کم باشد و حتی اگر خونریزی نداشته باشید باز هم ممکن است باکتری‌ها در نواربهداشتیتان رشد کنند. تعویض هر ۳ تا ۴ ساعت یکبار نواربهداشتی (و اگر خونریزیتان زیاد است بیشتر از این میزان) برای حفظ بهداشت خوب است و از ایجاد بوی بد هم جلوگیری می‌کند. این مسئله مخصوصاً زمان‌هایی که ورزش می‌کنید یا فعالیت زیادی در مدرسه با مکان هاب دبگذ دارید اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.

نکات بهداشتی مربوط به زمان قاعدگی:

- نوار بهداشتی را به طور مکرر معمولا هر 6-4 ساعت تعویض کنید.
- از لباس زیر نخی استفاده کنید.
- لباس زیر را در نورخورشید آویزان کنید و با اتو ضد عفونی کنید.
- برای شستن لکه‌های خون از آب سرد و صابون استفاده کنید.
- همیشه در کیف دستی خود یک نوار بهداشتی و شورت داشته باشید.

چون محیط خون آلود دستگاه تناسلی در طول قاعدگی محل مناسبی برای رشد میکروب ها است لذا حمام کردن و طهارت‌گرفتن پس از اجابت مزاج و ادرار کردن، در دوران قاعدگی نه تنها مانعی ندارد، بلکه برای پیش‌گیری از بیماری‌های عفونی لازم است

ویژگی های نوار بهداشتی بالدار بزرگ مشبک پنبه ریز:

- دارای لایه بیرونی با بافت بسیار لطیف و پنبه ای
- قدرت جذب خیلی زیاد
- دارای باله های حفاظت کننده عریض با چسبندگی مناسب جهت فیکس شدن کامل نوار
- دارای شیارهای عبور دهنده قوی جهت عبور دادن سریع ترشحات به سطوح زیرین و جلوگیری از نفوذ ترشحات به حاشیه های نوار و نشتی
- عدم تغییر شکل نوار در طول مدت استفاده
- فاقد ایجاد هرگونه حساسیت پوستی
- سایز این نوار 273x105x3mm با قدرت جذب 4 قطره می باشد.

نحوه استفاده:

نوارهای کاغذی را از قسمت پشت و باله ها جدا نموده، سپس نوار بهداشتی را به قسمت داخلی و باله ها را به قسمت خارجی لباس خود بچسبانید.
نوار بهداشتی استفاده شده را در کاغذ یا دستمال کاغذی و … بپیچید و در سطل دردار بیاندازید.

اندازه محصول : 10 عدد سایز بزرگ
کشور سازنده: ایران
مدت انقضاء : 24 ماه
کد بهداشتی : 39/10642

نظر بدهید

اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
2,900 تومان
امتیاز جایزه: 2900
  • موجودی: ناموجود
  • امتیاز جایزه: 100
  • مدل: Panberes Sanitary Napkin
  • بارکد محصول: 6260461310153