Menu
Your Cart

رنگ مو فانتزی

توضیحات دسته‌بندی


رنگ موی فانتزی چیست؟


رنگ موهای موقت تنوع فراوانی را در بازار دارند و زیبایی زیادی را به موها می بخشند. تفاوت رنگ موهای موقت با رنگ موهای دائمی در این است که رنگ موهای فانتزی با موقت درون کوتیکول مو نفوذ نمی کند و روی سطح مو باقی می ماند. به همین دلیل خیلی سریع تر از روی مو پاک می شود.

برای رنگ کردن مو با رنگ موهای فانتزی بهتر است موها را به رنگ پایه برسانید که برای دکلره کردن موهاباید دقت لازم را داشته باشید که به موهایتان کمترین آسیب وارد شود. رنگ های فانتزی عملکرد شیمیایی ندارند و به همین علت به موها آسیب نمی رسانند.

معمولا رنگ موهای فانتزی بعداز 6 هفته از روی مو پاک می شوند. برای ماندگاری رنگ موی فانتزی بهتر است تا قبل از کثیف نشدن مو، شست و شو انجام نگیرد، همچنین استفاده از مواد نرم کننده حاوی الکل و اتوی مو باعث زودتر از بین رفتن رنگ موی موقت می شود.


رنگ موهای دخترانه فانتزی


رنگ موهای فانتزی در بین دختران جوان و همچنین خانم هایی که علاقه ی زیادی به تنوع رنگ مو دارند طرفدار زیادی دارد. انتخاب رنگ موی متناسب با رنگ صورت مساله ای مهم است که باید به درستی انتخاب شود تا تاثیر مثبت خودرا بر جهره داشته باشد. از بین رنگ موهای فانتزی رنگ موهای بنفش، آبی،  صورتی و سبز پرطرفدار هستند.

رنگ کردن موها با این رنگ موهای موقت نیاز به یک میکاپ متناسب با رنگ مو دارد تا زیبایی چهره را دوچندان کند.


رنگ موی فانتزی روی رنگ مشکی


موهای مشکی و به طور کلی موهای آسیایی ها نسبت به رنگ مو مقاوم هستند و خیلی دیر رنگ میگیرند که دلیل آن هم لایه کوتیکولی قوی روی موهاست. موهای مشکی نسبت به موهای دیگر معمولا جنس ضخیم تری دارند به همین دلیل باید برای روشن شدنشان مو را با دکلره کردن به پایه برسانیم.

دکلره کردن مو نیز یک سری نکاتی دارد که رعایت نکردن آن منجر به آسیب رساندن به ساقه ی موها می شود. به همین دلیل انتخاب مدت زمان قرار دادن دکلره بر روی مو بسیار مهم است.

موهای مشکی طی فرآیند روشن و دکلره شدن به تدریج از رنگ قهوه ای به قرمز، مسی، نارنجی و در نهایت طلایی میرسه که بعد از رسیدن رنگ مو به رنگ پایه، می تونید هر رنگی رو که دوست دارید روی موهاتون قرار بدید و از زیبایی اون لذت ببرید.


قیمت و خرید رنگ موی فانتزی


داروخانه آنلاین با ارائه بهترین رنگ موهای فانتزی استاندارد تا حدود زیادی توانسته است در معرفی و ارزیابی ضد لک های منطبق با پوست شما مشاوره های ارزنده ای به شما ارئه دهد.

رنگ موی فانتزی مارال

رنگ موی فانتزی گلد اسپانیا

رنگ موی فانتزی بس

همچنین داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید.


برای اطلاعات بیشتر راجب رنگ موهای فانتزی یا موقت می توانید به مجله داروخانه آنلاین سربزنید:


چرا باید از رنگ مو بدون آمونیاک استفاده کنیم؟
سبد خرید شما خالی است!