Menu
Your Cart

ضد آکنه

توضیحات دسته‌بندی

آکنه یک بیماری پوستی است و هنگامی رخ میدهد که منافذ پوست توسط چربی و سلول های مرده پوست مسدود شوند. آکنه معمولا روی صورت، گردن، قفسه سینه ، پشت و شانه ها پدیدار می شود. درمان های موثری برای آن وجود دارد، اما آکنه می تواند مداوم باشد. جوش به آرامی التیام می یابند، و هنگامی که یکی شروع به از رفتن می کند به نظر می رسد تعدادی دیگر در حال بوجود آمدن هستند. بسته به شدت آن، آکنه میتواند موجب پریشانی روحی و اسکار پوست شود. هر چه زودتر درمان شروع شود، خطر ابتلا به آسیب های فیزیکی و روحی پایدار کمتر خواهد شد.

آکنه با کثیفی ایجاد نمی شود. در واقع، شستشوی بیش از حد پوست و یا پاک کردن پوست با صابون های تند و یا مواد شیمیایی باعث تحریک پوست می شود و می تواند آکنه را بدتر کند. با این وجود شستشوی ملایم به حذف چربی، پوست مرده و دیگر مواد کمک می کند.

استفاده از محصولات ضد آکنه می تواند شما را به داشتن پوستی زیبا کمک کند.


برند: ژاندارسل | Jean D'Arcel مدل: JEAN D'ARCEL Belmish Control Cream 30ml
کرم ضد جوش بلمیش کنترل ژاندارسلکرم ضد جوش مدل بلمیش ژاندارسل با کنترل و درمان آکنه بوسیله کنترل ترشح و کیفیت سبوم، لایه برداری و مهار کراتینیزاسیون، مهار کردن رشد باکتری ها و داشتن عوامل ضد التهاب، علاوه بر کنترل می تواند از ایجاد آکنه پیشگیری کند.این محصول ساخت کشورآلمان است.کنترل چربی پوست تاچ..
416,000 تومان
نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)