منو
سبد خرید شما

دانش گستران برنا سلامت | Danesh Gostaran Borna Salamat

هیچ محصولی در لیست وجود ندارد.

دانش گستران برنا سلامت، صاحب برند ماشروم مد کوالیتی آف لایف، برندی معتبر و ایرانی در زمینه تولید انواع مکملهای دارویی بر مبنای قارچ های خوراکی است. این برند در تلاش است تا با استفاده از قارچ در انواع مکملهای دارویی به حفظ سلامتی و تقویت سیستم ایمنی بدن کمک کند و گامی نوآورانه در جهت تولید مکملهای دارویی بردارد. متخصصان این برند در تلاش هستند تا با پیروی از علم روز دنیا و تکیه بر استانداردهای بین المللی محصولاتی منحصر به فرد را به بازار دارویی کشور ارائه دهند. امروزه، شاهد موجی هستیم که انسان را به سوی استفاده از محصولات گیاهی و طبیعی می کشد. این برند تلاش می کند تا با هدایت درست این موج به ارتقا سلامتی در سطح جامعه کمک کند.

محصولات شرکت دانش گستران برنا سلامت

همانطور که می دانید انواع قارچ ها از گذشته تا به امروز برای درمان بسیاری از بیماریها مورد استفاده قرار می گرفته اند. قارچ شیتاکه، قارچی است که در طب سنتی چین به عنوان دارویی معجزه آسا شناخته شده است. اثرات این قارچ بر سلامتی بسیار زیاد است و همین امر سبب شده است که برخی از کارشناسان این قارچ را همراستا با عسل بدانند. محصولات این برند بر پایه استفاده از قارچ تولید می شوند و به شرح زیر هستند:

  • ایمیون شیتاکه
  • ایمیون ترکی تیل
  • ایمیون گانودرما
  • ایمیون لاینز مین
  • ایمینو رویال آگاریکوس

محصولات این برند نقش ویژه ای در افزایش قدرت سیستم دفاعی بدن دارند و از ابتلا به بیماریهای مختلف جلوگیری می کنند.

انواع محصولات شرکت دانش گستران برنا سلامت را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.