Menu
Your Cart

دکترژیلا|doctor jila

برند دکتر ژیلا برندی معتبر و ایرانی در زمینه تولید محصولات مراقبت از پوست است. این برند در سال 1358 تاسیس شد و فعالیت خود را در سال 1365 آغاز کرد. امروزه این برند سالیانه 20 هزار تن محصول تولید می کند و به بازار ایرانی عرضه می کند. در ساخت این محصولات از مواد اولیه با کیفیت استفاده می شود و همین امر سبب شده است این محصولات در جامعه ایرانی مورد توجه قرار بگیرند. متخصصانی که در این برند مشغول به فعالیت هستند در تلاش هستند تا با تولید محصولات جدید خریداران خود را شگفت زده کنند. این برند در تولید محصولاتش از استانداردهای بین المللی پیروی می کند و این امر بر اثر بخشی این محصولات اثر گذاشته است.

ویژگی محصولات برند دکتر ژیلا

این برند در روند تولید محصولاتش در این سالها توانسته است گواهینامه های متعددی را کسب کند. گواهینامه ISO 9001 یکی از گواهینامه های معتبری است که این برند موفق به کسب آن شده است و همین امر کیفیت بالای محصولات این برند را می رساند. بسیاری از کارشناسان داخلی بر این عقیده هستند که محصولات دکتر ژیلا از محصولات مهم و پیشرو پوستی در جامعه ایرانی به شمار می روند و همواره باید مورد توجه قرار بگیرند. محصولات این برند در لابراتورهای پیچیده تحت آزمایشات مختلفی قرار می گیرند تا در پایان بتوانند به تولید انبوه برسند.

انواع محصولات برند دکتر ژیلا را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

برند: دکترژیلا|doctor jila مدل: Doctor Jila Sunscreen Cream SPF95
کرم ضد آفتاب SPF95 دکتر ژیلاکرم ضد آفتاب SPF95 دکتر ژیلا محصولی مناسب برای محافظت از پوست در برابر نور آفتاب می باشد. این کرم ضد آفتاب با داشتن SPF 50 دارای بالاترین قدرت محافظت از پوست است. ساختار این کرم بسیار غنی است و از ویتامین های مختلف، مواد گیاهی و آنتی اکسیدان هایی ساخته شده تا علاوه بر محا..
73,000 تومان
برند: دکترژیلا|doctor jila مدل: Doctor Jila Moisturizer And Emollient Urea Cream 75g
کرم مرطوب کننده حاوی اوره اوسرین دکترژیلایکی از دلایل شادابی پوست رطوبت به اندازه پوست است. که حفظ این رطوبت و جلوگیری از تبخیر آب سطح پوست یکی از مراقبت های روزانه برای پوست محسوب می شود که با کمک شوینده های مناسب و مرطوب کننده های تخصصی قابل انجام شدن است.کرم مرطوب کننده اوره اوسرین دکتر ژیلا ب..
68,000 تومان
برند: دکترژیلا|doctor jila مدل: Doctor Jila Sunscreen Cream Multi Protection SPF50
کرم ضد آفتاب مولتی پروتکشن SPF50 دکتر ژیلاکرم ضد آفتاب مولتی پروتکشن SPF50 دکتر ژیلا محافظت سه گانه دارد. این کارکرد، از پوست در برابر اشعه های نور خورشید، آلودگی های محیطی و پیری پوست محافظت می نماید. در کرم ضد آفتاب مولتی پروتکشن از بازتابنده های معدنی و جاذب های شیمیایی گوناگون استفاده شده تا محا..
71,500 تومان
برند: دکترژیلا|doctor jila مدل: Doctor Jila Sunscreen Cream Oil Free SPF 63 50 ml
کرم ضد آفتاب SPF63 دکتر ژیلاکرم ضد آفتاب SPF63 دکتر ژیلا در ساختار خود از ترکیب ویژه ای از فیلترهای فیزیکی، جاذب های شیمیایی مورد تایید FDA و تکنولوژی مدرن افزایش SPF استفاده نموده است. در این کرم ضد آفتاب از ویتامین ها، روغن ها و عصاره های گیاهی استفاده شده تا پوست نرم و لطیف باشد و از آن محافظت گر..
63,800 تومان
برند: دکترژیلا|doctor jila مدل: Doctor Jila Vitamin E Cream
کرم ویتامین E دکتر ژیلا کرم ویتامین E دکتر ژیلا مناسب پوست های نرمال تا خشک می باشد. این کرم مرطوب کننده، ضد التهاب و محافظ پوست در برابر پرتوهای فرابنفش خورشید است. در ساختار این کرم از مواد چرب کننده مناسبی استفاده شده تا یک لایه غیر قابل نفوذ بر روی پوست ایجاد کند و باعث کاهش تبخیر آب از لایه شاخ..
20,500 تومان
برند: دکترژیلا|doctor jila مدل: Doctor Jila Moisturizing Cream For Sensitive And Damaged Skins
کرم مرطوب کننده کلاژن پوست خشک و حساس دکتر ژیلاکرم مرطوب کننده کلاژن پوست خشک و حساس دکتر ژیلا با داشتن کلاژن، آووکادو و مواد ضروری پوست را به خوبی مرطوب می کند. استفاده از کرم کلاژن دکتر ژیلا باعث می شود رطوبت در پوست حفظ و ماندگاری آن بیشتر گردد. در ساختار این کرم از مواد ضد پیری استفاده شده است ک..
20,600 تومان
برند: دکترژیلا|doctor jila مدل: Doctor Jila Moisturizing Cream Oil Free 60g
کرم مرطوب کننده پوست چرب دکتر ژیلاکرم مرطوب کننده پوست چرب دکتر ژیلا ساختار مناسبی برای پوست چرب دارد. این کرم مرطوب کننده دکتر ژیلا چربی کنترل شده دارد و با فرمولاسیون مغذی خود چربی پوست را تنظیم می کند و رطوبت را به سطح پوست می رساند. در ساختار این کرم از مواد طبیعی و آنتی باکتریال استفاده شده تا ..
41,900 تومان
برند: دکترژیلا|doctor jila مدل: Doctor Jila Multi Vitamin Cream
کرم مرطوب کننده مولتی ویتامین دکتر ژیلاکرم مرطوب کننده مولتی ویتامین دکتر ژیلا مناسب پوست های معمولی تا خشک می باشد.  در ترکیبات این کرم مرطوب کننده از مواد مرطوب کننده و ترمیم کننده موثری استفاده شده است. مرطوب کننده های طبیعی پوست، آلانتوئین و کلاژن از عناصر تشکیل دهنده این کرم اند. همچنین ان..
20,500 تومان
برند: دکترژیلا|doctor jila مدل: Doctor jila Ameli-Age Anti-wrinkle CREAM 50 gr
کرم ضد چروک آمیلی ایج دکتر ژیلاکرم ضد چروک آمیلی ایج دکتر ژیلا ترکیب منحصر به فردی از ترکیبات ضد چروک قوی از جمله آملیوکس دارد. این کمپلکس از ماده کارنوزین، عصاره گیاه سیلی مارین و ویتامین E تشکیل شده است. کرم ضد چروک دکتر ژیلا انواع چین و چروک را در پوست کاهش می دهد و قابلیت ارتجاعی و استحکام پوست ..
86,500 تومان
برند: دکترژیلا|doctor jila مدل: Doctor Jila Sesnosun Protection Sunscreen 50 g
کرم ضد آفتاب سنسوسان پروتکشن SPF50 دکتر ژیلاکرم ضد آفتاب سنسوسان پروتکشن SPF50 دکتر ژیلا مناسب برای پوست های حساس تولید شده است. ضد آفتاب سنسوسان پروتکشن یک ضد آفتاب 100 درصد فیزیکال و طیف گسترده است. این کرم ضد آفتاب از تکنولوژی نانو استفاده برده و حاوی بازتابنده های معدنی در ابعاد نانو می باشد. به..
55,000 تومان
برند: دکترژیلا|doctor jila مدل: Doctor Jila Sun Screen Cream Oil Free SPF30 30 gr
کرم ضد آفتاب SPF30 دکتر ژیلا کرم ضد آفتاب SPF30 دکتر ژیلا فاقد چربی است و مناسب انواع پوست می باشد. در این کرم از فیلترهای شیمیایی و معدنی استفاده شده تا 95 درصد از پوست در برابر اشعه های مضر آفتاب محافظت نماید. در این کرم برای اینکه کم چرب بودن آن باعث خشکی پوست نگردد از ترکیبات گیاهی مرطوب کننده ا..
49,700 تومان
برند: دکترژیلا|doctor jila مدل: Doctor Jila Night Cream For All Skin Types 50 g
کرم شب دکتر ژیلاکرم شب دکتر ژیلا موثر برای رفع و کاهش چین و چروک های پوستی و تقویت پوست می باشد. با استفاده از این کرم شب می توانید مواد مورد نیاز را به پوست خود برسانید و باعث شفافیت و طراوت پوست خود گردید. در این کرم از فرمولاسیونی خاص استفاده شده تا در طول شب مواد مغذی را به پوست برساند و پوست را..
48,000 تومان
برند: دکترژیلا|doctor jila مدل: Doctor Jila Derma White For All Skin Types 50g
کرم روشن کننده صورت دکتر ژیلاکرم روشن کننده صورت دکتر ژیلا مناسب کسانی است که می خواهند پوست صورتشان شفاف و روشن شود. در این محصول از کروما برایت و عناصر طبیعی و گیاهی همچون عصاره شیرین بیان، شی باتر و برگ درخت زیتون استفاده شده تا لکه های پوستی کاهش یابد و از ایجاد لک های جدید جلوگیری شود. کرم روشن..
74,200 تومان
برند: دکترژیلا|doctor jila مدل: Doctor Jila Eye Contour Cream
کرم دور چشم دکتر ژیلاکرم دور چشم دکتر ژیلا ضد چروک و ضد تیرگی می باشد. این کرم دور چشم ساختاری حاوی ترکیبات ضد چروک موثر و قوی همچون رتینول و کیوتن دارد. این مواد باعث کاهش خطوط و چروک دور چشم و جوانسازی پوست این ناحیه می شوند. در این کرم دور چشم از عصاره های گیاهی طبیعی و انواع ویتامین ها نیز استفا..
60,000 تومان
برند: دکترژیلا|doctor jila مدل: Doctor Jila Therapeutic Cream 30 g
کرم ترمیم کننده صورت دکتر ژیلاکرم ترمیم کننده صورت دکتر ژیلا محصولی مناسب برای ترمیم پوست می باشد. در این کرم ترمیم کننده از عصاره های گیاهی روغن گل مغربی، عصاره برگ زیتون، عصاره بید کانادایی، روغن بابونه، روغن سیلیکون و روغن جوانه گندم استفاده شده است. از این کرم می توانید برای ترمیم سوختگی ها، زخم..
43,300 تومان
برند: دکترژیلا|doctor jila مدل: Doctor Jila Anti Chap Cream 50 g
کرم ترمیم کننده ترک دست و پا دکتر ژیلاکرم ترمیم کننده ترک دست و پا دکتر ژیلا در ساختار خود از روغن ها و ترکیبات گیاهی ترمیم کننده با چربی مناسب استفاده نموده است تا به ترمیم ترک خوردگی یاری رساند. با استفاده از این کرم ترمیم کننده ترک و شقاق پوست برطرف می شود. این کرم ترمیم کننده دکتر ژیلا موثر برای..
19,500 تومان
برند: دکترژیلا|doctor jila مدل: Doctor Jila Therapeutic Lotion For All Skin Types
لوسیون ترمیم کننده دکتر ژیلالوسیون ترمیم کننده دکتر ژیلا محصولی مناسب برای درمان التهابات پوست و بهبود سریع زخم های پوستی می باشد. این لوسیون ترمیم کننده در ساختار خود از مواد گیاهی و موثر مانند عصاره بید کانادایی، برگ زیتون، روغن جوانه گندم، روغن بابونه، آلوئه ورا، اکسید روی و ویتامین E و C استفاده..
57,400 تومان
برند: دکترژیلا|doctor jila مدل: Doctor Jila Body lotion For Dry Skin 200 ml
لوسیون بدن دکترژیلالوسیون بدن دکترژیلا محصولی مناسب برای حفظ رطوبت بافت پوستی است. این لوسیون دارای مواد موثره ای نظیر روغن آوکادو، روغن زیتون، روغن جوانه گندم و ویتامین ث است. این مواد به بافت پوستی آبرسانی می کنند و از بروز مشکلات پوستی جلوگیری می کنند. این لوسیون دارای اثرات ضد التهاب است و تحریک..
52,500 تومان
برند: دکترژیلا|doctor jila مدل: Doctor Jila Sun Ton Oil For 150 ml
روغن آفتاب SPF15 دکتر ژیلاروغن آفتاب  SPF15 دکتر ژیلا محصولی مناسب برای برنز کردن ملایم پوست است. این اسپری حاوی روغن آرگان، روغن جوجوبا و روغن آووکادو است و از سلامت پوست محافظت می نماید. همچنین، در ساختار این اسپری از اسیدهای چرب و عصاره هویج استفاده شده است و همین امر بر اثربخشی این محصول اث..
63,300 تومان
برند: دکترژیلا|doctor jila مدل: Doctor Jila Scrubbing Perfect Clean
اسکراب پرفکت کلین دکتر ژیلااسکراب پرفکت کلین دکتر ژیلا یک لایه بردار مناسب از پوست است. در ترکیب این اسکراب از پوست گردو، برنج و روغن درخت چای استفاده شده است. این محصول یک پاک کننده بسیار قوی است و با لایه برداری پوست، سلول های مرده، چربی اضافه و هرگونه آلودگی را از سطح پوست می زداید. اسکراب پرفکت ..
61,000 تومان
برند: دکترژیلا|doctor jila مدل: Doctor Jila Androsun Protection Sunscreen Cream For Men 50 g
کرم ضد آفتاب آقایان بی رنگ SPF50 دکتر ژیلا مدل آندروسان پروتکشنکرم ضد آفتاب آقایان بی رنگ SPF50 دکتر ژیلا مدل آندروسان پروتکشن مناسب برای استفاده آقایان طراحی شده است. این کرم ضد آفتاب آندورسان پروتکشن دکتر ژیلا محافظت کاملی از پوست در برابر اشعه های مضر آفتاب به عمل می آورد. این کرم از آفتاب سوختگی..
57,000 تومان
برند: دکترژیلا|doctor jila مدل: Doctor Jila Hand & Nail Cream 50 ml
کرم دست و ناخن دکتر ژیلاکرم دست و ناخن دکتر ژیلا محصول مناسبی برای رطوبت رسانی به پوست دست و ناخن می باشد. در ساختار کرم دکتر ژیلا از روغن بادام شیرین، فاکتورهای طبیعی مرطوب کننده پوست و د- پانتنول استفاده شده است تا مرطوب کننده قوی دست و کوتیکول ناخن باشد. کرم دکتر ژیلا به راحتی جذب پوست می شود. ای..
22,700 تومان
بالم لب ضد ترک لب دکتر ژیلا | 12 گرم | مرطوب کننده و تسکین دهنده لب
ناموجود
برند: دکترژیلا|doctor jila مدل: Lip balm doctor jila
بالم لب ضد ترک لب دکتر ژیلا بالم لب ضد ترک لب دکتر ژیلا  محصولی مناسب برای رفع خشکی لب و التهابات پوست لب است. این بالم حاوی مواد موثره ای نظیر روغن زیتون، روغن جوجوبا و روغن بابونه است. این مواد به تسکین پوست کمک می کنند و آبرسان قوی به شمار می روند. در نتیجه، پس از استفاده از این بالم به..
68,000 تومان
بالم لب دکتر ژیلا spf20 | 12 گرم | آبرسان و ضد آفتاب لب
ناموجود
برند: دکترژیلا|doctor jila مدل: Doctor Jila Vitamin SPF20 Lip Balm 12g
بالم لب دکتر ژیلا spf20بالم لب دکتر ژیلا spf20 محصولی مناسب برای محافظت از پوست لب در برابر اشعه های نور آفتاب است. همچنین، این بالم لب از خشکی لب و پوسته شدن آن جلوگیری می کند. مواد موثره ای که در این محصول به کار رفته اند آبرسان قوی هستند که می توانند رطوبت را به عمق پوست تزریق کنند. چرا باید..
43,700 تومان
نمایش 1 تا 24 از 24 (1 صفحه)