Menu
Your Cart

کپسول انرکاف 200 30 عدد

مکمل کافئین و انرژی زا
کپسول انرکاف 200 | 30 عدد | مکمل کافئین و انرژی زا

کپسول انرکاف 200 الحاوی :

کپسول انرکاف 200 الحاوی کاوی 200 میلی گرم کافئین در هر کپسول است. این کپسول به عضلات بدن انرژی می بخشد. در نتیجه بهترین گزینه برای استفاده هنگام ورزش است زیرا توان عضلات را زیاد می کند.کپسول انرکاف همچنین باعث افزایش سطح توجه و تمرکز می شود. این کپسول خستگی و درد عضلات را از بین می برد. همچنین خستگی را رفع کرده و فرد سرحال می شود.


خواص کافئین :

کافئین گردش خون را افزایش می دهد و ازین طریق عملکرد ورزشکاران را افزایش می دهد. یکی دیگر از فواید کافئین بهبود  حافظه  و توجه است. کافئین احساس درد در عضلات هنگام ورزش را کاهش می دهد در نتیجه کیفیت ورزش را افزایش می دهد. کافئین از تحلیل عضلات بر اثر افزایش سن جلوگیری می کند. کافئین سوخت بدن را افزایش داده و اشتها را کم می کند از این رو برای کاهش وزن و ورزش بهترین گزینه می تواند باشد. کافئین دارای خاصیت  آنتی اکسیدانی  است و ازین طریق از ابتلا به دیابت و سرطان پیشگیری می کند. این ماده خطر ابتلا به بیماری پارکینسون را نیز کاهش می دهد. کافئین با رادیکال های آزاد مبارزه می کند و التهابات را تسکین می بخشد به همین دلیل در محصولات پوستی به کار می رود.


کپسول انرکاف 200 الحاوی را از داروخانه آنلاین بخواهید

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاور های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

اگر فعلا قصد خرید این محصول را ندارید  می توانید مطلب زیر را مطالعه کنید

چگونه مکمل بدنسازی کافئین عملکرد ورزشکاران را بهبود می بخشد؟


34,350 تومان
  • موجودی: موجود
  • مدل: Enercaff Alhavi Capsule
  • بارکد محصول: 6260171323450
  • کد انبار: 1664

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب