منو
سبد خرید شما

استروجی | Estero G

نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)

برند استروجی برندی معتبر و کره ای در زمینه تولید محصولات و مکملهای سلامتی است. شرکت ژنیان فارمد مسئولیت تولید و پخش این محصولات را در ایران بر عهده دارد. این برند در تولید محصولاتش از مواد گیاهی که در کره جنوبی رشد پیدا می کنند و اثربخشی بالایی دارند استفاده می نماید. همین امر سبب شده است محصولات این برند مورد توجه گیاه خوارن و کسانی که می خواهند با محصولات گیاهی سلامتی خود را ارتقا دهند قرار گیرند. یکی از محصولات ویژه برند استروجی مکملهای یائسگی است. این مکمل ها به گونه ای طراحی شده اند که می توانند علائم ناشی از یائسگی را به میزان زیادی کاهش دهند و به ارتقا سلامتی بانوان یائسه کمک نمایند.

برندی استروجی، برندی است که به سلامتی زنان اهمیت می دهند!

همانطور که می دانید قرن های زیادی است زنان در جوامع مورد ظلم و ستم مردان قرار گرفته اند. اما قرن بیست و یکم را می توان قرن آگاهی و روشن فکری دانست. بسیاری از برندهای معتبر بین المللی خود را حامی زنان اعلام کردند و تلاش کرده اند تا با اقدامات مناسب به زنان کمک کنند به جایگاه خود در این دنیا برسند. برند استروجی یکی از برندهایی است که همواره مدافع حقوق زنان بوده است و تلاش کرده است تا با تولید مکمل های مناسب و مخصوص زنان به آنها یادآوری کند سلامتی مهمترین چیزی است که آنها باید به آن توجه داشته باشند.

داروخانه آنلاین، داروخانه ای در منزل شما!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.