منوی داروخانه
Your Cart

محلول پاک کننده مناسب پوست های حساس اورین بیوتک 250 میل

محلول پاک کننده مناسب پوست های حساس اورین بیوتک  250 میل
-10 %
محلول پاک کننده مناسب پوست های حساس اورین بیوتک 250 میل

 

محلول پاک کننده مناسب پوست های حساس اورین بیوتک

محلول پاک کننده مناسب پوست های حساس اورین بیوتک در واقع میسلار واتری مناسب برای پاکسازی آرایش می باشد. این محصول مناسب نیازهای پوست حساس تهیه شده است و بدون ایجاد خشکی، خارش، قرمزی و التهاب، پوست را به خوبی پاکسازی می کند. استفاده از محلول پاک کننده اورین باعث می شود هر گونه آلودگی و آرایش از روی پوست به خوبی پاک گردد. این محصول مناسب پوست صورت و چشم می باشد. در ساختار این محلول پاک کننده از مواد رطوبت رسان استفاده شده تا رطوبت پوست تامین شود و خشکی پوست کاهش یابد. با استفاده از این محصول نهایت پاکیزگی و شادابی پوست تامین می شود.

چه تفاوتی بین تونر و میسلار واتر وجود دارد؟

میسلار واتر در واقع پاک کننده آرایش است اما تونر نقش تکمیل کننده برای پاکسازی پوست دارد. میسلار واتر می تواند به خوبی هر نوع آرایش و آلودگی را از سطح پوست و چشم ها پاک نماید در حالیکه تونر چنین خاصیتی ندارد. استفاده از تونر پس از مرحله پاکسازی پوست انجام می شود و باعث تامین رطوبت پوست می گردد. ساختار این دو محصول نیز با یکدیگر تفاوت دارند. میسلار ساختار روغنی دارد و پس از استفاده از آن ممکن است احساس چربی روی پوست داشته باشید در حالیکه تونر اصلا چرب نیست و تنها پوست را مرطوب می کند.

داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد:

آشنایی با اصول مراقبت روزانه از پوست!

 

 

  

79,830 تومان - 10% تخفیف
88,700 تومان
  • موجودی: موجود
  • مدل: Evrin Biotech Biocalm Micellar Water 250 ml
  • بارکد محصول: 6269741000203
  • کد انبار: 936152

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
سوالات متداول

محلول پاک کننده مناسب پوست های حساس اورین بیوتک به دلیل اینکه فاقد هرگونه مواد شیمیایی و پارابن می باشد که می توانید آن را به صورت آنلاین از وب سایت داروخانه آنلاین تهیه نمایید.

محلول پاک کننده مناسب پوست های حساس اورین بیوتک حاوی ترکیبات رطوبت رسان قوی است و همچنین تسکین دهنده قوی پوست می باشد و همچنین این محصول بدون ایجاد خارش، خشکی، قرمزی و التهاب در پوست است.

مقداری ازمحلول پاک کننده مناسب پوست های حساس اورین بیوتک را روی پنبه بریزید و به خوبی روی پوست با ملایمت ماساژ دهید تا تمام آلودگی ها و آرایش به خوبی پاک گردد.

محلول پاک کننده مناسب پوست های حساس اورین بیوتک مناسب پوست های معمولی و حساس می باشد و از بین برنده مواد آرایشی و ناخالصی ‌های پوست و بدون ایجاد خشکی بر روی پوست است.