منوی داروخانه
Your Cart

محلول پاک کننده صورت مناسب پوست دارای لک روشن کننده اورین 250 میل

محلول پاک کننده صورت مناسب پوست دارای لک روشن کننده اورین 250 میل
-10 %
محلول پاک کننده صورت مناسب پوست دارای لک روشن کننده اورین 250 میل

محلول پاک کننده صورت مناسب پوست دارای لک روشن کننده اورین

محلول پاک کننده صورت مناسب پوست دارای لک روشن کننده اورین چربی ها ا از روی پوست پاک می کند و به رفع لک ها و تیرگی های پوستی کمک می کند. همچنین این محصول آرایش های ضد آب را هم به راحتی پاک می کند و احساس خشکی روی پوست ایجاد نمی کند.

فواید استفاده از تونر آرایش پاک کن :

تونرها مناسب افرادی هستند که وقت کافی برای شست و شوی صورت خود در طول روز تا چندین بار را ندارند. تونر ها با انوع مختلف پوست سازگار هستند و مدل هی مختلفی دارند. آنها می توانند چربی اضافی پوست شما را کنترل و یا از خشکی بیش از اندازه صورت شما جلوگیری کنند و صورت شما را به بهترین نحو پاکسازی نمایند

داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

تونر چیست و چه فوایدی بر روی پوست دارد؟

133,200 تومان - 10% تخفیف
148,000 تومان
  • موجودی: موجود
  • مدل: Evrin Biotech Toner Micellar Depigmenting 2 In 1 200ml
  • بارکد محصول: 6269741000111
  • کد انبار: 943397

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
سوالات متداول

محلول پاک کننده صورت مناسب پوست دارای لک روشن کننده اورین به دلیل اینکه فاقد هرگونه مواد شیمیایی و پارابن می باشد و دارای ترکیبات طبیعی است که سبب ایجاد حساسیت و عوارض نمی شود.

مقدار مورد نیاز از محلول پاک کننده صورت مناسب پوست دارای لک روشن کننده اورین را روی پد آرایش پاک کن زده و روی پوست خود نگهداشته، بعد از چند لحظه به آرامی پاک کنید.


محلول پاک کننده صورت مناسب پوست دارای لک روشن کننده اورین کمک به رفع لک ها و تیرگی های پوستی می کند و همچنین آبرسان و تسکین دهنده پوست هم است. 

محلول پاک کننده صورت مناسب پوست دارای لک روشن کننده اورین پاک کننده آرایش و آلودگی های پوست می باشد و همچنین شاداب کننده ، تسکین دهنده و مرطوب کننده نیز می باشد.