منوی داروخانه
Your Cart

فیس دوکس | FACEDOUX

برند: فیس دوکس | FACEDOUX مدل: Face Doux Moisturizing Cream 50ml
کرم مرطوب کننده 24 ساعته هیدرازوم فیس دوکسکرم مرطوب کننده 24 ساعته هیدرازوم فیس دوکس مناسب برای پوست های خشک، خیلی خشک و حساس تهیه شده است. کرم مرطوب کننده 24 ساعته فیس دوکس عمیق ترین لایه های پوست را رطوبت رسانی می کند و به دلیل داشتن اثر 24 ساعته از پیری زودرس پوست جلوگیری می نماید. در این کرم از ..
مناسب پوست های خشک و حساس
98,800 تومان
برند: فیس دوکس | FACEDOUX مدل: Face Doux Pigmasome C Lightening Cream 30 ml
کرم روشن کننده ویتامین سی پیگمازوم فیس دوکسکرم روشن کننده ویتامین سی پیگمازوم فیس دوکس محصولی مناسب برای حفظ رطوبت پوست است. این کرم حاوی ویتامین ث است و می تواند رادیکال های آزاد پوست را ز بین ببرد. به همین دلیل، کرم پیگمازوم فیس دوکس از پیروی زودرس جلوگیری می کند و یک ضد چروک قوی است. همچنین، مواد..
ضد تیرگی پوست و جلوگیری از پیری زودرس و ترمیم کننده پوست
158,500 تومان
برند: فیس دوکس | FACEDOUX مدل: Facedoux Actisome Eye Contour Vitamin C
کرم دور چشم ویتامین سی اکتی زوم فیس دوکسکرم دور چشم ویتامین سی  اکتی زوم فیس دوکس یک کرم ضد چروک قوی مناسب برای دور چشم می باشد. در کرم اکتی زوم از ویتامین C استفاده شده است. ویتامین سی موثرترین آنتی اکسیدان در کاهش دادن استرس اکسیداتیو می باشد. این کرم نقش مهمی در کاهش تیرگی، پف و چین و چروک ه..
بهبود دهنده پف و تیرگی دور چشم و محافظت از پوست در برابر آسیب های ناشی از نور آفتاب
197,800 تومان
برند: فیس دوکس | FACEDOUX مدل: Facedoux Hydrasome Eye Contour Cream 15ml
کرم دور چشم هیدرازوم فیس دوکسکرم دور چشم هیدرازوم فیس دوکس مناسب برای رطوبت رسانی به پوست لطیف دور چشم شما می باشد. این کرم مرطوب کننده فیس دوکس می تواند به راحتی در لایه های شاخی پوست نفوذ نماید و تعادل چربی مود نیاز برای سلامت پوست را حفظ کند. این کرم به پوست کمک می کند تا توانایی بیشتری در جذب، ن..
مرطوب کننده قوی و 24 ساعته دور چشم و کمک به حفظ خاصیت کشسانی پوست
98,500 تومان
برند: فیس دوکس | FACEDOUX مدل: FACEDOUX LIFTASOME HAND CREAM
کرم دست لیفتازوم فیس دوکسکرم دست فیس دوکس  محصولی مناسب برای رفع چین و چروک های سطحی است. این محصول به کاهش چین و چروک های عمیقی که بر روی پوست به وجود آمده اند نیز کمک می کند. مواد موثره ای که در این کرم به کار رفته اند، محرک کلاژن ساز هستند و همین امر سبب می شود کع انعطاف پذیری پوست افزایش پی..
ضد چروک و آبرسان | رفع چین و چروک سطحی پوست
78,500 تومان
برند: فیس دوکس | FACEDOUX مدل: Facedoux Hydrasome Moisturizing Syndet Bar
پن مرطوب کننده کرم دار هیدرازوم فیس دوکسپن مرطوب کننده کرم دار هیدرازوم فیس دوکس شوینده ای مناسب برای پوست شما می باشد. استفاده از این پن کمک می کند پوست شما به خوبی پاکسازی گردد. این پن حاوی مواد مرطوب کننده است و می تواند به خوبی رطوبت پوست را پس از شستشو تامین کند. در پن مرطوب کننده فیس دوکس از و..
مناسب پوست های خشک و حساس و حفظ کننده اکوسیستم طبیعی پوست
89,400 تومان
برند: فیس دوکس | FACEDOUX مدل: Facedoux Hydrasome Body Moisturizing Cream 150 ml
کرم مرطوب کننده بدن فیس دوکس کرم مرطوب کننده بدن فیس دوکس محصولی مناسب برای آبرسانی به پوست بدن می باشد. کرم مرطوب کننده هیدرازوم فیس دوکس به پوست کمک می کند تا بتواند آب و رطوبت را جذب، نگهداری و در سطح پوست توزیع کند. این کرم مرطوب کننده به صورت عمقی در لایه های عمیق پوست نفوذ می کند و باعث مان..
مرطوب کننده و آبرسان بدن ، دارای ماندگاری 24 ساعته
59,500 تومان
برند: فیس دوکس | FACEDOUX مدل: Facedoux Alphasome 10 AHA Peeling Cream 30ml
کرم لایه بردار AHA 10% آلفازوم فیس دوکسکرم لایه بردار AHA 10% آلفازوم فیس دوکس حاوی AHA، BHA می باشد. این محصول یک لایه بردار ملایم است که با برداشتن سلول های مرده از سطح پوست و بازکردن منافذ بسته، نرمی و لطافت را به پوست باز می گرداند.با استفاده از کرم لایه بردار آلفازوم 10 درصد فیس دوکس روند ساخت ..
لایه بردار ملایم پوست و کمک کننده به تکمیل درمان جوانسازی پوست
148,300 تومان
برند: فیس دوکس | FACEDOUX مدل: Facedoux Acnesome Alpha Gel 30ml
کرم ضدجوش آکنه زوم آلفا فیس دوکسژل کرم آکنه زوم آلفا فیس دوکس محصول تخصصی ضد جوش و ضد لک جای جوش می باشد. از کرم آکنه زوم افراد دارای پوست چرب، مختلط و آکنه ای می توانند استفاده کنند. این کرم ضد جوش فیس دوکس حاوی گلایکولیک اسید است. این ماده در درمان جوش، تنظیم چربی پوست، رفع انسداد منافذ پوست و رفع..
کرم تخصصی ضد لک جای جوش , کمک کننده به بهبود و رفع آکنه های التهابی و زیر پوستی
186,500 تومان
برند: فیس دوکس | FACEDOUX مدل: Facedoux Pigmasome Body Lightening Cream
کرم روشن کننده بدن پیگمازوم فیس دوکسکرم روشن کننده بدن پیگمازوم فیس دوکس روشن کننده و ضد لک می باشد و به کاهش لک ها و تیرگی پوست بدن یاری می رساند. کرم روشن کننده پیگمازوم یک کرم روشن کننده غیر هیدروکینونی است و حاوی آنتی اکسیدان، ویتامین و مواد ضد پیری و دیگر مواد موثره می باشد. مصرف این کرم باعث م..
جلوگیری کننده از تجمع رنگدانه ها و روشن کننده پوست های تیره
128,500 تومان
برند: فیس دوکس | FACEDOUX مدل: Facedoux Actisome Eye Contour Cream 15ml
کرم دور چشم اکتی زوم فیس دوکسکرم دور چشم اکتی زوم فیس دوکس مناسب پوست حساس دور چشم طراحی شده است. کرم اکتی زوم به دلیل ساختار خاص خود نقش موثری در کاهش تیرگی های دور چشم دارد و باعث رفع تیرگی و پف دور چشم می شود. کرم اکتی زوم فیس دوکس در جوان سازی پوست دور چشم و افزایش استحکام و شادابی این ناحیه موث..
برطرف کننده تیرگی و پف ناحیه دور چشم و مرطوب کننده قوی
168,400 تومان
برند: فیس دوکس | FACEDOUX مدل: Facedoux Cicasome Repair Cream 30 ml
کرم ترمیم کننده سیکازوم فیس دوکسکرم ترمیم کننده سیکازوم فیس دوکس محصولی مناسب برای ترمیم پوست آسیب دیده است. از این کرم می توان قبل و بعد از لیزر درمانی و یا پیلینگ ( لایه برداری) استفاده کرد. مواد موثره در این کرم التهابات پوستی را آرام می کنند و نقش موثری در بهبود بافت پوستی دارند. از این کرم نیز ..
از بین برنده جای زخم و بخیه و مناسب برای انواع مدل های پوستی
98,200 تومان
برند: فیس دوکس | FACEDOUX مدل: Facedoux Acnesome Sebum Control Cream 30ml
کرم آکنه زوم فیس دوکسکرم آکنه زوم فیس دوکس محصولی مناسب برای پوست های چرب و آکنه دار است. این محصول یک ضد آکنه قوی است که می تواند به کاهش فعالیت غدد چربی پوست کمک کند. مواد موثره موجود در این کرم از رشد باکتری ها جلوگیری می کنند و این امر نقش موثری در حفظ سلامت پوست دارد. از این کرم می توان بر روی ..
از بین برنده جوش و آکنه فعال و کاهش فعالیت غدد چربی پوست
129,500 تومان
برند: فیس دوکس | FACEDOUX مدل: Face Doux Acnesome Oily Skin Face Wash 200 ml
ژل شست و شوی صورت پوست چرب و آکنه دار آکنه زوم فیس دوکسژل شست و شوی صورت پوست چرب و آکنه دار آکنه زوم فیس دوکس پاکسازی عمیقی برای پوست شما فراهم می آورد. این محصول بافت ژلی دارد و می تواند هر گونه آرایش و آلودگی را از سطح پوست به خوبی پاک نماید. ژل شستشوی فیس دوکس کنترل کننده چربی پوست می باشد و با ..
کاهش دهنده چربی سطح پوست و جلوگیری کننده از فعالیت باکتری‌های مولد آکنه
134,900 تومان
برند: فیس دوکس | FACEDOUX مدل: Face Doux Hydrasome Moisturizing Creamy Face Wash 200 ml
  ژل شست و شوی صورت پوست خشک و حساس هیدرازوم فیس دوکس ژل شست و شوی صورت پوست خشک و حساس هیدرازوم فیس دوکس را می توانید برای پاکسازی پوست خشک خود استفاده نمایید. این ژل شستشو کاملا مطابق با نیازهای پوست خشک تهیه شده است و از التهاب، قرمزی، خارش و کشیدگی پس از شستشوی پوست جلوگیری می نماید. ..
رطوبت رسان قوی پوست های خشک و نرمال و رطوبت رسان قوی پوست های خشک و نرمال
179,300 تومان
برند: فیس دوکس | FACEDOUX مدل: Facedoux Cicasome
ژل ترمیم کننده سیکازوم فیس دوکسژل ترمیم کننده سیکازوم فیس دوکس در فرمول خود از ترکیبات بازسازی کننده و التیام بخش استفاده نموده است. این ژل ترمیم کننده باعث تسکین اگزما، رفع التهاب، قرمزی و خارش پوست می گردد. از این محصول برای کاهش سوزش و ترمیم التهابات ناشی از لیزرتراپی، لایه برداری، اصلاح اپیلاسیو..
مناسب انواع پوست , حاوی ترکیبات ضد التهاب، ضد قرمزی و التیام بخش
158,500 تومان
برند: فیس دوکس | FACEDOUX مدل: Facedoux Acnesome Syndet Bar
پن کنترل کننده چربی پوست آکنه زوم فیس دوکس:پن کنترل کننده چربی پوست آکنه زوم فیس دوکس را می توانید برای پاکسازی پوست چرب استفاده نمایید. این پن کنترل کننده چربی پوست می باشد و می تواند با کنترل نمودن چربی پوست از بروز جوش و آکنه جلوگیری نماید. این پن PH سازگار با پوست دارد و به همین دلیل هیچگونه آسی..
پاکسازی کننده مناسب پوست و مناسب پوست های چرب و جوش دار
89,400 تومان
برند: فیس دوکس | FACEDOUX مدل: Face Doux Pigmasome Lightening Syndet Bar Soap Free
پن روشن کننده پوست فیس دوکس محصولی مناسب برای افرادی که دارای تیرگی و لکه های قهوه ای رنگ هستند و دارای جوش های سر سیاه و یا جای جوش می باشند. این محصول یک شوینده مناسب جهت استفاده روزانه به منظور حفظ بهداشت و سلامت پوست صورت و بدن می باشد. تفاوت پن و صابون در چه چیزی می باشد؟ صابون پس از استف..
روشن کننده و شفاف کننده ، از بین برنده آلودگی ها و تیرگی ها و لک
89,400 تومان
کرم مرطوب کننده آکنه زوم هیدرا فیس دوکس 50 میل
ناموجود
برند: فیس دوکس | FACEDOUX مدل: Facedoux Acnesome Hydra Moisturizing Cream 50 ml
کرم مرطوب کننده آکنه زوم هیدرا فیس دوکسکرم مرطوب کننده آکنه زوم هیدرا فیس دوکس محصولی مناسب برای پوست های چرب، پوست های مختلط و پوست هایی است که از محلول های ضد آکنه استفاده می کنند. مواد موثره در این کرم فعالیت غدد چربی زیر پوست را کنترل می کنند و اجازه نمی دهند پوست بیش از اندازه چرب شود. این کرم ..
مرطوب کننده پوست چرب و مختلط ، کمک به جمع شدن منافذ باز پوست
98,800 تومان
کرم لایه بردار AHA 15 آلفازوم فیس دوکس 30 میل کرم لایه بردار AHA 15 آلفازوم فیس دوکس 30 میل
ناموجود
برند: فیس دوکس | FACEDOUX مدل: Face Doux Alphasome 15 AHA Peeling Cream 30ml
کرم لایه بردار AHA 15 آلفازوم  فیس دوکسکرم لایه بردار AHA 15 فیس دوکس لایه بردار، روشن کننده و ضد لک پوست می باشد. این کرم لایه بردار حاوی AHA 15 در مدت ده دقیقه لایه برداری ملایمی از سطح پوست انجام می دهد و به این ترتیب خستگی و بی روحی را از پوست می زداید. لایه برداری مناسب کرم لایه بردار فیس ..
کاهش دهنده لک های تیره پوست و لطیف و درخشان کننده پوست
148,300 تومان
کرم ضد چروک لیفتازوم فیس دوکس 40 میل
ناموجود
برند: فیس دوکس | FACEDOUX مدل: Facedoux Liftasome Anti Wrinkle Cream 40 ml
کرم ضد چروک لیفتازوم فیس دوکسکرم ضد چروک لیفتازوم فیس دوکس محصولی مناسب برای از بین بردن چین و چروک های سطحی و کاهش چین و چروک های عمیق پوست است. مواد موثره ای که در این کرم به کار رفته اند محرک کلاژن ساز هستند و همین امر سبب می شود که پس از استفاده از این کرم پوست شاداب شود. این کرم از افتادگی پوست..
محرک ساخت کلاژن و کاهش چین و چروک های عمیق
87,700 تومان
کرم ضد جوش آکنه زوم بدن فیس دوکس 75 میل کرم ضد جوش آکنه زوم بدن فیس دوکس 75 میل
ناموجود
برند: فیس دوکس | FACEDOUX مدل: Facedoux Acnesome Sebum Control Cream For Body
کرم ضد جوش آکنه زوم بدن فیس دوکسکرم ضد جوش آکنه زوم بدن فیس دوکس مناسب برای پوست چرب و جوشدار می باشد. کرم آکنه زوم با ترکیبات موثر خود ترشحات غدد سبابه را تنظیم می کند و در کاهش التهابات پوستی موثر است. در کرم آکنه زوم فیس دوکس از ماده موثر درماپیور استفاده شده که با تحریک سنتز آنتی بیوتیک های طبیع..
بهبود دهنده جوش ها و اسکارهای پوستی و کاهش دهنده فعالیت غدد چربی پوست
118,500 تومان
کرم دست پیگمازوم فیس دوکس 50 میل
ناموجود
برند: فیس دوکس | FACEDOUX مدل: FACE DOUX Pigmasome Hand
  کرم دست پیگمازوم فیس دوکس کرم دست پیگمازوم فیس دوکس محصولی مناسب برای از بین بردن لک ناشی از آفتاب، افزایش سن، بارداری و جای جوش است. این محصول حاوی کمپلکس های قوی روشن کننده و آنتی اکسیدان است و به برطرف کردن جای لک کمک می نماید. این کرم مطابق با pH پوست طراحی شده است و استفاده از آن آ..
از بین بردن لک ناشی از آفتاب، افزایش سن، بارداری و جای جوش
98,600 تومان
کرم دست هیدرازوم فیس دوکس
ناموجود
برند: فیس دوکس | FACEDOUX مدل: FACEDOUX HYDRASOME HAND CREAM
کرم دست هیدرازوم فیس دوکسکرم دست هیدرازوم فیس دوکس یک مرطوب کننده قوی می باشد. این کرم با رطوبت رسانی به پوست دست از زبری آن جلوگیری کرده و باعث حفظ رطوبت پوست می شود. زمانی که رطوبت پوست حفظ شود از ایجاد چروک و ترک پوستی نیز جلوگیری می شود. این کرم دارای خاصیت آنتی اکسیدانی و کلاژن سازی است که این ..
مرطوب کننده و آنتی اکسیدان ، رفع زخم و پوسته شدن اطراف ناخن
49,200 تومان
لوسیون ضد چروک بوتوزوم فیس دوکس 50 میل لوسیون ضد چروک بوتوزوم فیس دوکس 50 میل
ناموجود
برند: فیس دوکس | FACEDOUX مدل: Facedoux Botosome Botox Booster Lotion 50ml
لوسیون ضد چروک بوتوزوم فیس دوکسلوسیون ضد چروک بوتوزوم فیس دوکس مناسب برای انواع پوست است و ضد چروکی قوی است. لوسیون بوتوزوم فیس دوکس به دلیل خاصیت ضد چروک قوی خود ایجاد چین و چروک های پوستی را به تعویق می اندازد. این محصول با داشتن ساختار خاص و ویژه خود به تحریک و بازسازی سلول های پوستی می پردازد. ه..
کاهش دهنده چروک و خطوط چهره و افزایش دهنده استحکام پوست
248,800 تومان
نمایش 1 تا 25 از 26 (2 صفحه)

برند فیس دوکس برندی معتبر و ایرانی در زمینه تولید انواع محصولات آرایشی و بهداشتی است. این برند از آغاز فعالیت تا کنون تلاش کرده است تا بر نیازهای ویژه بازار در زمینه آرایشی و بهداشتی تمرکز داشته باشد و با عرضه محصولات مناسب کمک بزرگی به خودکفایی شرکت بکند. محصولات این برند بر یکی از نیازهای روز دنیا، خشکی پوست، تمرکز دارند و تا به حال توانسته اند نقش موثری در رفع این مشکل داشته باشند. محصولات این برند از مواد اولیه با کیفیت تولید می شوند و همین موضوع سبب شده است که اثربخشی این محصولات افزایش چشمگیری داشته باشد. این برند در تولید محصولاتش به علم روز دنیا توجه دارد و همواره تلاش می کند محصولاتی مطابق با استانداردهای بین المللی تولید کند، همین امر محصولات این برند را در جایگاه قابل قبولی در سطح ملی قرار داده است.

محصولات برند فیس دوکس

این برند تحت شرکت البرز تجارت یگانه فعالیت دارد. این شرکت مجهز به لابراتورهای بسیار پیشرفته ای است و بخش کنترل کیفی این برند نظارت سختی بر تولید محصولات دارد. محصولات برند فیس دوکس به شرح زیر هستند:

 • انواع شامپو
 • انواع کرم آرایشی و بهداشتی
 • انواع لوسیون آرایشی و بهداشتی
 • انواع روغن آرایشی و بهداشتی
 • انواع پاک کننده ژل آرایشی
 • انواع ژل صورت
 • انواع محلول صورت
 • انواع محلول مو
 • انواع کرم پودر آرایشی و بهداشتی
 • انواع پن آرایشی و بهداشتی

انواع محصولات برند فیس دوکس را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.