منو
سبد خرید شما

های مس گینر ام ایکس تری 2500 گرم

کمک به افزایش وزن و حجم سریع عضلات | کمک به ریکاوری و پر کردن ذخایر گلیکوژن بدن | کمک به افزایش میزان کالری روزانه
 های مس گینر ام ایکس تری 2500 گرم
 های مس گینر ام ایکس تری 2500 گرم
7 ناموجود
 های مس گینر ام ایکس تری 2500 گرم
 های مس گینر ام ایکس تری 2500 گرم
  • کمک به افزایش وزن و حجم سریع عضلات.
  • کمک به ریکاوری عضلات بعد از تمرینات سخت.
  • کمک به انرژی پایدار حین تمرینات سخت ورزشی.
  • 50 گرم پودر را در 200-150 میلی لیتر آب یا شیر مخلوط کرده تا بافتی همگن داشته باشد در روز هایی که تمرین انجام می دهید در دو نوبت قبل و بعد از تمرینات ورزشی استفاده کنید.
  • در جای خشک و خنک دور از دسترس کودکان قرار دهید.
  • مصرف این فرآورده برای افرادی که به پروتئین شیر حساسیت دارند ممنوع است.
  • در دوران  بارداری یا شیر دهی و یا در صورتی که از داروی خاصی استفاده می کنید قبل از مصرف با پزشک مشورت کنید.
  • بیش از مقدار توصیه شده مصرف ننمائید.
در هر 100 گرم100 گرم
fat3.8g
carbohydrate62g
of which sugars22g
protein26g
اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
1,419,180 تومان - 7% تخفیف
1,526,000 تومان
توضیحات

پودر مس گینر ام ایکس تری mx3 مکملی عالی با کالری بالا برای افرادی تهیه شده است. که میخواهند خیلی سریع افزایش وزن داشته باشند و به وزن و حجم ایده آل خود برسند. البته شایان ذکر است که افرادی هستند که ورزشکار نیستند، اما اندام لاغری دارند این دسته از افراد هم می توانند به راحتی با استفاده از مکمل ورزشی، مس گینر ام ایکس تری mx3 خیلی سریع به افزایش وزن ایده آل خود دست پیدا کنند.

از آنجا که برای افزایش وزن باید مقدار کالری روزانه خود را بالا ببرید و حداقل 5 وعده غذا با کالری بالا استفاده کنید مکمل مس گینر ام ایکس تری mx3 با کالری بالایی که دارد می تواند کار شما را مقداری راحت کند.

مکمل ورزشی مس گینر ام ایکس تری mx3 از چه موادی تشکیل شده است

مکمل مس گینر ام ایکس تری mx3 یکی از مکمل‌های بدنسازی است که به منظور افزایش کالری برای افزایش وزن و حجم عضلات در بدن استفاده می‌شود. برای افزایش حجم عضلات، این مکمل تشکیل شده از پروتئین، کربوهیدرات و چربی های  سالم که شما را در رسیدن به هدفتان پشتیبانی می کنند. پس اجزاء تشکیل دهنده این مکمل بدسازی دو درشت مغذی پروتئین و کربوهیدرات در کنار چربی های سالم می باشد.

نقش پروتئین همراه کربوهیدرات و چربی در مکمل مس گینر ام ایکس تری mx3 چیست

 پروتئین به عنوان سازنده اصلی عضلات شناخته شده است و کربوهیدرات نیز به عنوان منبع اصلی انرژی برای تمرینات ورزشی استفاده می‌شود. همچنین، چربی‌های سالم نیز برای حفظ سلامت عمومی و تولید هورمون‌های مورد نیاز بدن ضروری هستند.

با این حال، قبل از مصرف هرگونه مکمل بدنسازی، توصیه می‌شود با پزشک یا متخصص تغذیه مشورت کنید. آنها می‌توانند بر اساس نیازهای شما و وضعیت سلامتیتان، شما را راهنمایی کنند و توصیه‌های مناسبی را ارائه دهند. همچنین، مصرف مکمل‌های ورزشی باید با رعایت دستورالعمل‌ها و مقادیر توصیه شده صورت گیرد و از مصرف بیش از حد خودداری شود.

سوالات متداول

زمان استفاده بستگی به رژیم غذایی  روزانه شما دارد اما در بهترین حالت یک ساعت و نیم قبل از تمرینات ورزشی وبعد از تمرینات ورزشی می توانید استفاده کنید.

 

اگر از سلامت کامل بدنی برخوردار هستید میتوانید دو دوره با نحوه مصرفی که در پشت محصول درج شده است این محصول را استفاده کنید.

 

اگر از مقداری که نسبت به سن و فعالیت روزانه شما برای شما زیر نظر یک متخصص ورزشی یا پزشکی تعیین شده است فراتر نروید مشکلی نخواهد داشت البته زنان باردار،بیماران کلیوی و دیابتی مجاز به مصرف نیستند.

 

خیر برای کودکان مکمل های افزایش وزن با توجه به سنی که دارند تهیه شده است.

 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید