Menu
Your Cart

ماسک موی سرگرانسا 400 میلی

ترمیم کننده و نرم کننده حاوی پروتئین و روغن جوانه گندم
ماسک موی سرگرانسا | 400 میل | ترمیم کننده و نرم کننده | حاوی پروتئین و روغن جوانه گندم
ناموجود
ماسک موی سرگرانسا | 400 میل | ترمیم کننده و نرم کننده | حاوی پروتئین و روغن جوانه گندم

ماسک موی سرگرانسا

ماسک موی گرانسا برای ثابت کردن رنگ و تقویت موهایی که رنگ شده‌اند بکار می رود. استفاده از ماسک موی سر گرانسا بسیار کمک کننده است. مواد موثری که در این ماسکِ مخصوص موی رنگ شده و آسیب دیده وجود دارند به عمق موها نفوذ می‌کنند و در نتیجه باعث براق و صاف شدن موهایی که بر اثر رنگ،  وز و کدر شده اند، می‌شوند.

ماسک گرانسا تا 80 درصد از درخشندگی رنگ مو محافظت می‌کند و حسی مانند لطافت ابریشم را برای موهای مصرف کننده به همراه می‌آورد. این ماسک از مو در برابر آسیب‌های محیطی مانند اشعه‌ی نور خورشید محافظت می‌کند.

لزوم استفاده از ماسک مو چیست؟

ماسک مو حاوی تمام ویتامین‌هایی است که از نازک و شکننده شدن مو‌ها پیشگیری می‌کند و مقاومت آن را در برابر موخوره و استفاده از وسایل آرایش مو مانند سشوار و اتو افزایش می‌دهد.

ماسک مو با مراقبت سه گانه خود از ریشه، ساقه و پیاز مو و از بین بردن آلودگی مو‌ها به تدریج باعث بازسازی و ترمیم مو‌های آسیب‌دیده می‌شود و به این وسیله روز به روز مو‌ها طراوت و شادابی خود را باز می‌یابد، به تدریج قوی‌تر و مستحکم‌تر شده و مو‌های ضعیف و وز شده را به مرور ضخیم و قوی‌تر می‌کند.

ماسک مو بافت مو‌های شما را با کمک ترکیباتش به حالت اولیه باز می‌گرداند. استفاده از ماسک مو برای جلوگیری از ریزش مو نیز انتخاب مناسبی است. همچنین ماسک مو‌ها انواع مختلفی از نظر کاربرد و نوع مو دارند و باید توجه داشته باشید که ماسک مو را متناسب با نوع مو‌های خود و کاربردی که مورد نظرتان است انتخاب کنید.

ماسک موی مخصوص مو‌های رنگ شده، ماسک مو مناسب برای مو‌های صاف، ماسک مو مناسب برای مو‌های فر، ماسک موی حجم دهنده و... از جمله ماسک مو‌های موجود در بازار است

داروخانه آنلاین مطلعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
99,800 تومان
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: Gransa Deep Repair Hair Mask 400ml

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب