Menu
Your Cart

موهای کاشته شده

توضیحات دسته‌بندی

 معمولا پس از کاشت مو، ناحیه مورد نظر حساس ، مستعد عفونت، التهاب، اسکار و ترشح بیش از حد چربی و همچنین احساس درد و ناراحتی می باشد. پوست سر،همانند پوست بقیه قسمت های بدن احتیاج به رطوبت دارد.ترشح بیش از حد سبوم می تواند باعث خارش سر و تحریک ایجاد شوره سر شود به همین علت پوست سر پس از جراحی احتیاج به مراقبت های ویژه دارد.


محصولات مراقبت از موهای کاشته شده بهترين عناصر براي كمك موفقيت آميز به شما جهت مراقبت هاي پس از جراحي فراهم  مي كند . محصولات مربوط به موهای کاشته شده به رشد موهاي كاشته شده كمك مي كند . تركيبات  فعال این محصولات  با بهترين  فرمول داراي  اثر ضد ميكربي و  ضد التهابي مي باشد .

برند: سریتا | Cerita مدل: Cerita Implant Foam Shampoo 150ml
شامپو فوم کاشت موی سریتا در دوره اولیه بعد از عمل پیوند مو، باید از مصرف شامپوهایی با فرمولاسیون قوی که ممکن است در روند بهبود خلل وارد می‌نمایند، اجتناب کرد. شامپو فوم کاشت موی سریتا یک محصول تخصصی برای مراقبت و تقویت فولیکول­ های مو پیوندی است که به دلیل داشتن فرمولاسیون خاص و کمترین مقدار س..
185,000 تومان
شامپو اکت ایمپلنت ژاک آندرل | 150 میلی | مخصوص موهای کاشته شده
ناموجود
برند: ژاک آندرل | Jacques Andhrel مدل: Jacques Andhrel Act Implant Shampoo
شامپو اکت ایمپلنت ژاک آندرلتيم تحقيقاتی ژاك آندرل به يك فرمول خاص و فعال براي همراهي با شما پس از كاشت مو با ثبت انحصاری انديشيده است . شامپو  کاشت موACT IMPLANT بهترين عناصر براي كمك موفقيت آميز به شما جهت مراقبت هاي پس از جراحي فراهم  مي كند . شامپو موهای کاشته شده ژاک آندرل به رشد موهاي..
183,500 تومان
نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)