Menu
Your Cart

ضد شپش

توضیحات دسته‌بندی

شپش سر نوعی حشره انگلی است که برروی سر، مژه و ابروها یافت می شودو وزانه چندین بار از خون انسان استفاده کرده . این حشره نمی تواند مدت زیادی بدون تماس با پوست بدن زنده بماند و فقط از طریق تماس مستقیم منتقل می شود.تماس مستقیم با لباس و رختخواب فرد مبتلا اصلی ترین  راه ابتلا است.


راههای پیشگیری از شپش سر

1. هر فردی با رعایت بهداشت می تواند شخصا از درگیری با شپش پیشگیری کند.
2. باید به طور مرتب و منظم استحمام کرد، و در روز به دفعات زیاد موهای سر را شانه کرد.
3. اگر آلودگی شدید باشد بهتر است لباس و ملحفه در آب جوش به مدت 30 دقیقه جوشانده شود و از اطو و خشک کن برای خشک کردن لباس ها استفاده شود.
4. از لوازم شخصی و لباس های افراد آلوده به هیچ عنوان نباید استفاده کرد.
5. پس از هر تعطیلات باید دانش آموزان پس از بازگشت به محیط آموزشی معاینه شوند .
6. دانش آمـوزان در زنگ‌هـای ورزش باید لباس های خود را بـه صورت جداگانه و در کیف‌های دستی جداگانه نگهداری کنند.
7. معاینه كليه افراد خانواده در صورتی که يكي از اعضاي آن‌ها مبتلا شده باشد.


در صورت ابتلا به شپش سر می توانید از شامپوهای و محصولات ضد شپش استفاده کنید. این محصولات می بایست طبق نظر پزشک مصرف شوند.


برند: سریتا | Cerita مدل: Cerita Lice Free Lotion 50 ml
لوسیون ضد شپش سریتا (لایس فری)لوسیون ضد شپش سریتا از ترکیبات طبیعی و گیاهی تشکیل شده است و برخلاف بسیاری از ترکیبات ضد شپش موجود در بازار، سمیتی برای انسان ندارد. لوسیون ضد شپش سریتا با دارا بودن مواد موثره گیاهی و طبیعی، منافذ تنفسی در شپش را مسدود کرده، که به موجب آن در تنفس شپش اختلال ایج..
59,900 تومان
برند: سریتا | Cerita مدل: Cerita Anti Poux 95 ml
شامپو ضد شپش سریتاشامپو ضد شپش سریتا با دارا بودن مواد موثره گیاهی و طبیعی و به کمک مکانیزم‌­های کارآمد، باعث مرگ شپش و نابودی تخم­‌های آن می­‌شود. راز موفقیت در درمان شپش مهار چرخه زندگی این انگل می باشد. ترکیبات منافذ تنفسی در شپش را مسدود کرده، که به موجب آن در تنفس شپش اختلال ایجاد می شود که ..
54,800 تومان
شامپو ضد شپش هگور | 150 میل | از بین بردن اتصالات تخم شپش به مو شامپو ضد شپش هگور | 150 میل | از بین بردن اتصالات تخم شپش به مو
ناموجود
برند: هگور | Hegor مدل: HEGOR Anti-Poux Shampoo 150ml
ویژگی های شامپو ضد شپش هگور:- درمان قطعی شپش سر و جداسازی کامل تخم شپش- حاوی d-phenotrine (دفنوترین) 0/23% : ماده مؤثر از خانواده Pyrethroid مورد تأیید (سازمان بهداشت جهانی)- جهت از بین بردن شپش- شپش سر و تخم های آن کاملاً از بین می روند.- اسید استیک: از بین بردن اتصالات تخم شپش به مو نحـوه است..
124,000 تومان
نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)