منوی داروخانه
Your Cart

حکیم مومن تبریزی | Hakim Momen Tabrizi

نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)

شرکت داروسازی حکیم مومن تبریزی برندی معتبر و ایرانی در زمینه تولید مکملهای سلامتی است. یکی از مواردی که سبب شده است محصولات این برند مورد توجه قرار بگیرند، پایه گیاهی آنهاست. متخصصان این برند بر این عقیده هستند همانطور که انسانها در گذشته برای درمان بیماریهای خود به دل طبیعت پناه می بردند و تلاش می کردند تا با استفاده از داروهای گیاهی بیماریهای خود را درمان کنند، امروزه نیز باید از گیاهان برای درمان بیماریها و ارتقا سلامتی خود مدد بجویند. محصولات این برند در لابراتورهای مجهز مورد آزمایش قرار می گیرند و تنها در صورتی که اثر بخشی زیادی داشته باشند به تولید انبوه می رسند.

محصولات شرکت داروسازی حکیم مومن تبریزی

این شرکت محصولات خود را در قالب قرص و کپسول، شربت و پماد به بازار دارویی کشور عرضه می کند. یکی از موضوعاتی که این برند همواره به آن متعهد بوده است استفاده از مواد اولیه با کیفیت است. این امر به اصلی مهم در این شرکت تبدیل شده است. زیرا متخصصان این برند بر این عقیده هستند که تنها با توجه به کیفیت است که می توان اثر بخشی این محصولات را افزایش داد. همچنین، این محصولات بر طبق استانداردهای بین المللی تولید می شوند و همین امر سبب شده است که محصولات شرکت داروسازی حکیم مومن تبریزی در سطح منطقه مورد توجه باشند و امید می رود به زودی به برندی شناخته شده تبدیل شوند.

انواع محصولات شرکت داروسازی حکیم مومن تبریزی را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.


کد تخفیف خوش آمد گویی