منوی داروخانه
Your Cart

موی چرب

برند: سیوند | Sivand مدل: Sivand Tea Tree Wash
  پن مایع ضد جوش تی تری سیوند پن مایع ضد جوش تی تری سیوند محصولی آنتی باکتریال است و مناسب پوست افرادی است که مدام جوش می زنند. پن مایع ضد جوش تی تری سیوند برای کنترل، پیشگیری و رفع جوش های صورت به کار می رود. این محصول با کنترل چربی پوست از تجمع چربی ها جلوگیری می کند و باعث بسته شدن منا..
ضد التهاب و تسکین دهنده پوست و درمان کننده آکنه های مقاوم
70,500 تومان
برند: هلث تئوری | Health Theory مدل: HealTheory Glycolic Acid Detoxifying Shampoo 385 ml
شامپو گلایکولیک اسید هلث تئوری مناسب موهای چربشامپو موی چرب حاوی گلایکولیک اسید هلث تئوری HealTheory Glycolic Acid Detoxifying Shampoo شامپو طراحی شده هلس تئوری برای موهای چرب است. ترکیب اصلی وموثر شامپوی موی چرب هلث تئوری گلایکولیک اسید است که با پاکسازی عمقی آلودگی های، مواد شیمیایی و باقی ما..
شامپوی مناسب موهای چرب و پاکسازی عمقی آلودگی ها، مواد شیمیایی از روی موی سر
195,000 تومان
برند: نوپریت|noprit مدل: Noprit Nopri Pure Anti Grease Shampoo
شامپو کنترل کننده چربی نوپری پیور نوریتشامپو کنترل کننده چربی نوپری پیور نوریت مناسب موهای چرب و خیلی چرب است. در ترکیبات این شامپو عصاره‌های گیاهی مختلف نظیر عصاره پر سیاوشان، انار، چای سبز، و گزنه استفاده شده است. این ترکیبات اثر ضد ریزش مو، ضد شوره و آنتی باکتریال نیز دارند. این شامپو با مهار ترش..
مناسب موهای چرب و خیلی چرب ، حجم دهنده موهای نازک و ضعیف
170,000 تومان
شامپو کلیمبازول 150 هگور 150 میل شامپو کلیمبازول 150 هگور 150 میل
-20 %
برند: هگور | Hegor مدل: HEGOR Anti-Dandruff Climbazole 150 Shampoo 150ml
  شامپو ضد شوره کلیمبازول 150 هگور شامپو ضد شوره کلیمبازول 150 هگور محصولی مناسب برای رفع شوره سر مقاوم و شدید می باشد. شامپو ضد شوره کلیمبازول 150 هگور حاوی ترکیبات فعال ضد شوره قوی می باشد و به رفع شوره سر کمک بسیاری می نماید. در این شامپو از ترکیبات خانواده ایمیدازول و مولکول های ضد قا..
درمان شوره های شدید همراه با خارش پوست سر
287,840 تومان 359,800 تومان
برند: اویدرم | eviderm مدل: Eviderm Sebum Normalizing Shampoo SebonormD
شامپو پوست سر چرب و موی خشک سبونورم دی اویدرم شامپو پوست سر چرب و موی خشک سبونورم دی اویدرم شامپویی مناسب افرادی است که با اینکه کف سرشان چرب است ولی ساقه موهایشان خشک است و معمولا آسیب دیده است. این افراد به دلیل استفاده از رنگ موها و یا عدم استفاده از نرم کننده ها و ماسک موها خشک ساقه موهایشان ..
ترمیم کننده و آبرسان ساقه مو ، مناسب موهای خشک و کف سر چرب
105,000 تومان
برند: کاندید | Candid مدل: Candid Purifying Shampoo 200ml
شامپو ویتامینه کاندید برای موهای چربشامپو ویتامینه کاندید برای موهای چرب ضمن پاک کردن کامل موها ، ترشح سبوم را کنترل می کند و سبب کاهش چربی مو و پوست سر می شود. همچنین به کمک ترکیبات التیام بخش ، خارش و تحریکات پوست سر را کاهش می دهد. این شامپو از پخش شدن چربی در طول روز روی ساقه مو جلوگیری می کند. ..
پاک کننده ملایم کف سر و پوست ، پیشگیری از شکنندگی مو
159,800 تومان
برند: کامان | comeon مدل: Comeon keratin shampoo for damaged hair
شامپو هیر واتر کراتین بدون سولفات کراتین کامانشامپو هیر واتر کراتین  بدون سولفات کامان مناسب موهای چرب می باشد. این شامپو  فرمولاسیون پیشرفته ای دارد و موجب تغذیه و تقویت موها می گردد. این شامپو پوست سر را پاکسازی می کند و میزان ترشح چربی پوست را کنترل می کند. با کنترل ترشح چربی پوست، موها..
فاقد سولفات و تقویت کننده موهای چرب ، رطوبت رسان عمیق و پایدار
145,000 تومان
برند: کامان | comeon مدل: Comeon Hair Water Shampoo For Oily Hair 400ml
شامپو هیر واتر کامان مناسب پوست چربشامپو هیر واتر کامان مناسب  موی چرب  مناسب برای کسانی است که می خواهند چربی مو و پوست سر را کنترل کنند. این شامپو علاوه بر کنترل چربی، تقویت کننده مو، رطوبت رسان، استحکام بخش مو و جلوگیری کننده از تغییر رنگ مو نیز می باشد. با استفاده از شامپو بدون سولفات ..
استحکام بخش تارهای مو و فاقد سولفات و کنترل کننده چربی مترشح از غدد چربی پوست
145,000 تومان
برند: بایو ریچ | Bio Rich مدل: Bio Rich Purich Anti Grease Shampoo
  شامپو موی چرب پیوریچ بایوریچ   شامپو موی چرب پیوریچ بایوریچ مناسب موهای چرب و کف سر چرب است. این شامپو با کنترل ترشح چربی کف سر از تجمع چربی اطراف فولیکول موها جلوگیری می کند و مانع سست شدن تار موها و ریزش آن ها می شود. این شامپو دارای ترکیبات ضدعفونی کننده و ضد قارچ است که به ر..
کمک به درخشندگی و حالت پذیری موها ، افزایش استحکام تار به ریشه مو
199,500 تومان
برند: اویدرم | eviderm مدل: Eviderm Sebum G Normalizing Shampoo 250ml
شامپو موی چرب سبونورم جی اویدرم افرادی که پوست و موی چرب دارند می توانند با شامپو سبونورم جی اویدرم این مشکل را برطرف سازند. شامپو سبونورم جی اویدرم چربی های اضافه را می زداید و با کاهش ترشحات غدد چربی پوست سر و پاکسازی موثر به رفع مشکل چربی سر یاری می رساند. شامپو سبونورم جی اویدرم همچنین پیاز و..
کاهش دهنده فعالیت غدد چربی پوست سر و مناسب مو و پوست سر چرب
80,200 تومان
برند: سیوند | Sivand مدل: Sivand Clay Shampoo For Oily Hair 250ml
شامپو موی چرب حاوی روغن جوانه گندم سیوندشامپو موی چرب حاوی روغن جوانه گندم سیوند برای افرادی طراحی شده است که موهای چربی دارند و دچار خارش و التهاب پوست شده اند. شامپو موی چرب حاوی روغن جوانه گندم سیوند با کنترل و تنظیم ترشح غدد سبابه باعث می گردد چربی موها کنترل شود. این شامپو موهای چرب سیوند به دل..
تقویت و تغذیه کننده موهای آسیب دیده ، کاهش دهنده چربی موها
67,000 تومان
برند: استم سل|stemcell مدل: Stem Cell Oily Scalp Therapy Shampoo
شامپو موی چرب استم سلشامپو موی چرب استم سل فاقد سولفات بوده و باعث کنترل  کاهش چربی کف سر شده و از کدر شدن موهای چرب جلوگیری می نماید. این شامپو مناسب افرادی است که موهای چرب دارند موهای خود را کراتینه کرده اند. همچنین شامپویی مناسب برای بهد از نگ و دکلره کردن موهای چرب است زیرا از خشکی موها جل..
جلوگیری از خارش و بوی بد سر ، محافظت از موها در برابر اشعه های آفتاب
119,000 تومان
شامپو موهای چرب دیپ سنس سی گل 200 میل شامپو موهای چرب دیپ سنس سی گل 200 میل
-20 %
برند: سی گل | Seagull مدل: Seagull Deep Sense Degreasing Shampoo
شامپو موهای چرب دیپ سنس سی گلشامپو موهای چرب دیپ سنس سی گل مناسب برای کسانی است که مو و پوست سر چرب دارند. شامپو موهای چرب سی گل از چرب شدن زود هنگام موها جلوگیری می نماید. شامپو موهای چرب سی گل شویندگی ملایمی دارد و سرشار از روغن آملا و ویتامین C می باشد. این شامپو باعث می شود رطوبت رسانی عمیق به ب..
مناسب مو و پوست سر چرب و کنترل کننده چربی مترشح از غدد چربی پوست
22,240 تومان 27,800 تومان
برند: درموسیس | Dermosis مدل: Dermosis Hair Shampoo For Oily Hair 300ml
شامپو موهای چرب Sebosis درموسیسشامپو موهای چرب Sebosis درموسیس مناسب افرادی است که می خواهند چربی موهای خود را کنترل نمایند. این شامپو می تواند به خوبی ترشح بیش از حد غدد سبابه پوست را کنترل نماید و ترشح آنها را متعادل سازد. این شامپو پاک کنندگی مناسبی دارد و می تواند به خوبی چربی و هر گونه آلودگی ر..
تنظیم کننده ترشح سبوم پوست سر ، دارای قدرت پاک کنندگی بالای چربی مو و پوست سر
126,000 تومان
شامپو موهای معمولی تا چرب دافی 300 میل شامپو موهای معمولی تا چرب دافی 300 میل
-20 %
برند: دافی | Dafi مدل: Dafi Oily Thin Hair
شامپو موهای معمولی تا چرب دافی   شامپو موهای معمولی تا چرب دافی مناسب برای شستشوی موهای چرب و معمولی تولید شده است. این شامپو شویندگی مناسبی دارد و با کنترل ترشح چربی پوست سر از چرب شدن سریع پوست و مو جلوگیری می کند. در ترکیب شامپو دافی از عصاره لیمو و درخت چای در کنار ویتامین های E، B اس..
مناسب موهای چرب و نازک و تنظیم کننده ترشح چربی پوست سر
35,760 تومان 44,700 تومان
شامپو مناسب موهای چرب ویرا استتیک 200 میل
-15 %
برند: ویرا استتیک | vira esthetic مدل: Vira Esthetic Exfoliating Shampoo
شامپو مناسب موهای چرب ویرا استتیکشامپو مناسب موهای چرب ویرا استتیک مناسب افرادی است که می خواهند چربی پوست و موی سر خود را کنترل نمایند. استفاده از شامپو موی چرب ویرا استتیک باعث می شود چربی تولیدی پوست سر کاهش یابد. استفاده از این محصول ظاهر چرب و ناخوشایند موها از بین می برد و درخشندگی را به موها ..
تنظیم و کنترل کننده ترشح چربی پوست سر و افزایش دهنده درخشش و شفافیت موها
185,938 تومان 218,750 تومان
شامپو مناسب برای مو های چرب پتال فرش 475 میل
-20 %
برند: پتال فرش | petal fresh مدل: Cosmetic-Petalfresh-Shampoo-475ml
شامپو مناسب برای مو های چرب پتال فرش شامپو مناسب برای مو های چرب پتال فرش از عصاره‌ی خالص برگهای درخت چای و روغن درخت چای تولید شده است. این محصول تحت لیسانس شرکت Petal fresh آمریکا تولید می‌شود و سلامت و تقویت موهای شما را تضمین می‌کند.ترکیبات اصلی بکار رفته در شامپو پتال فرش چرب ..
مناسب برای مو های چرب و فاقد پارابن و گلایکول و سولفات
166,160 تومان 207,700 تومان
برند: کامان | comeon مدل: Comeon Oil Control For Oily Hair And Men Shampoo 410 ml
شامپو مردانه کامان مناسب موهای دارای شوره و چربشامپو مردانه کامان مناسب موهای دارای شوره و چرب مناسب آقایان می باشد. این شامپو برای کنترل کردن چربی کف سر و موهای شما بسیار مناسب می باشد همچنین بلافاصله پس از استفاده شوره موهای شما کاهش داده می شود و با استفاده روتین پس از پایان دوره مصرفی به کل از ب..
ضد شوره و جلوگیری از بازگشت مجدد شوره ها
88,000 تومان
شامپو متعادل کننده چربی مدل S+ پریم 250 میلی
-20 %
برند: پریم | Prime مدل: Prime S+ Maiden Hair Sebum Control Shampoo 250ml
شامپو متعادل کننده چربی پریم مدل S+  شامپو متعادل کننده چربی مدلs+ شامپویی است که مناسب موهای چرب طراحی گشته. این شامپو حاوی کمپلکسی از عصاره های گیاهی پر سیاوشان ، گزنه و ترتیزک آبی است و در کنترل چربی سر نقش بسزایی دارد. همچنین شامپو متعادل کننده چربی پریم مدل s+ می تواند به موهای شما شادا..
از بین برنده بوی بد و رفع خارش سر و حاوی انواع ویتامین ها و مواد معدنی
115,600 تومان 144,500 تومان
برند: اویدرم | eviderm مدل: Eviderm Ciclozinc G Anti Dandruff Shampoo
شامپو ضد شوره چرب سیکلوزینک‌ جی اویدرم بسیاری از افراد که موهای چربی دارند و درگیر شوره سر شده اند با عوارضی چون التهاب و خارش نیز مواجه می باشند. شامپو ضد شوره سیکلوزینک جی اویدرم مخصوص موهای چرب برای رفع مشکلات این افراد تهیه شده است. شامپو ضد شوره موهای چرب اویدرم با بهره گیری از موثرترین..
برطرف کننده شوره های شدید و مقاوم و ترمیم کننده و تغذیه کننده موها
119,000 تومان
برند: فولیکا | Fulica مدل: Fulica Anti Dandruff Oily Scalp
شامپو ضد شوره چرب فولیکا  شامپو ضد شوره‌ی فولیکا مناسب موهای چرب جهت درمان کامل شوره های شدید و مقاوم و مناسب  استفاده‌ی روزانه است  و حاوی پیرکتون اولامین یک ترکیب ضد قارچ قوی می‌باشد که قادر است به صورت موثری باعث از بین رفتن عامل اصلی ایجاد شوره شود. عصاره‌ی ..
از بین برنده شوره و خارش کف سر و  متعادل کننده ترشحات غدد چربی پوست سر
77,100 تومان
برند: ایروکس | irox مدل: Irox Sebarox For Oily Scalps Shampoo 200g
  شامپو ضد شوره چرب سباروکس ایروکس شامپو ضد شوره چرب سباروکس ایروکس یک شامو مناسب و درمانی برای کاهش شوره و درمان پسته ریزی می باشد.  این شامپو به دلیل داشتن کلیمبازول و پیروکتین اولامین از رشد و تکثیر قارچ مولد شوره سر جلوگیری می کند، همچنین وجود سالسیلیک اسید در این شامپو بعنوان یک..
کنترل چربی و ریزش مو ، کمک به لایه برداری پوسته های کف سر
89,710 تومان
برند: درمالیفت | Dermalift مدل: Dermalift Vita Ker Anti Dandruff Shampoo For Greasy Hair
شامپو ضد شوره چرب درمالیفتشامپو ضد شوره چرب درمالیفت مناسب افرادی است که دارای شوره های چرب و مقاوم هستند. استفاده از این شامپو باعث می شود که چربی اضافی خارج شده از غدد ترشح چربی یا همان غدد سباسه، پاک شود و از تجمع باکتری و قارچ های مولد شوره جلوگیری می نماید. استفاده از این شامپو از ایجاد خارش و ..
ترمیم کننده و تقویت کننده موهای آسیب دیده و فاقد سولفات و پارابن
96,500 تومان
برند: استم سل|stemcell مدل: Stem Cell Anti Oily dandruff Shampoo 250 ml
شامپو ضد شوره چرب استم سلشامپو ضد شوره چرب استم سل محصولی مناسب برای رفع خارش و التهاب پوست سر است. این شامپو یک شامپو تخصصی است که با استفاده از مواد موثره طبیعی فرمول بندی شده است و میزان شوینده موجود در آن بسیار ملایم است. همچنین، باید بدانید در فرمولاسیون این شامپو از هیچ ماده ای که به مو آسیب و..
رفع خارش و التهاب پوست سر و حفظ رطوبت طبیعی پوست و مو 
149,000 تومان
نمایش 1 تا 24 از 114 (5 صفحه)
موی چرب


مویی را موی چرب می خوانند که بعد از حمام کردن به فاصله یک روز دوباره چرب شود. این نوع مو معمولا کم حجم است و روی هم می خوابد و حالت پذیری کمتری نسبت به انواع دیگر مو دارد. وقتی که مو، چرب می‌شود، به کف سر می‌چسبد و روغنی و کثیف به نظر می‌رسد.

موی چرب همواره نرم است و ظاهری براق دارد که این براقیت به دلیل چربی زیاد است. در افرادی که این مدل مو را دارند غد چربی موجود در کف سر بیشتر از حالت عادی ترشح چربی دارد و همین موضوع ظاهری ناخوشایند را به موها می دهد.

دلایل چرب شدن موها چیست؟

یکی از دلایل مهم چرب شدن مو ژنتیک مو است که به صورت خود به خودی برخی افراد ترشح غدد چربی کف سرشان بیشتر از حالت نرمال است و همین امر یکی از دلایل اصلی در چرب شدن موها است. دیگر عواملی که چرب شدن مو را تشدید می کنند عبارتند از:
 • مشکلات هورمونی
 • استرس و اضطراب
 • رژیم غذایی نامناسب
 • تغیرات آب و هوایی
 • دست کشیدن زیاد به سر و موها
 • برس و یا شانه زدن بیش از اندازه مو
 • استفاده از برس های کثیف یا آلوده
 • استفاده از محصولات اشتباه برای شست و شو
 • شست و شوی بیش اندازه موها 
 • استفاده از نرم کننده به کف سر
 • شوره سر
 • شستن سر با آب گرم

ریزش در موی چرب چگونه است؟

موی چرب یکی از دلایل ریزش مو می باشد. چربی بیش از اندازه مو باعث سست شدن ریشه مو می شود و اتصال ساقه به ریشه مو از استحکام خوبی برخوردار نمی باشد و همین امر باعث تشدید ریزش در این موها می شود. همچنین تجمع چربی در اطراف فولیکول مو باعث می شود که مواد غذایی و اکسیژن کمتری به موها برسد و همین مساله نیز در ریزش موهای چرب موثر واقع می شود.

روش های جلوگیری از چرب شدن مو

انجام ندادن تمام مواردی که در ریزش مو دخیل هستند، در کاهش چرب شدن موها موثر اند:
 • سعی کنید از شامپوهای با کیفیت و استاندارد مناسب موی چرب استفاده نمایید.
 • استفاده از لوسیون های کنترل کننده چربی و کاهش دهنده ترشح چربی 
 • افزایش فواصل شست و شو 
 • کمتر شانه زدن و صاف کردن موها
 • گرفتن سشوار از راه دور هنگام براشینگ
 • کمتر استفاده کردن از نرم کننده ها
 • سعی کنید در انتهای دوش گرفتن خود موهای خود را با آب سرد آبکشی کنید این کار باعث بسته شدن کوتیکول مو ودرخشش موها می شود.

درمان چربی موی سر

علاوه بر رعایت عواملی که برای جلوگیری از چرب شدن موها باید رعایت شود استفاده از شامپوی تخصصی و لوسیون های موضعی کاهنده چربی در درمان چربی سر بسیار موثر است. از جمله درمان های خوراکی، ایزوترتینوئین است که یک دارو بسیار موثر برای پوست های چرب و آکنه است. با کاهش حجم غدد سباسه، تولید سبوم را کاهش می دهد.
 این دارو قوی است که ممکن است برخی از عوارض جانبی را همراه داشته باشد. به همین دلیل توصیه می شود حتما زیر نظر متخصص مصرف شود.

درمان خانگی چربی موی سر

 • استفاده از خمیر جوش شیرین و آب بر روی موها
 • استفاده از لیمو ترش و مالیدن آن بر کف سر
 • مالیدن چای سیاه به کف سر و بستن غدد چربی
 • استفاده از سرکه سیب جهت تعادل ph کف سر

بهترین شامپو و محصولات برای درمان چربی مو

قیمت و خرید محصولات مرتبط با موی چرب

داروخانه آنلاین با ارائه بهترین محصولات استاندارد موی چرب تا حدود زیادی توانسته است در معرفی و ارزیابی محصولات منطبق با موی چرب مشاوره های ارزنده ای به شما ارئه دهد. شما می توانید هم اکنون محصولات مورد نیاز خود را از سایت داروخانه آنلاین سفارش دهید و این محصولات در کمترین زمان ممکن برای شما ارسال خواهند شد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد محصولات مرتبط با موی چرب می توانید به مجله داروخانه آنلاین سربزنید:


سوالات متداول

اگر موهای چربی دارید نباید هر روز موهای خود را بشویید. بهتر است فواصل شست و شو را بیشتر کنید و از شامپوهای تخصصی کنترل کننده چربی استفاده نمایید.


مویی که چرب است تجمع چربی اطراف فولیکولش افزایش می یابد و همین امر اکسیژن رسانی و تغذیه رسانی به مو را کاهش می دهد و در نتیجه موها ضعیف می شود و به مرور زمان ریزش افزایش می یلبد.


اگر نرم کننده به کف سر برخورد داشته باشد یاعث سست شدن ریشه مو می شود و در ریزش مو موثر است. بهتر است مویی که چرب است از نرم کننده ها کمتر استفاده کند و تا جای ممکن از برخورد آن با کف سر جلوگیری شود.


باید بگوییم که استفاده از شامپوی تخصصی و استاندارد تاثیر بسزایی در درمان و کاهش چربی مو دارد. پس انتخاب شامپوی مو بسیار حائز اهمیت است.