منوی داروخانه
Your Cart

جی اف لازارتیک | j.f Lazartigue

کرم ضد شوره جی اف لازارتیک  100 میلی
ناموجود
برند: جی اف لازارتیک | j.f Lazartigue مدل: J.F Lazartigue Anti Dandruff Cream
کرم ضد شوره جی اف لازارتیک را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحو..
ضد شوره ، التیام بخش ، نرم کننده و ضد خارش
105,000 تومان
کرم احیا کننده شی باتر جی اف لازارتیک  150 میلی
ناموجود
برند: جی اف لازارتیک | j.f Lazartigue مدل: J.F Lazartigue Shea Butter Cream
کرم احیا کننده شی باتر جی اف لازارتیک را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را د..
مغذی، ترمیم کننده و نرم کننده
496,000 تومان
ژل کاهش دهنده چربی پوست سر جی اف لازارتیک  75 میلی
ناموجود
برند: جی اف لازارتیک | j.f Lazartigue مدل: J.F Lazartigue Massage Gel For Deep Cleansing Pre-Shampoo
ژل کاهش دهنده چربی پوست سر جی اف لازارتیک را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول ..
ضد عفونی کننده، پاک کننده و تنظیم کننده چربی پوست سر
120,000 تومان
ژل حالت دهنده موی جی اف لازارتیگ 75 میل
ناموجود
برند: جی اف لازارتیک | j.f Lazartigue مدل: J.F. Lazartigue Styling Gel To Straighten Or Curl
 ژل حالت دهنده موی جی اف لازارتیگ را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب م..
حالت دهنده و حجم دهنده
69,600 تومان
ویال تقویت کننده پوست سر جی اف لازارتیک  10 میل
ناموجود
برند: جی اف لازارتیک | j.f Lazartigue مدل: j.f Lazartigue Intensive Scalp Revitalizer Serum
ویال تقویت کننده پوست سر جی اف لازارتیکویال تقویت کننده پوست سر جی اف لازارتیک مکملی منحصر به فرد برای تقویت فولیکول‌های مو، پیشگیری از ریزش مو و تقویت رویش مو است. این مکمل حاوی عصاره دانه‌های سویا است.پیشگیری از ریزش مو با استفاده از عصاره دانه‌های سویاعوامل داخلی و خارجی بر چرخه طبیعی رشد مو اثر ..
درمان موثر ریزش مو، 100% گیاهی
558,000 تومان
نرم کننده شی باتر جی اف لازارتیک  100 میلی
ناموجود
برند: جی اف لازارتیک | j.f Lazartigue مدل: J.F Lazartigue Shea Butter Conditioner
نرم کننده شی باتر جی اف لازارتیک را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب من..
نرم کننده، درخشان کننده و تغذیه کننده
120,000 تومان
نرم کننده آبرسان جی اف لازارتیک  150 میلی
ناموجود
برند: جی اف لازارتیک | j.f Lazartigue مدل: J.F Lazartigue Moisturizing Conditioner
نرم کننده آبرسان جی اف لازارتیک را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منز..
نرم کننده، حالت دهنده و مرطوب کننده
94,800 تومان
ماسک شیر سویا جی اف لازارتیک  150 میلی
ناموجود
برند: جی اف لازارتیک | j.f Lazartigue مدل: J.F Lazartigue Soy Milk Mask
ماسک شیر سویا جی اف لازارتیک را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل ت..
استحکام بخش، حجم دهنده و ترمیم کننده
135,000 تومان
ماسک شی باتر جی اف لازارتیک  150 میلی
ناموجود
برند: جی اف لازارتیک | j.f Lazartigue مدل: J.F Lazartigue Shea Butter Mask
 ماسک شی باتر جی اف لازارتیک را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل ت..
تغذیه کننده، آب رسان و ترمیم کننده
806,000 تومان
ماسک آبرسان جی اف لازارتیک  250 میلی
ناموجود
برند: جی اف لازارتیک | j.f Lazartigue مدل: J.F Lazartigue Moisturizing Mask
ماسک آبرسان جی اف لازارتیک را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحو..
رطوبت رسان و باز کننده گره
812,500 تومان
شامپو پروپولیس جی اف لازارتیک 200 میلی
ناموجود
برند: جی اف لازارتیک | j.f Lazartigue مدل: J.F Lazartigue Propolis Shampoo
شامپو پروپولیس جی اف لازارتیک را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل ..
ضد عفونی کننده، پاک کننده و تنظیم کننده چربی پوست سر
75,000 تومان
شامپو متعادل کننده چربی سر جی اف لازارتیک 200 میلی
ناموجود
برند: جی اف لازارتیک | j.f Lazartigue مدل: J.F Lazartigue Rebalancing Shampoo
 شامپو متعادل کننده چربی سر جی اف لازارتیک را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول..
متعادل کننده چربی پوست سر و حجم دهنده
84,000 تومان
شامپو ضد شوره جی اف لازارتیک 200 میلی
ناموجود
برند: جی اف لازارتیک | j.f Lazartigue مدل: J.F Lazartigue Anti Dandruff Shampoo
شامپو ضد شوره جی اف لازارتیک را از داروخانه آنلاین بخواهید!!داروخانه آنلاین با فراهم‌ سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند ..
ضد شوره و پاک کننده
96,000 تومان
شامپو شیر سویا جی اف لازارتیک 200 میلی
ناموجود
برند: جی اف لازارتیک | j.f Lazartigue مدل: J.F Lazartigue Soy Milk Shampoo
 شامپو شیر سویا جی اف لازارتیک را از داروخانه آنلاین بخواهید!!داروخانه آنلاین با فراهم‌ سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما..
نرم کننده و ترمیم کننده
375,000 تومان
شامپو شی باتر جی اف لازارتیک 200 میلی
ناموجود
برند: جی اف لازارتیک | j.f Lazartigue مدل: J.F Lazartigue Shea Butter Shampoo
شامپو شی باتر جی اف لازارتیک را از داروخانه آنلاین بخواهید!!داروخانه آنلاین با فراهم‌ سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند ..
شوینده ملایم ، تغذیه کننده و آبرسان
96,000 تومان
شامپو حجم دهنده جی اف لازارتیک
ناموجود
برند: جی اف لازارتیک | j.f Lazartigue مدل: J.F Lazartigue Body Giving Shampoo
شامپو حجم دهنده جی اف لازارتیک را از داروخانه آنلاین بخواهید!!داروخانه آنلاین با فراهم‌ سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستن..
حجم دهنده، پاک کننده و تغذیه کننده
105,000 تومان
شامپو جلبک دریایی جی اف لازارتیک 200 میلی
ناموجود
برند: جی اف لازارتیک | j.f Lazartigue مدل: J.F Lazartigue Marine Shampoo
شامپو جلبک دریایی جی اف لازارتیک  را از داروخانه آنلاین بخواهید!!داروخانه آنلاین با فراهم‌ سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در ..
تنظیم کننده چربی پوست سر و ضد التهاب و خارش
84,000 تومان
شامپو تمیز کننده قوی جی اف لازارتیک 200 میلی
ناموجود
برند: جی اف لازارتیک | j.f Lazartigue مدل: J.F Lazartigue Deep Cleansing With Fruit Acids
شامپو تمیز کننده قوی جی اف لازارتیک را از داروخانه آنلاین بخواهید!!داروخانه آنلاین با فراهم‌ سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما..
پاک کننده و نرمال کننده
96,000 تومان
شامپو استیمولاکتین 21 جی اف لازارتیک 200 میلی
ناموجود
برند: جی اف لازارتیک | j.f Lazartigue مدل: J.F Lazartigue Stymulactine 21 Shampoo
شامپو استیمولاکتین 21 جی اف لازارتیک را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را در..
ضد ریزش و تقویت کننده
468,000 تومان
شامپو آبرسان جی اف لازارتیک 200 میلی
ناموجود
برند: جی اف لازارتیک | j.f Lazartigue مدل: J.F Lazartigue Moisturizing Shampoo
شامپو آبرسان جی اف لازارتیک را از داروخانه آنلاین بخواهید!!داروخانه آنلاین با فراهم‌ سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند ت..
رطوبت رسان و مغذی
96,000 تومان
سرم کاهنده چربی پوست سر جی اف لازارتیک | 75 میلی | ضد شوره و تنظیم کننده چربی پوست سر
ناموجود
برند: جی اف لازارتیک | j.f Lazartigue مدل: J.F Lazartigue Intensive Sebum Treatment Serum
سرم کاهنده چربی پوست سر جی اف لازارتیک را از داروخانه آنلاین بخواهیدداروخانه آنلاین با فراهم‌ سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستن..
515,600 تومان
سرم شیر سویا جی اف لازارتیگ 100 میل
ناموجود
برند: جی اف لازارتیک | j.f Lazartigue مدل: jf lazartigue dry & thick hair serum
سرم شیر سویا جی اف لازارتیگ را از داروخانه آنلاین بخواهید!!داروخانه آنلاین با فراهم‌ سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هس..
نرم کننده، درخشان کننده و مغذی
521,500 تومان
سرم شی باتر جی اف لازارتیک 100 میل
ناموجود
برند: جی اف لازارتیک | j.f Lazartigue مدل: j.f. lazartigue dry & thick hair serum
 سرم شی باتر جی اف لازارتیک را از داروخانه آنلاین بخواهید!!داروخانه آنلاین با فراهم‌ سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هس..
نرم کننده، ضد پیری و تغذیه کننده
562,500 تومان
سرم استیمولاکتین 21 جی اف لازارتیگ 100 میل
ناموجود
برند: جی اف لازارتیک | j.f Lazartigue مدل: J.F. Lazartigue Stymulactine 21 Serum | 2 Ounce
سرم استیمولاکتین 21 جی اف لازارتیگاین محصول در گروه درمانی ریزش موی جی. اف. لازارتیگ قرار دارد. ریزش مو پدیده ای برگشت ناپذیر نیست. با درمان ویژه می توان آن را متوقف نمود. شیوه زندگی استرس زا، آسیب های روحی، ناهنجاری هورمونی، تغذیه نامناسب و ... همگی سبب ریزش موها می شوند. به طور طبیعی ریزش 60..
پیشگیری از ریزش، محرک رشد و تغذیه کننده
231,600 تومان
تونیک حجم دهنده مو جی اف لازارتیگ 100 میل
ناموجود
برند: جی اف لازارتیک | j.f Lazartigue مدل: J.F. Lazartigue Hair Volume Tonic
معرفی تونیک حجم دهنده مو جی اف لازارتیگ:- این محصول حاوی کربوکسی متیل کیتین و چند ماده موثر دیگر می باشد- به موهای نازک و ظریف حجم می بخشد و بر روی حالت پذیری و درخشش آن اثر می گذارد و همچنین از موها محافظت می کندنحـوه استفـاده تونیک حجم دهنده مو جی اف لازارتیگ:بعد از شستشو بر روی موی مرطوب استفاده ..
حجم دهنده، حالت دهنده و محافظت کننده
120,000 تومان
نمایش 1 تا 25 از 25 (1 صفحه)

برند جی اف لازارتیک برندی معتبر و فرانسوی در زمینه تولید انواع محصولات مو است. این برند کار خود را در سال 1976 آغاز کرد و از آن زمان تاکنون توانسته است با تولید محصولات مناسب نقش موثری در حفظ سلامتی مو داشته باشد. این برند از ابتدا رویکردی بین المللی داشته است و هرگز خود را به درون مرزهای فرانسه محدود نساخت. اکنون محصولات این برند در بسیاری از کشورهای دنیا عرضه می شوند و تقاضای بالا برای خرید محصولات لازارتیک نشان دهنده اثربخشی این محصولات است. این محصولات تحت سخت ترین آزمون های تست کیفیت تولید می شوند و وقتی گفته می شود این محصول به طور مثال ضد ریزش مو است، در واقع تنها برای این هدف تولید شده اند و آزمایشات خود را برای نیل به این هدف پس داده اند. در نتیجه، محصولات این برند به تمامی افراد کمک می کنند که موهایی زیبا و درخشان داشته باشند.

محصولات برند جی اف لازارتیک

همانطور که متوجه شده اید، این برند محصولات متنوعی را برای حفظ ساختار مو به بازار عرضه می کند. بسیاری از بانوان علاقه زیادی به رنگ کردن مو و یا دکلره کردن مو دارند. همین امر سبب می شود که مو انعطاف پذیری خود را از دست بدهد و ساختاری خشک پیدا کند. محصولات این برند با فرمولاسیون ویژه ای که دارند به رفع مشکل خشکی مو کمک می کنند و نقش موثری در احیا و بازسازی سلولهای آسیب دیده مو دارند. محصولات این برند حاوی ویتامین های مورد نیاز مو هستند و همین امر سبب شده است که این محصولات به جایگاه برتری در سطح جهانی برسند.

انواع محصولات برند جی اف لازارتیک را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.