منو
سبد خرید شما

کیمیا آرا | Kimia ara

نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

معرفی برند کیمیا آرا

برند کیمیا آرا برندی معتبر و ایرانی در زمینه تولید انواع محصولات و مکمل ها برای ارتقا سلامتی است. این برند بیش از یک دهه است که در زمینه تامین مواد اولیه برای تهیه محصولات دارویی فعالیت دارد و یکی از زیر مجموعه های گروه های اهران به شمار می رود. به همین دلیل، نام این برند تداعی کننده اعتبار است و در میان مشتریان و مصرف کنندگان ایرانی جایگاه ویژه ای دارد. محصولات این برند اثربخشی بالایی دارند و می توانند به ارتقا سلامتی کمک کنند. تنوع بالای محصولات یکی دیگر از مواردی است که این برند را به برندی پیشرو در جامعه ایرانی تبدیل کرده است.

همکاری با شرکت های بزرگ دارویی دنیا

برند کیمیا آرا بر این عقیده است برای پیشرفت و توسعه باید خود را در بخش های مختلف تقویت سازد و بی شک همکاری با شرکت های دارویی یکی از موارد مهمی است که می تواند به موفقیت هر چه بیشتر این شرکت کمک کند. امروزه، برند کیمیا آرا با شرکت های مهم دارویی در سراسر دنیا ارتباط دارد و دائما در تلاش است که این ارتباطات را تقویت سازد و حوزه همکاری خود را گسترش دهد. تبادل علم و دانش از جمله مواردی است که در اثر این ارتباطات اتفاق می افتد و این چیزی است که این برند به دنبال آن است.

محصولات برند کیمیا آرا

این برند طیف گسترده ای از محصولات را در اختیار افراد قرار می دهد و تقریبا می تواند نیازهای اصلی افراد به محصولات و مکمل های دارویی را پوشش دهد. همین امر سبب شده است مشتریان نام این برند را به خاطر بسپارند و همواره آن را به عنوان برندی پیشرو در تولید و تهیه محصولات دارویی در نظر بگیرند. محصولات این برند به شرح زیرند:
محصولات حوزه زنان
محصولات قلب و عروق
محصولات نورولوژی
محصولات روماتولوژی
مکمل های غذایی
افزایش رضایت مشتریان مهمترین هدفی است که این کمپانی به آن پایبند است و تا به حال توانسته است به خوبی از عهده این کار بر بیاید.