منو
سبد خرید شما

کیمیا سلامت ایرانیان | kimia salamat iranian

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

برند کیمیا سلامت ایرانیان برندی معتبر و ایرانی در زمینه تولید انواع مکملهای سلامتی برای کودکان است. این برند فعالیت خود را در سال 1388 آغاز کرد و پس از آن توانست گامی موثر در جهت ارتقا سلامتی کودکان در سطح ملی بردارد. محصولات این برند بر اساس نتایج بدست آمده از مطالعات روز دنیا فرمول بندی شده اند و می توانند پاسخگوی نیازهای اصلی کودکان باشند. با توجه به این موضوع که دوران کودکی دوران بسیار مهمی در رشد جسمانی کودکان به شمار می رود و اگر مواد مغذی مورد نیاز در این دوران به بدن انها نرسد خطر ابتلا به بیماریهای مختلف وجود دارد، استفاده از مکملهای این برند مورد توجه قرار گرفته اند و بسیاری از خانواده های ایرانی ترجیح می دهند از این محصولات برای تامین نیاز بدن کودک خود به مواد مغذی استفاده کنند.

محصولات برند کیمیا سلامت ایرانیان

یکی از مواردی که سبب شده است محصولات این برند مورد توجه قرار بگیرند اثربخشی بالای آنها در تامین نیازهای کودکان در دوران رشد است. مطالعات مختلف به اثبات رسانده اند که اگر در دوران کودکی آهن به بدن کودکان نرسد خطر کمخونی و مشکلات شناختی افزایش پیدا می کند. همچنین؛ ویتامین های گروه B از ویتامین های مورد نیاز دوران کودکی هستند که باید تامین شوند. ویتامین های دیگر مورد نیاز بدن کودکان ویتامین آ، ویتامین ث و ویتامین دی هستند. مصرف محصولات برند کیمیا سلامت ایرانیان بهترین گزینه برای داشتن کودکی سالم است.

انواع محصولات برند کیمیا سلامت ایرانیان را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.