مکمل تقویت قوای جنسی

عطر Amouage Love Mimosa r قدرت زنان را نشان میدهد!

عطر Amouage Love Mimosa r قدرت زنان را نشان میدهد!

رایحه هر فرد امضای شخصی آن فرد است.انتخاب نوع رایحه می تواند نشان دهنده ویژگی های شخصی هر فرد باشد! اکنون به رایحه ای می اندیشم که بتواند قدرت یک زن را در دل خود جای دهد. وقتی این مطلب را می نوشتم همه دوستانم فکر می کردند که من آدم خوشانسی هستم!

زیرا می توانم مطلبی در مورد رایحه حیرت آور عطر Amouage Love Mimosa بنویسم! این رایحه خارق العاده تحت نظارت مدیر خلاق و سابق این کمپانی کریستوفر چانگ تولید شده است. بر خلاف اسم این عطر که اسمی رمانتیک و عاشقانه است،این رایحه بوی شکوفه های گلهای مدیترانه ای را به یاد نمی آورد،بلکه حضور قدرمند یک بانو را نشان می دهد.

چه کسی برای تولید عطر Amouage Love Mimosa استخدام شد؟

آقای چانگ برای استخدام فردی که از پس اینکار بر آید، به عطرسازان کشور فرانسه توجه کرد. این کشور سابقه طولانی در تولید رایحه های دلپذیر دارد! در پایان او عطر سازی به نام فیرمنیچ را که در منطقه جنوب فرانسه به دنیا آمده بود استخدام کرد. فیر منیچ در جنوب فرانسه رشد کرده بود و این موضوع برای این کمپانی بسیار مهم بود.

 ترکیباتی که بوی عطر Amouage Love Mimosa را خارق العاده می کنند!

فیر منیچ رایحه میوه ها و گلها را که تحرک و خوش بینی غیر قابل انکاری را به یاد می آوردند، با هم ترکیب کرد. وقتی آقای چانگ و خانم بنات این عطر را می ساختند امیدوار بودند که بتوانند با رایحه شکوهمند آن نیروی قدرتمند زنان را احیا کنند!!!

عطر Amouage Love Mimosa یک عطر درون گرا نیست. اما ممکن است کسانی که از این رایحه استفاده می کنند همگی افرادی درون گرا باشند! زنان قدرتمند و متفکر از این رایحه دلپذیر و شکومند استفاده می کنند تا افکار و قدرت خود را نشان دهند. این عطر نشانه زنان قدرتمند است.

محصولات آرایشی را از کجا خریداری کنیم؟

اگر به دنبال بهترین محصولات مراقبت از پوست مانند برنزه کننده، تونر، شامپو بدن، شوینده صورت، ضد آفتاب، لوسیون، ماسک صورت، مرطوب کننده، پن، کرم دست، آرایش ناخن، مایع لنز هستید، می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.