مکمل تقویت قوای جنسی

مکمل بدنسازی پروتئین وی تنها مختص مردان نیست!

مکمل بدنسازی پروتئین وی تنها مختص مردان نیست!

مکمل بدنسازی پروتئین وی مکملی محبوب در میان تمامی ورزشکاران و بدنسازان به حساب می رود.  در واقع می توان گفت پودرهای عضله ساز و مکمل های بدنسازی که برای عضله سازی استفاده می شوند، مورد توجه بسیاری از ورزشکاران و بدنسازان هستند. پروتین یک ریزمغذی بسیار مهم است که نقش مهمی را در حفظ سلامتی عمومی بدن بازی می کند.

با این وجود، محققان دانشگاه پوردو بدین نتیجه رسیده اند که بیشتر تحقیقات در مورد مکمل بدنسازی پروتئین وی تنها بر روی مردان تمرکز دارند. امروزه زنان زیادی وارد دنیای مردانه بدنسازی شده اند و در این زمینه پیشرفت های زیادی داشته اند. به همین منظور فراهم سازی اطلاعات کافی برای بانوان در مورد مکمل بدنسازی پروتئین وی بسیار مهم است.

عدم اطلاعات کافی در این زمینه ممکن است مشکلات زیادی را برای بدنسازان و ورزشکاران زن به وجود بیاورد. به همین دلیل محققان تصمیم گرفتند این افسانه را در مورد مکمل بدنسازی وی به چالش بکشند: آیا مکمل بدنسازی پروتئین وی تنها مختص مردان است و یا در زنان نیز عضله سازی می کند؟

مکمل پروتئینشما می توانید جهت خرید مکمل پروتئین وی از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید.

مکمل بدنسازی پروتئین وی چه اثراتی بر بدن دارد!

این مکمل اثرات زیادی بر بدن دارد. این اثرات به شرح زیر هستند:

  • جلوگیری از بروز سرطان (از جمله سرطان سینه)
  • کاهش وزن
  •  افزایش حجم عضلات

مکمل بدنسازی پروتئین وی از بروز سرطان جلوگیری می کند!

پروتئین وی پروتئین مهمی است و خواص زیادی بر بدن دارد. با توجه به اینکه این پروتئین از شیر بدست می آید داری خاصیت آنتی بادی است و می تواند از بروز سرطان در بدن جلوگیری به عمل آورد.

در واقع مکمل بدنسازی پروتئین وی می تواند از تولید آنتی اکسیدان ها در بدن پیشگیری کند و همین امر از بروز بیماری سرطان جلوگیری می کند. در واقع این ویژگی، یک ویژگی بسیار مهم این مکمل است.

مکمل بدنسازی پروتئین وی وزن را کاهش می دهد!

مصرف پروتئین سبب می شود مدت زمان بیشتری احساس سیری کنید. در نتیجه تمایل بدن به مصرف چربی و کربوهیدارت کاهش پیدا می کند. همین امر سبب می شود بدن برای تولید انرژی از چربی ها استفاده کند و آنها را بسوزاند. در نتیجه کاهش وزن رخ می دهد.

مکمل بدنسازی پروتئین وی گزینه ای مناسب برای کسانی است که می خواهند در کنار ورزش وزن خود را نیز کاهش دهند. البته ذکر این نکته حایز اهمیت است که هرگز نباید این مکمل را بدون ورزش مصرف کنید.

مکمل بدنسازی پروتئین وی حجم عضلات را افزایش می دهد! 

تححقیقات متنوعی نشان می دهند که مکمل بدنسازی پروتئین وی در کنار ورزشهای مقاومتی به طرز چشم گیری حجم عضلات را افزایش می دهد.

در واقع، این مکمل به دلیل حجم دهی فوق العاده به عضلات در میان ورزشکاران و بدنسازان بسیار محبوب است. علاوه بر آن، این مکمل حجم عضلانی را هنگامی که بدن در جذب کالری محدودیت دارد، حفظ می کند.در نتیجه دیگر در طول رژیم، حجم عضلانی از دست نمی رود. این مسئله برای ورزشکاران و بدنسازان بسیار مهم است.

به طور کلی، مکمل بدنسازی پروتئین وی به سرعت و به سادگی در بدن جذب می شود.به همین دلیل منبع ایده آلی برای مصرف بعد از تمرینات ورزشی است. همچنین این مکمل به شما کمک می کند در طول رژیم های غذایی وزن خود را کم کنید. بدون اینکه حجم عضلات شما تحت تاثیر قرار گیرد!

مکمل بدنسازی پروتئین وی را چگونه باید مصرف کنیم؟!

مکمل بدنسازی پروتئین وی را چگونه باید مصرف کنیم؟!

برای استفاده از این مکمل نیازی نیست آن را به صورت پودر و خام مصرف کنید. روشهای زیادی وجود دارند که با استفاده از آنها می توانید این پودر را به پودری لذیذ و باب میل خود تبدیل کنید. شما می توانید مکمل بدنسازی پروتئین وی را با آب میوه محبوب خود ترکیب کنید و میل کنید. همچنین می توانید آن را با پودر آجیل محبوب خود ترکیب کنید و استفاده کنید.

در مورد زمان مصرف این مکمل نیازی نیست که الزاما مصرف آن را یک زمان خاص محدود کنید.  اما همانطور که در بالا بدان اشاره کردیم بهترین زمان استفاده از این پودر بعد از تمرینات است. زیرا این پروتئین به سرعت در بدن جذب می شود و لوسین (آمینو اسیدی که به افزایش حجم عضلات کمک می کند) را در خون آزاد می کند. این آمینو اسید به عضلات می رود و سنتز پروتئین و در نتیجه افزایش حجم عضلات را بالا می برد.

به طور کلی مصرف روزانه یک و یا دو اسکوپ از این مکمل بعد از تمرینات ورزشی کافی است. اما ذکر این نکته در اینجا حایز اهمیت است که نیازی نیست تمامی پروتئین مورد نیاز خود را با مصرف این مکمل بدنسازی تامین کنید. شما می توانید ار رژیم غذایی سرشار از پروتئین نیز پیروی کنید. بهتر است بدانید پروتئین های طبیعی اثری بر بدن دارند که بهترین پروتئین های فرآوری شده نمی توانند آن اثر را بر بدن داشته باشند.

عوارض جانبی این مکمل کدامند؟

به طور کلی مصرف این مکمل عوارض جانبی زیادی ندارد اما ممکن است منجر به بروز مشکلاتی شود. همانطور که بارها بدان اشاره کردیم پروتئین نقش مهمی در بدن دارد و زندگی بدون پروتئین امکان پذیر نیست.

این ریزمغذی به تقویت استخوان ها کمک زیادی می کند. تا به حال تحقیقات زیادی در این زمینه صورت گرفته است اما تحقیقات جدید نشان می دهند  که مصرف بیش از اندازه پروتئین سبب ترشح اسیدی در بدن می شود و همین امر کلسیم را در بدن آزاد می کند. اگر کلسیم در بدن کاهش یابد بیماری هایی از جمله پوکی استخوان رخ می دهند.

همچنین اگر مکمل بدنسازی پرونئین وی را با آب میوه میل کنید، همین امر سبب می شود قند خون بالا رود و باعث بروز مشکلات زیادی در بدن می شود. ممکن است برخی از افراد به این مکمل حساسیت داشته باشند و همین امر سبب به وجود آمدن مشکلات سلامتی و گوارشی از جمله نفخ شود.

در پایان به شما یادآور می شویم مکمل بدنسازی پروتئین وی مکملی مفید و سودبخش است که با مصرف متعادل این پودر می توانید از نتایج مثبت آن بر سلامتی بهره مند شوید.

پودر وی پروتئین پرمیکس ویتامین پگاه شما می توانید جهت خرید پودر پروتئین وی پگاه از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید.

آیا مکمل بدنسازی پروتئین وی تنها مختص مردن است؟!

تیمی از محققان به پژوهش و تحلیل بر روی 1000 مطالعه ای پرداختند که در این زمینه صورت گرفته بود.از این میان، 13 تحقیق انتخاب شدند تا محققان در مورد پودرهای وی و میزان عضله سازی آنها در زنان نتیجه گیری کنند.

بررسی تحقیقات صورت گرفته در این زمینه!

دانشمندان به بررسی 13 تحقیق صورت گرفته در زمینه پودرهای وی پرداختند.شرکت کنندگان در این مطالعات همگلی زنان سالم و بدنسازی بودند که از مکمل بدنسازی پروتئین برای عضله سازی استفاده می کردند.

طول دوره پژوهش در تمامی این تحقیقات برای مصرف پودرهای وی دست کم درطول شش هفته بود. این مطالعات نتایجی را نشان می دادند که باورهای دنیای مردانه بدنسازی را به چالش می کشید!

استفاده از پودرهای وی باعث  تعییراتی در بافت ماهیچه ای زنان بدنساز و ورزشکار شده بود! تمامی این تغییرات بسیار رضایت بخش بودند و وزن بانوان ورزشکار کاهش پیدا کرده بود. بنابراین زنان نیز می توانند برای عضله سازی از پودرهای عضله ساز وی استفاده کنند.دنیای بدنسازی تنها مختص مردان نیست! برای تهیه بهترین محصولات دارویی و مکمل بدنسازی به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.

نکات پایانی

پروتئین وی مکملی محبوب در میان ورزشکاران و بدنسازان است که نقش مهمی در افزایش حجم عضلات، کاهش وزن و جلوگیری از بروز سرطان دارد. این پروتئین به دلیل خاصیت آنتی‌بادی خود می‌تواند از بروز سرطان سینه جلوگیری کند و با احساس سیری طولانی‌تر، بدن را به استفاده از چربی‌ها برای تولید انرژی و کاهش وزن تحریک کند. مصرف پروتئین وی همراه با ورزش‌های مقاومتی به طور چشم‌گیری حجم عضلات را افزایش می‌دهد و از کاهش حجم عضلات در طول رژیم‌های غذایی جلوگیری می‌کند. بهترین زمان مصرف این مکمل بعد از تمرینات ورزشی است و مصرف روزانه یک یا دو اسکوپ از آن کفایت می‌کند.

تحقیقات نشان داده‌اند که پروتئین وی می‌تواند تغییرات مثبتی در بافت ماهیچه‌ای زنان ایجاد کند و به عضله‌سازی در آنها کمک کند، بنابراین این مکمل تنها مختص مردان نیست. مصرف متعادل پروتئین وی عموماً بدون عوارض جانبی است، اما مصرف بیش از اندازه آن ممکن است منجر به کاهش کلسیم و پوکی استخوان یا افزایش قند خون شود. برای بهره‌مندی از اثرات مثبت این مکمل، ترکیب آن با رژیم غذایی سرشار از پروتئین‌های طبیعی توصیه می‌شود.

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.