مکمل تقویت قوای جنسی

کمپانی گوچی بر مدلهای نامتعارفی تمرکز کرده است!

کمپانی گوچی بر مدلهای نامتعارفی تمرکز کرده است!

کمپانی گوچی در عرضه محصولاتش بر مدلهای نامتعارفی تمرکز کرده است!همین تمرکز نامتعارف در عرضه محصولات می تواند انقلابی را در صنایع زیبایی به وجود بیاورد! بر طبق اطلاعات بدست آمده از مجله سنگاپور تالتلر، کمپانی گوچی تصمیم دارد لاین فروش محصولات آرایشی بهداشتی خود را دوباره در بازار سنگاپور راه اندازی کند. 

بعد از آنکه این محصولات در ماه می وارد بازار اروپا شدند مجموعه متنوعی از رژلب ها (با کدشناسه 58 ) در ماه سپتامبر در قفسه های کشورهای آسیایی قرار خواهند گرفت. میشل، مدیر خلاق کمپانی گوچی که طراحی این محصولات را بر عهده دارد این سری از محصولات آرایشی را خروج از دنیای لاکچری و لوکس می داند.

کمپین نامتعارف کمپانی گوچی برای عرضه محصولاتش!

همگی می دانیم که محصولات آرایشی و بهداشتی برای عرضه و تبلیغ محصولات از مدلهایی زیبا و متناسب استفاده می کنند! اکثر کسانی که از این محصولات استفاده می کنند،تلاش می کنند تا شبیه به تبلیغ کنندگان این محصولات شوند.

دندانهای مرتب، پوست هایی شفاف و صاف و صورتهایی زیبا و جذاب همگی از ویژگی های تبلیغ کنندگان محصولات آرایشی و بهداشتی هستند! با این وجود، کمپانی گوچی دست به انقلابی بزرگ در صنایع زیبایی زده است!کمپین این کمپانی بر مدل هایی با دندان های ناهموار و خطوط لبخند تمرکز دارد.

شاید در پس این کمپین این مفهوم نفهته باشد: همه می توانند زیبایی را تجربه کنند!معمولا محصولات آرایشی و بهداشتی برای داشتن چهره ای بی نقص مورد استفاده قرار می گیرد!

اما گاهی می توان نگاه را تغییر داد!این محصولات برای زیبایی به گونه ای که تبلیغ می شوند نیستند! این محصولات به شما کمک می کنند آنچه را که دارید زیباتر عرضه کنید!

خطوط لبخند و دندانهای ناهموار نیز می توانند زیبا باشند. همه چیز به نگاه شما بستگی دارد!این محصولات باید به خود شما کمک کنند که زیبا باشید نه اینکه تلاش کنید تا خود را به شخص دیگری تبدیل کنید.

محصولات آرایشی را از کجا خریداری کنیم؟

اگر به دنبال بهترین محصولات مراقبت از پوست مانند برنزه کننده، تونر، شامپو بدن، شوینده صورت، ضد آفتاب، لوسیون، ماسک صورت، مرطوب کننده، پن، کرم دست، آرایش ناخن، مایع لنز هستید، می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.