مکمل تقویت قوای جنسی

سرویس سلامت همگانی در انگلستان بسیار کارآمد است!

سرویس سلامت همگانی در انگلستان بسیار کارآمد است!

سرویس سلامت همگانی در انگلستان توانسته است جان افراد زیادی را نجات دهد! مطالعه ای که در انگلستان صورت گرفت اذعان می دارد که سرویس سلامت همگانی باید با امکانات بیشتری در دسترس عموم باشد، حتی آخر هفته ها و شبها!

پروفسور سیر مایک ریچارد مطالعه ای بر روی این سرویس انجام داده است. وی خواهان اجرای برنامه آزمایشی برای ارایه خدمات سلامتی در سطوح بالاتری است.مانند ارائه واحدهای سیار برای خدمات رسانی هر چه بیشتر به متقاضیان. او خاطر نشان می کند استفاده از رسانه های اجتماعی می تواند خدمات سرویس سلامت همگانی را ارتقا دهد.

سرویس سلامت همگانی در انگستان و برنامه ریزی برای تشخیص بیماری های بیشتر!

دولت انگلستان از سرویس سلامت  درخواست کرده است تشخیص بیماری های زیادی اقدام کند. دولت از آنها خواسته است تشخیص بیماریی های که فراگیر شده است  مانند بیماری هایی که در ادامه می آیند را در دستور کار قرار دهد:

  • سرطان روده (مردان و زنان 60 تا 74 سال)
  • سرطان دهانه رحم (زنان 25 تا 64 سال)
  • سرطان سینه ( زنان 50 تا 71 سال)
  • بیماری ضعف در عروق قلبی ( مردان 65 سال)
  • بیماری های چشمی ناشی از دیابت

را در این برنامه بگنجاند. سیر مایک، ریس پیشین بیمارستان ملی سرطان در انگلستان می گوید برنامه های غربالگری جان 10000 هزار نفر را با تشخیص زودهنگام بیماری نجات داده است.  اما سرویس سلامت همگانی  هنوز  در مورد تشخیص همه بیماری ها به نتیجه مطلوب نرسیده است به ویژه در مورد بیماری سرطان.

در انگلستان از 15 میلیون نفر دعوت شده است سالانه در برنامه های غربالگری شرکت کنند اما تا به حال تنها 10 میلیون نفر شرکت کرده اند. انجام برنامه های غربالگری برای تشخیص بیماری سرطان روده هنوز زیر 60% است. پزشکان اعلام می دارند که برنامه های تشخیص بیماری و ارایه امور سلامتی باید تغییر یابند و با روشی راحتتر و جدید تر اجرا شوند.

سیر مایک می گوید مردم امروزه زندگی های شلوغ و پر دغدغه ای دارند و سرویس سلامت همگانی باید برنامه های راحتتری را برای غربالگری و تشخیص بیماری های آنها در نظر بگیرید. او تصمیم دارد این برنامه را در جاهای مختلف کشور اجرا کند. تاکنون بیشتر غربالگری ها و برنامه های تشخیص بیماری در بیمارستان و مراکز جی.پی انجام می شود.

او پیشنهاد می دهد که: مراکز تشخیص بیماری باید در سوپرمارکتها و پارکینگها و مراکز دیگر ارایه شوند و مراکز جدید مراقبت جنسی برای تشخیص بیماری سرطان دهانه رحم دایر شوند. ارایه خدمات در آخر هفته ها و شبها باعث می شود مردم بیشتری در این طرح شرکت کنند. در نتیجه بیماری های آنها زودتر تشخیص داده می شود و زودتر بهبود پیدا می کنند!

برای تهیه این محصولات می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید. این محصولات در کمترین زمان ممکن به دست شما خواهند رسید. همچنین، در زمان خرید می توانید از مشاوره های رایگان و تخصصی این مرکز بهره مند شوید. این موضوع به شما کمک می کند مکمل های دارویی مورد نیاز خود را با دید کاملا باز و با شناخت کامل خریداری نمایید. داروخانه آنلاین بستر امنی است که به شما کمک می کند محصولات مورد نیاز خود را سفارش دهید و از ویژگی های آنها برای ارتقا سلامتی بهره ببرید.

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.