مکمل تقویت قوای جنسی

کمپانی لانکوم عطر Idôle با بویی تسخیرکننده را تولید کرد!

کمپانی لانکوم عطر Idôle با بویی تسخیرکننده را تولید کرد!

!کمپانی لانکوم عطر جدید خود را با بویی بدیع و تسخیر کننده به بازار عرضه کرد

این کمپانی عطر زنانه و جدید خود را با نام عطر Idôle  به تازگی به بازار عرضه کرده است.  در کنارتبلیغ این عطر تصویر بازیگر و خواننده سرشناس آمریکایی، زندایا کولمن، دیده می شود.

کمپانی لانکوم این عطر را این گونه توصیف می کند: « بوی اعتماد به نفس و زنانگی برای تسخیر جهان»!در این عطر منحصر به فرد حضور قدرتمند زنان دیده می شود. زنانی که قرن هاست سایه سیاه حکومت مردسالارانه را تحمل کرده اند و اکنون به دنبال تغییر دنیا هستند!

لانکوم تصمیم دارد این تغییر را از رایحه و عطر زنان شروع کند. به همین دلیل دست به تولید عطر ی بدیع با بویی تسخیر کننده زد!رایحه تسخیر کننده این عطر به زنان این فرصت را می دهد، تا حضور خود را ابراز کنند!

ویژگی های منحصر به فرد عطر Idôle چیست؟!

برای تولید این عطر وسوسه انگیز سه سازنده حضور داشتند: شیامالا میسوندیو، آدریانا مدینا و نادیج لو کارلانتز. عطر Idôle ترکیبی از اسانس گل رز ترکی، رز سنتیفولیا، ترنج، گلابو اسانسی بدیع و جلوه گر است که طراحی شده است هر زن با استفاده از آن فصل جدیدی از داستان خود را بنویسد. مهندس چافیک گازمی طراحی بطری این عطر منحصر به فرد را بر عهده داشته است.

این بطری یکی از ظریفترین بطری های عطر در جهان است که تنها 15 میلی لیتر ضخامت دارد. کلمن می گوید: «بسیار هیجان زده هستم که عکس من در کنار این عطر است. عطر Idôle  عطری است که معنایی در پس بوی وسوسه انگیز آن قرار دارد.این عطر تازه و سبک است. من در مورد عطر بسیار حساسم و این عطر بوی زیبایی دارد و عاشق آن هستم» این عطر در سه فرمت 25 میلی لیتر، 50 میلی لیتر و 75 میلی لیتر در بازار موجود است.

محصولات آرایشی بهداشتی را از کجا بخریم؟

اگر به دنبال محصولات مراقبت از پوست و مراقبت از مو هستید، می توانید  به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید. همچنین، می توانید در زمان خرید از مشاوره های تخصصی و رایگان این مرکز بهره مند شوید.

 

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.