مکمل تقویت قوای جنسی

برندگان مسابقه کمپانی اورال مشخص شدند!

هدف کمپانی اورال از برگزاری این مسابقه!

برندگان مسابقه کمپانی اورال در جهت حمایت از کارآفرینان آینده انتخاب شدندو این کمپانی بانوان برنده مسابقه دیجیتالی نسل آینده را در سال 2019 اعلام کرد. این مسابقه یک برنامه هدفمنداز سوی اورال برای حفاظت از زنان کارآفرین در صنایع زیبایی است. این برندگان به ترتیب زیر هستند:

1.ماندی نویامبی و لانیا اولمستد، موسس کمپانی زیبایی بالم،

2.لیشا لی موسس کمپانی رزبود ای.آی (این کمپانی نوعی تکنولوژی را ارایه می دهد که به مصرف کنندگان اجازه می دهدتا به صورت مجازی آرایش، مدل مو و لباسهایشان را از رسانه های مجازی انتخاب کنند)

3.آلیسا مین و سانی کین موسسان شرکت سکند پلت فورم زیبایی.

به برندگان مبلغ 25000 دلار از سوی این کمپانی رسید.

هدف کمپانی اورال از برگزاری این مسابقه!

کمپانی اورال پیشرو در حمایت از ایده های نو در صنایع زیبایی است!امروزه صنایع زیبایی با سرعت چشم گیری شروع به رشد کرده اند! این کمپانی قصد دارد با حمایت از زنان کارآفرین به رشد زنان و این صنعت کمک کند.این ایده ها می توانند ایده هایی منحصر به فرد برای ارتقای خلاقیت ها در صنایع زیبایی باشند.

این کمپانی عظیم در سال 2019 تلاشهایش را افزایش داده است تا به کارآفرینان تازه کار  در این عرصه کمک کند. راشل وایس، مدیر بخش استراتژیک و رشد برند اورال می گوید:« کمپانی اورال امسال بیشتر از 450 درخواست دریافت کرد که همگی گروهی از زنان متفاوت از کل کشور بودند. کمپانی اورال با بررسی این درخواستها به این نتیجه رسید که در آینده تاثیر بزرگی بر روی این صنعت خواهید گذاشت.

اگرچه رویکرد این کمپانی در هفت سال گذشته تغییر کرده است، اما آگاه است که کارآفرینان زن هنوز با چالشهای زیادی رو در رو هستند.کمپانی اورال به این زنان کمک کرد تا تجارتشان را آغاز کنند!!» حمایت از ایده های نو می تواند انقلابی در صنایع زیبایی به وجود آورد!

محصولات آرایشی را از کجا خریداری کنیم؟

اگر به دنبال بهترین محصولات مراقبت از پوست مانند برنزه کننده، تونر، شامپو بدن، شوینده صورت، ضد آفتاب، لوسیون، ماسک صورت، مرطوب کننده، پن، کرم دست، آرایش ناخن، مایع لنز هستید، می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.

 

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.