مکمل تقویت قوای جنسی

افسانه های رایج در مورد پروتئین و مکمل حاوی پروتئین!

افسانه های رایج در مورد پروتئین و مکمل حاوی پروتئین!

مکمل حاوی پروتئین مکملی محبوب برای تمامی ورزشکاران و بدنسازانی است که به طور حرفه ای وارد دنیای ورزش شده اند. این مکمل نه تنها برای ورزشکاران مفید است، بلکه برای افرادی که ورزشکار نیستند نیز مزایای زیادی دارد. پروتئین یک ریزمغذی حیاتی است که ادامه زندگی بدون آن امکان پذیر نیست. این مکمل دارای خواص زیادی بر سلامتی است.

مکمل پروتئین ویشما می توانید جهت خرید مکمل پروتئین وی از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید.

فواید پروتئین بر سلامتی 

در این قسمت تلاش می کنیم ابتدا به فواید پروتئین بر سلامتی بپردازیم.

مکمل حاوی پروتئین و جلوگیری از بروز سرطان!

پروتئین داری خاصیت آنتی بادی است و می تواند از بروز سرطان در بدن جلوگیری به عمل آورد. در واقع این ریزمغذی  می تواند از تولید آنتی اکسیدان ها در بدن جلوگیری به عمل آورد و همین امر از بروز بیماری سرطان پیشگیری می کند. در واقع شاید بتوان گفت این ویژگی مهم ترین ویژگی مکمل حاوی پروتئین است.

مکمل حاوی پروتئین و کاهش وزن!

همانطور که بارها بدان اشاره کردیم مصرف پروتئین سبب می شود مدت زمان بیشتری احساس سیری کنید. در نتیجه تمایل بدن به مصرف چربی و کربوهیدارت کاهش پیدا می کند.

همین امر سبب می شود بدن برای تولید انرژی از چربی ها استفاده کند و آنها را بسوزاند. در نتیجه کاهش وزن رخ می دهد. مکمل حاوی پروتئین گزینه ای مناسب برای کسانی است که می خواهند در کنار ورزش وزن خود را نیز کاهش دهند.

مکمل حاوی پروتئین و افزایش حجم عضلات

تححقیقات متنوعی نشان می دهند که مکمل حاوی پروتئین در کنار ورزشهای مقاومتی به طرز چشم گیری حجم عضلات را افزایش می دهد. در واقع، این مکمل به دلیل حجم دهی فوق العاده به عضلات در میان ورزشکاران و بدنسازان بسیار محبوب است. علاوه بر آن، این مکمل حجم عضلانی را هنگامی که بدن در جذب کالری محدودیت دارد، حفظ می کند.

در نتیجه دیگر در طول رژیم، حجم عضلانی از دست نمی رود. این مسئله برای ورزشکاران و بدنسازان بسیار مهم است. به طور کلی، مکمل پروتین دار وی به سرعت و به سادگی در بدن جذب می شود.به همین دلیل منبع ایده آلی برای مصرف بعد از تمرینات ورزشی است. همچنین این مکمل به شما کمک می کند در طول رژیم های غذایی وزن خود را کم کنید. بدون اینکه حجم عضلات شما تحت تاثیر قرار گیرد!

شایعات رایج در مورد پروتئین و مکمل حاوی پروتئین!

شایعات رایج در مورد پروتئین و مکمل حاوی پروتئین!

پروتئینها و مکمل حاوی پروتئین مواد مورد علاقه من هستند. چرا؟ زیرا بزرگترین اختراع قرن بیستم هستند و من دوست دارم عضلاتم را تقویت کنم. وقتی مردم در مورد ترکیبات و مکمل حاوی پروتئین حرفهای نادرست می زنند ناراحت می شوم. من یک دانشمندم و برای حقیقت ارزش قایل هستم، فکر می کنم باید از طرف ترکیبات پروتئینی حرف بزنم.

می خواهم از حرفهایی که اشتباها در مورد آنها می زنند دفاع کنم. ترکیبات پروتئین و مکمل حاوی پروتئین به کلیه ها آسیب می رساند! «اگر از پروتئین و مکمل حاوی پروتئین استفاده کنید به کلیه های شما آسیب وارد می شود! »

اگر به اندازه کافی پول داشتم کارم را رها می کردم و به یک وبلاگ نویس تمام وقت تبدیل می شدم تا در این مورد ترکیبات پروتئین مطلب بنویسم!

اخیرا دکتر جوز آنتونیو مطالعه ای با این موضوع انجام داده است: «در صورت استفاده از ترکیبات و مکمل حاوی پروتئین(به مقدار مجاز) چه اتفاقی برای کلیه ها می افتد و آزمایش خون چه چیزی را نشان می دهد؟»

این تحقیق نشان می دهد که مصرف ترکیبات پروتینی تاثیر منفی بر روی کار کرد کلیه ندارد. در این تحقیق افراد به مدت 8 هفته 270 گرم پروتین مصرف کردند. استفاده از این ترکیبات و مکمل حاوی پروتئین هیچ تاثیر منفی بر روی کلیه ندارد. ذکر این نکته در اینجا حایز اهمیت است افرادی که از مشکلات کلیوی و کبدی رنج می برند نباید از این مکملها استفاده کنند.

پروتئین وی بلید اسپرت 2270 گرم
پروتئین وی بلید اسپرت 2270 گرم
3,999,000 تومان 3,799,050 تومان

مصرف ترکیبات پروتئینی استخوان را شکننده می کند!

برخی از پزشکان و دانشمندان بر این باورند که مصرف پروتئین باعث می شود که کلسیم در خون جذب نشود.اما مدارک قوی دال بر این موضوع وجود دارد که نشان می دهد ترکیبات پروتئینی استخوانها را شکننده نمی کنند! تحقیقات صورت گرفته مستقیما نشان داده اند که رژیم غذایی سرشار از ترکیبات پروتینی اثر منفی بر روی استخوانها ندارد.

بالعکس می دانیم رژیم هایی که سرشار از پروتئین  هستند میزان جذب کلسیم را در سیستم گوارشی بالا می برند.و سبب می شوند بدن مواد مورد نیاز را بهتر جذب کند و همین امر به بهبود وسلامتی بدن کمک می کند.

رژیم های غذایی سرشار از پروتئینها وزن را افزایش می دهند!!

دکتر جوز آنتونیو می گوید:«وزنتان دارد بالا می رود. اوه چه بد! بهتر است ترکیبات پروتینی بخورید تا لاغر شوید! با مصرف پروتین وزن شما کاهش پیدا می کند». تحقیقات نشان می دهند که مصرف ترکیبات پروتئینی سبب کاهش وزن می شود!

مصرف ترکیبات پروتئینی سبب می شوند شما بوی بد بگیرید!!

افسانه دیگری که در این زمینه وجود دارد این است که مصرف ترکیبات پروتئینی باعث بوی بد بدن می شود. اولا، مردم در گذشته فکر می کردند که رژیم غذایی سرشار از ترکیبات پروتئینی به معنای فیبرپایین، کربوهیدارت پایین و چربی پایین است.

بله درست است! اگر غذایی بخورید که کربوهیدرات و چربی آن پایین باشد عرق شما بوی آمونیاک می گیرد. بهتر است برای جلوگیری از این بو به رژیم غذایی خود که حاوی ترکیبات پروتئین است کمی کربوهیدارت و چربی اضافه کنید. برخی از افراد می گویند استفاده از ترکیبات پروتئینی دهان را بد بو می کند. اما بهتر است بدانید مشکل از مسواک نزدن است نه پروتئین.

عوارض مکمل حاوی پروتئین بر بدن!

به طور کلی مصرف  این مکمل عوارض جانبی زیادی ندارد اما ممکن است منجر به بروز مشکلاتی شود. همانطور که بارها بدان اشاره کردیم پروتئین نقش مهمی در بدن دارد و زندگی بدون پروتئین امکان پذیر نیست.

بسیاری از افراد طعم مکمل حاوی پروتئین را دوست ندارند و ترجیح می دهند  این مکمل  را با آب میوه میل کنید همین امر سبب می شود قند خون بالا رود و باعث بروز مشکلات زیادی در بدن می شود.

ممکن است برخی از افراد به این مکمل حساسیت داشته باشند و همین امر سبب به وجود آمدن مشکلات سلامتی و گوارشی از جمله نفخ شود. در پایان به شما یادآور می شویم این مکمل مکملی مفید و سودبخش است که با مصرف متعادل این پودر می توانید از نتایج مثبت آن بر سلامتی بهره مند شوید.

نکات پایانی 

مکمل‌های پروتئینی دارای فواید بسیاری برای سلامتی هستند و نه تنها برای ورزشکاران، بلکه برای عموم مردم نیز مفید می‌باشند. این مکمل‌ها می‌توانند از بروز سرطان جلوگیری کرده، به کاهش وزن کمک کنند و حجم عضلات را افزایش دهند. پروتئین به دلیل خاصیت آنتی‌اکسیدانی خود از بروز بیماری‌های مختلف جلوگیری می‌کند و به‌عنوان منبعی سریع و ساده برای جذب بعد از تمرینات ورزشی، بسیار محبوب است. همچنین، مصرف پروتئین باعث می‌شود که بدن مدت زمان بیشتری احساس سیری کند و به جای چربی و کربوهیدرات از چربی‌های ذخیره شده برای تولید انرژی استفاده کند.

با این حال، شایعاتی نیز در مورد پروتئین و مکمل‌های پروتئینی وجود دارد که نادرست هستند. برخلاف تصور برخی، مصرف پروتئین به کلیه‌ها آسیب نمی‌رساند و باعث شکنندگی استخوان‌ها نمی‌شود؛ بلکه بالعکس، پروتئین جذب کلسیم را افزایش می‌دهد. همچنین، رژیم‌های غذایی سرشار از پروتئین منجر به کاهش وزن می‌شوند، نه افزایش وزن. در نهایت، مصرف پروتئین به تنهایی بوی بد بدن ایجاد نمی‌کند و این مشکل بیشتر به عدم رعایت بهداشت دهان و دندان مربوط می‌شود. مصرف متعادل این مکمل‌ها عوارض جانبی کمی دارد و می‌تواند به سلامت کلی بدن کمک کند.

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.