مکمل تقویت قوای جنسی

چهار نکته طلایی برای نتیجه گرفتن از دویدن برای تناسب اندام!

چهار نکته طلایی برای نتیجه گرفتن از دویدن برای تناسب اندام!

بسیاری از افراد برای تناسب اندام خود به استفاده از مکملها روی می آورند. اما عده ای ترجیح می دهند از روشهای دیگر مانند ورزش استفاده کنند. دویدن برای تناسب اندام گزینه بسیار خوبی است که بسیاری از افراد برای کاهش وزن به آن روی می آورند. دویدن یک ورزش هوازی است که با بالا بردن متابولیسم بدن، سوخت و ساز بدن را افزایش می دهد و همین امر به کاهش وزن کمک می کند. البته ذکر این نکته حایز اهمیت است که در کنار دویدن برای تناسب اندام، پیروی از رژیم غذایی مناسب نیز بسیار مهم است و باید به آن توجه داشته باشید.

چرا برخی از افراد از دویدن برای تناسب اندام نتیجه نمی گیرند؟

با اینکه اثرات دویدن بر تناسب اندام اثبات شده است اما بسیاری از افراد از این روش نتیجه نمی گیرند. اولین دلیلی که می توانیم برای این امر ذکر کنیم این است که ممکن است روش دویدن شما اشتباه باشد!

به همین دلیل بهتر است که به روش دویدن خود نگاهی بیندازید و تلاش کنید مشکلات آن را رفع کنید. مطالعات اخیر راهکارهایی را برای بهبود و ارتقای تناسب اندام با استفاده از روش دویدن پیشنهاد می دهند.

برنامه مشخصی برای دویدن داشته باشید!

اگر می خواهید که از دویدن برای تناسب اندام نتیجه بگیرید باید یک برنامه مشخص و اصولی داشته باشید. بهتر است این برنامه را ابتدا یک روز در میان و یا تنها سه روز در هفته به مدت 30 دقیقه آغاز کنید.

سپس بعد از اینکه بدن شما عادت کرد این برنامه را افزایش دهید. با این کار، در کنار تناسب اندام می توانید از اثرات دویدن بر سلامتی نیز بهره ببرید. یکنواخت ندوید!

دویدن برای تناسب اندام هنگامی بر بدن اثر خواهد داشت که از روش یکنواختی استفاده نکنید. برای اینکار سرعت دویدن خود را در هر بار تغییر دهید و هر روز به یک شکل و یک مدل ندوید. زیرا بدن به زودی به آن مدل عادت خواهد کرد و دیگر کالری از دست نمی دهد. پس بهتر است به این موضوع توجه داشته باشید.

چرا برخی از افراد از دویدن برای تناسب اندام نتیجه نمی گیرند؟

قبل از آغاز دویدن برای تناسب اندام صبحانه بخورید!

اگر دویدن را در صبح آغاز می کنید به صبحانه توجه ویژه ای داشته باشید. البته برخی از کارشناسان به این مطلب اشاره می کنند که خوردن صبحانه معایبی نیز دارد.

اگر با شکم خالی شروع به دویدن کنید بدن چربی های خود را می سوزاند و همین امر در کاهش وزن بسیار موثر است. اما نکته قابل توجه این است که بعد از مدتی ممکن است افت فشار خون رخ دهد و همین امر ورزش دویدن را برای شما به تجربه تلخی تبدیل میکند.

بهتر است قبل از دویدن صبحانه بسیار سبکی بخورید تا در طول دویدن افت فشار خون نداشته باشید. اما از خوردن صبحانه سنگین و حاوی کالری بالا به شدت بپرهیزید.

نرم افزار قدم شمار را بر روی گوشی خود نصب کنید!

برای اجرای صحیحی روش دویدن برای تناسب اندام، ابتدا با استفاده از ابزاری که می توانید بر روی تلفن همراه خود نصب کنید قدم های خود را مرتبا بشمارید.

در هر دقیقه شما باید بتوانید 160 تا 180 گام بردارید. مطالعات نشان می دهند که بیشتر آمریکایی ها بسیار آهسته می دوند. در نتیجه بخشی از مشکل دویدن مرتبط با گام های شماست. اگر گام های شما بلند باشد سرعت دویدن پایین می آید. بنابراین این نکته بسیار مهم است که به قدم های خود توجه داشته باشید!

در دویدن برای تناسب اندام، پای خود را به خوبی بر روی زمین قرار دهید!

در مرحله بعدی محل قرار گرفتن پا  بر روی زمین است. پای پیشرو شما هرگز نباید در مقابل شما قرار گیرد. اگر پاشنه پا را بر روی زمین بگذارید سپس بقیه قسمت های کف پا را بر روی زمین فرود بیاورید نیروزی جاذبه شما را به عقب می راند و سرعت شما کم می شود.

روش درست این است که پای پیشرو نزدیک به مرکز بدن شما باشد. همچنین روش اتصال پای شما با زمین بسیار مهم است برای اینکار به مواردی که در ادامه می آیند توجه داشته باشید.

در دویدن برای تناسب اندام پاشنه پا سپس میانه پا و سپس قسمت جلویی پا باید بر زمین قرار گیرد. اگر تنها با پاشنه پا بر زمین ضربه بزنید و این اصول را رعایت نکنید پاشنه پا شما آسیب خواهید دید.

اما اگر ابتدا پاشنه پا، سپس میانه و در پایان قسمت جلویی پا بر زمین قرار گیرد این آسیب کمتر می شود.  این روشی است که اجداد پابرهنه شما از آن استفاده می کردند. با رعایت این اصول از دویدن لذت ببرید.

برای تهیه مکمل های لاغری به کجا مراجعه کنیم؟

برای تهیه بهترین قرص لاغری و کاهش وزن می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید. همچنین، می توانید از مشاوره های رایگان داروخانه آنلاین بهره مند شوید.

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.