مکمل تقویت قوای جنسی

رایحه شما امضای شماست! امضای ماندگاری داشته باشید!

رایحه شما امضای شماست! امضای ماندگاری داشته باشید!

رایحه شما امضای شماست!در میان حواس پنج گانه ما، حس بو یایی یکی از قدرتمندترین حس هاست. بو مستقیما با حافظه مرتبط است و رایحه ای خاص می تواند ما را به زمانها و مکانهای متفاوت ببرد:یک شب گرم تابستانی همراه با دوستان!!

با توجه به اینکه بو ی شما نشان دهنده شخصیت شماست پس باید در انتخاب عطر بسیار حساس باشید. بو یی که انتخاب می کنید روش منحصر به فردی است که می تواند بر روحیه شما و اطرافیانتان تاثیر بگذارد.بو شکوفه آلبالو بسیار دوست داشتنی است اما رایحه اقیانوس آرام و باشکوه است. عطر یکی از شخصی ترین محصولات زیبایی است!به همین دلیل مهم است وقت بگذارید و امضای و بو ی شخصی خود را پیدا کنید.

لایه های عطر و رایحه پنهان در آن!

تمامی عطرها از لایه های مختلفی تشکیل شده اند. لایه بالایی اولین بو یی است که شما هنگام زدن عطر احساس می کنید،بو ی غنی و خوشایند! این لایه قوی ترین لایه عطر است و قلب عطر نیز نامیده می شود  و تا 15 دقیقه ماندگاری دارد.لایه اصلی لایه ای است که بعد از گذشتن چندین ساعت رایحه و بو آن را احساس می کنید.

بو لایه بالایی بعد از 20 دقیقه از بین می رود، زیرا دارای کوچکترین ساختارهای مولکولی است. لایه اصلی ماندگارترین لایه عطر است که هر چه بماند بو ی آن قوی تر می شود.

نوع عطر انتخابی بر ماندگاری آن تاثیر دارد: عطرهای سبک و رمانتیک مانند عطرهایی با بو ی مرکبات و گل یاس زودتر از عطرهای سنگین مانند بو ی چوب و مشک از بین می روند زیرا ساختار مولکولهای آنها از مولکولهای عطرهای سنگین کوچکتر است.

روش های مناسب برای حفظ رایحه عطر!

روش های مناسب برای حفظ رایحه عطر!

بسیاری از افراد عطر را بر کف دست خود می ریزند و سپس به گردن و پوست بدن خود می زنند.این روش بسیار اشتباه است و تنها عطر (و حتی بو ی آن) هدر می رود. زیرا اصطکاک با پوست بدن سبب می شود عطر بو ی خود را از دست بدهد.با اینکار بو ی لایه بالایی عطر را از بین می برید.

عطر را در جعبه نگه دارید!

عطر خود را باید در جعبه نگه دارید تا عوامل خارجی مانند گرما و نور به رایجه و بو ی آن آسیب وارد نکنند.به هیچ عنوان عطر خود را در حمام نگهداری نکنید زیرا بخار آب بر آن اثر می گذارد و بو ی عطر را از بین می برد.

عطر را نزدیک پنجره یا جایی که نور آفتاب به آن می خورد قرار ندهید. برخی می گویند بهتر است عطر را در یخچال بگذارید اما ممکن است هوای سرد به آن آسیب بزند. بهترین روش نگهداری عطر در جعبه خود عطر است!

از عطر شیشه بزرگ استفاده نکنید!

نکته مهم دیگری که باید بدان توجه داشته باشید اندازه عطر است!اگر شیشه عطر بزرگ باشد، وقتی که از آن استفاده می کنید، قسمت بالای آن کم کم خالی می شود و بقیه مایع عطر در اثر برخورد با اکسیژن خاصیت و بو ی اولیه خود را از دست می دهد.

بهتر است عطرهایی را خریداری کنید که شیشه های کوچکی دارند. در نتیجه بو آنها ماندگارتر می شود.بهترین محدوده های بدن  برای زدن عطر محدوده هایی است که گرم می شوند و سبب می شوند عطرتبخیر شود و بو ی آن در هوا پخش شود.

برای ماندگاری رایحه عطر از وازلین استفاده کنید!

باید عطر را در بخش هایی از بدن بزنید که در معرض هوا قرار دارد. عطر بر روی پوستهای خشک باقی نمی مانند!بنابراین قبل از عطر زدن پوست خود را مرطوب کنید یا از لوسیون بدن استفاده کنید!

یک نکته کلیدی: قبل از زدن عطر به آن ناحیه وازلین بمالید!اینکار سبب می شود ماندگاری بو ی عطر دوچندان می شود. از بو و رایحه باشکوه خود لذت ببرید و اجازه دهید دیگران نیز لذت ببرند!

محصولات آرایشی را از کجا تهیه کنیم؟

اگر به دنبال بهترین محصولات مراقبت از پوست مانند برنزه کننده، تونر، شامپو بدن، شوینده صورت، ضد آفتاب، لوسیون، ماسک صورت، مرطوب کننده، پن، کرم دست، آرایش ناخن، مایع لنز هستید، می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.