مکمل تقویت قوای جنسی

کمپانی هیرام گیرین وعطر voyage 2019 با رایحه ای استوایی!

کمپانی هیرام گیرین وعطری جدید با رایحه ای استوایی!

کمپانی هیرام گیرین از عطر جدید خود با نام عطر Voyage 2019 رونمایی کرد.این کمپانی محصول جدید خود را در 5 اکتبر 2019 به بازار عرضه کرد! این عطر در تعدادی محدود، تنها 280 بطری، به بازار عرضه شد.این عطر نمونه به روز رسانی شده عطر Voyage  است.عطر قدیمی این مدل در سال 2015 در تعدادی محدود به بازار آمد.

در سال 2015 عطر Voyage الهام بخش رایحه بازارها و خیابانهای هند و شکوفایی کاخ شناور اکتاپوسی در دریاچه پیچولا بود. در سال 2015 این عطر تنها در 250 بطری تولید شد و به سرعت به اتمام رسید. اکنون، چهار سال بعد از تولید عطر Voyage 2019، ما نسخه به روز رسانی شده ای از این عطر را ارایه کردیم.

رایحه گرم و استوایی عطر Voyage 2019 گرمای خاصی را در انسان به وجود می آورد!

بوی گرم کهربای صاف و وانیل در دل این عطر جاری است و بوی جدید گل لوتوس، گل ملی هند، نیز به آن اضافه شده است. شیرینی این گل در ترکیب با مرکبات تازه سبب شده است عطر Voyage 2019 عطری سبک و استوایی باشد. این عطر با ترکیب بوهای گرم، گرمای خاصی را در دل و جان به وجود می آورد.

هنگامی که از این عطر استفاده می کنید حس خوشایند دوستی انتقال پیدا می کند.اگر فردی برون گرا هستید و دوست دارید این حس را به دیگران انتقال دهید این عطر یک انتخاب فوق العاده است! با این عطر گرم می توانید به فردی منحصر به فرد تبدیل شوید!فردی که در کنار خاص بودن می خواهد گرمای وجودش را به همه انتقال دهد!

فراموش نکنید عطر شما امضای شماست! به راحتی می توانید با استفاده از این رایحه استوایی این امضا را ماندگار کنید! قیمت این عطر 155 یورو برای شیشه 50 میلی لیتری است. برای تهیه این عطر می توانید به وب سایت این کمپانی مراجعه کنید.

برای خرید محصولات آرایشی به کجا مراجعه کنیم؟

محصولات  مراقبت از پوست شامل طیف وسیعی از محصولات از جمله برنزه کننده، تونر، شامپو بدن، شوینده صورت، ضد آفتاب، لوسیون، ماسک صورت، مرطوب کننده، پن، کرم دست، آرایش ناخن، مایع لنز می شوند. هر یک از این محصولات دارای ویژگی های تخصصی هستند. شما می توانید برای خرید این محصولات به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید و در زمان خرید از مشاوره های تخصصی مشاوران این مرکز بهره مند شوید.

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.