Menu
Your Cart

مهدارو | Mahdaru

برند: مهدارو | Mahdaru مدل: Mahdaru Mahd Acetone Nail Polish Remover 60 ml
استون طبی مهد استون مهدارواستون طبی مهد استون مهدارو مناسب برای پاک کردن لاک از روی ناخن می باشد. استون مهد استون از قدرت پاک کنندگی بالایی برخوردار است و به راحتی لاک را از سطح ناخن پاک می کند. در ساختار این استون از مواد مرطوب کننده استفاده شده تا پس از پاک کردن لاک، ناخن خشک نشود. این استون معطر ..
19,500 تومان
برند: مهدارو | Mahdaru مدل: Mahdaru Pediatric Vaseline 50ml
وازلین اطفال مهدارووازلین اطفال مهدارو محصولی مناسب است که می تواند یک لایه محافظ بر روی پوست حساس کودک به وجود بیاورد و التهابات پوستی را درمان کند. ادرار سوختگی یکی از مواردی است که ممکن است برای همه کودکان رخ دهد. زیرا وقتی کودک پوشک می شود، رطوبت ناشی از ادرار و مدفوع کودک که برای مدتی بر روی پو..
8,000 تومان
برند: مهدارو | Mahdaru مدل: Mahdarou Oral Mineral Oil 60 ml
روغن پارافین خوراکی مهداروروغن پارافین خوراکی مهدارو نوعی روغن غیر طبیعی است که در صنایع پتروشیمی تولید شده است. این روغن علاوه بر مصارف صنعتی و بهداشتی کارایی و خواص درمانی نیز دارد. از این روغن برای مشکلات گوارشی نظیر یبوست استفاده می شود. پارافین خوراکی با ایجاد نوعی روغن غیر قابل انحلال در آب در..
13,200 تومان
برند: مهدارو | Mahdaru مدل: Mahdaru coconut oil 60 ml
روغن نارگیل مهداروروغن نارگیل مهدارو روغنی کاملا طبیعی و برگرفته از نارگیل می باشد. این روغن تمام خصوصیات روغن نارگیل را در خود دارد و جهت مصارف آرایشی و بهداشتی تهیه شده است. از این روغن نارگیل می توانید برای تقویت کردن، درخشندگی و افزایش شفافیت موها استفاده کنید. این روغن حاوی ویتامین های A و E اس..
16,600 تومان
برند: مهدارو | Mahdaru مدل: Mahdaru olive oil Mahdazeytoon 60 ml
روغن زیتون طبی مهداروروغن زیتون طبی مهدارو محصولی سرشار از ویژگی های بسیار موثر زیتون می باشد. روغن زیتون مهدارو تمام خواص جادویی زیتون را در خود دارد. از این روغن می توانید برای آبرسانی و مرطوب کردن خشکی و التهاب پوست استفاده نمایید. همچنین می توانید برای تقویت ساقه مو و افزایش درخشندگی موها بهره گ..
14,976 تومان
برند: مهدارو | Mahdaru مدل: mahdaro bitter almond oil
روغن بادام تلخ مهداروروغن بادام تلخ مهدارو مناسب استفاده برای پوست و موی شما تولید شده است. این روغن بادام تلخ طبیعی است و خلوص بالایی دارد. با مصرف این روغن می توانید مشکلاتی نظیر خشکی، چین و چروک و ترک های پوستی را بهبود بخشید. همچنین از روغن بادام می توانید برای لطافت بخشیدن و نرم کردن موها استفا..
16,900 تومان
کپسول دوریکس مهدارو | 60 عددی | افزایش تمایلات جنسی و بهبود زود انزالی
ناموجود
برند: مهدارو | Mahdaru مدل: Dorix 60 caps
کپسول دوریکس مهداروکپسول دوریکس مهدارو مکملی گیاهی است که تمامی مواد به کار رفته در آن به طور 100 درصد گیاهی و خالص هستند. این کپسول به تقویت قوای جنسی کمک می کند و نقش مهمی در بهبود انزال زودرس دارد. مطالعات اخیر نشان داده اند که مشکلات جنسی از جمله زود انزالی نقش بسیار مهمی در بروز مشکلات روانی و ..
67,500 تومان
کپسول تقویت قوای جنسی مهدارو طوبی 60 عدد رفع ناتوانی های جنسی
ناموجود
برند: مهدارو | Mahdaru مدل: Mahdaru Strengthen sexual power 60caps
کپسول تقویت قوای جنسی مهدارو طوبیکپسول تقویت قوای جنسی مهدارو طوبی محصولی مناسب برای تحریک و تقویت جنسی است. در این محصول از گیاه تریبولوس استفاده شده است و همین امر این محصول را به مکملی شگفت آور تبدیل کرده است. این گیاه به طور ویژه بر قوای جنسی اثر می گذارد و با افزایش گردش خون در بدن به برقراری ر..
47,500 تومان
پودر جوانه گندم طوبی مهدارو | 25 عددی | کنترل اشتها و درمان یبوست
ناموجود
برند: مهدارو | Mahdaru مدل: Mahdaru Tooba Wheat Germ Powder
پودر جوانه گندم طوبی مهداروپودر جوانه گندم طوبی مهدارو محصولی مناسب با ویژگی ها و اثرات شگفت آور است. سالیان زیادی است که پودر جوانه گندم به عنوان ماده ای اثر بخش شناخته شده است که نقش موثری در حفظ سلامتی دارد. این پودر از ابتلا به انواع سرطان پیشگیری می کند و برای تقویت سیستم ایمنی بدن مفید است. هم..
31,900 تومان
نمایش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)