منوی داروخانه
Your Cart

سبز دارو | Sabzdaru

شربت برونکلدین سبز دارو 120 میلی
-10 %
برند: سبز دارو | Sabzdaru مدل: Sabz Daru Broncoldin Syrup
شربت برونکلدین سبز دارو شربت برونکلدین سبز دارو محصولی ضد سرفه و خلط آور گیاهی است. این شربت پایه گیاهی دارد و در ساخت آن از عصاره استاندارد شده آویشن استفاده شده است. مواد موثره موجود در آویشن ( ترکیبات تیمول و کارواکرول) خاصیت آنتی باکتریال دارند و بر رشد باکترها اثر می گذارند و همین امر خطر عف..
ضد سرفه و خلط آور گیاهی حاوی عصاره استاندارد شده آویشن
43,200 تومان 48,000 تومان
برند: سبز دارو | Sabzdaru مدل: Sabzdaru Bronsban Cough Syrup
شربت برونسبان سبز داروشربت برونسبان سبز دارو محصولی مناسب برای درمان التهاب حاد تنفسی به همراه سرفه و درمان برونشیت حاد است. این شربت پایه گیاهی دارد و در آن از عصاره خشک گیاه عشقه استفاده شده است. گیاه عشقه می تواند به مخاط عفونی دستگاه تنفسی نفوذ کند و آنها را از گلو خارج نماید. همچنین؛ این گیاه ا..
درمان التهاب حاد تنفسی همراه با سرفه و درمان برونشیت حاد
55,000 تومان
برند: سبز دارو | Sabzdaru مدل: Sabzdaru Prostex 60cap
کپسول پروستکس سبز داروکپسول پروستکس سبز دارو مکملی منحصر به فرد برای پیشگیری و بهبود علائم ناشی از بزرگ شدن خوش خیم پروستات است. بسیاری از کارشناسان سلامتی مشکلات مرتبط با غده پروستات را یکی از دشوارترین بیماریها برای مردان می دانند. زیرا اگر این غده متورم شود مشکلات زیادی از جمله تکرر ادرار را برای..
پیشگیری از علائم ناشی از بزرگ شدن خوش خیم پروستات
185,000 تومان
برند: سبز دارو | Sabzdaru مدل: Sabzdaru Herpamelis Gel 10g
ژل موضعی هرپاملیس سبز داروژل موضعی هرپاملیس سبز دارو محصولی مناسب برای درمان زونا و تبخال است. این ژل دارای اثرات ضد باکتریال و ضد ویروس است و همین امر آن را به محصولی ارزشمند تبدیل کرده است. کسانی که به طور مدام دچار تبخال می شوند و یا ابتلا به بیماری زونا مشکلات پوستی را برای آنها به وجود آورده اس..
درمان زونا و تبخال و آنتی باکتریال و ضد ویروس 
26,000 تومان
برند: سبز دارو | Sabzdaru مدل: Sabzdaru Soy Menopause 30 caps
  کپسول سوی منوپوز سبز دارو  کپسول سوی منوپوز سبز دارو مکملی منحصر به فرد برای کاهش عوارض یائسگی است. یائسگی چرخه طبیعی در بدن زنان است که طی آن قاعدگی برای همیشه قطع می شود. در فرآیند یائسگی، میزان هورمون استروژن در بدن کاهش زنان پیدا می کند و همین امر باعث به وجود آمدن عوارض متعددی..
کاهش عوارض یائسگی و تنظیم هورمون زنانه و ضد گرفتگی و تعرق شبانه
60,000 تومان
برند: سبز دارو | Sabzdaru مدل: Sabzdaru Denta Gel
  ژل دندانی دنتا ژل سبز دارو ژل مسکن دندان درد دنتاژل سبز دارو محصولی مناسب برای تسکین درد دندان همراه با خاصیت ضد میکروبی است. این ژل حاوی روغن میخک و اسانس نعناع فلفلی است و همین امر آن را به محصولی ارزشمند تبدیل کرده است. توصیه می شود در صورت بروز پوسیدگی و دندان درد این ژل بر روی دند..
تسکین درد دندان همراه با خاصیت ضد میکروبی ، ضد التهاب
30,000 تومان
برند: سبز دارو | Sabzdaru مدل: Sabzdaru Hemrex
پماد همرکس سبز دارو 30 گرمپماد همرکس سبز دارو  محصولی مناسب برای بهبود هموروئید است. این پماد حاوی مواد گیاهی است که می تواند به درمان هموروئید کمک کنند و روند بهبود این بیماری را تسریع ببخشند. پماد همرکس می تواند هوروئید های خونی را نیز درمان کند و برای بهبود پرولاپس مقعد مناسب است. این پماد ع..
بهبود هموروئید و کاهش عوارضی نظیر خارش، درد و تحریکات مقعدی
75,000 تومان
برند: سبز دارو | Sabzdaru مدل: Sabzdaru GastroHealth 30 Softgels
سافت ژل گاستروهلث سبز دارو 30 عددیسافت ژل گاستروهلث سبز دارو محصولی مناسب برای محافظت از سیستم گوارش است. این سافت ژل دارای ترکیبات منتولی است و همین امر آن را به مکمل ارزشمندی تبدیل کرده است. ترکیبات منتولی از رشد قارچ ها و باکتری ها جلوگیری می کنند و اجازه نمی دهند میکروب های آسیب رسان در دستگاه گ..
کمک به سلامت و بهبود عملکرد دستگاه گوارش
50,000 تومان
کپسول گیاهی لاوویگ سبز دارو 60 عدد
ناموجود
برند: سبز دارو | Sabzdaru مدل: Sabzdaru Lovig
کپسول گیاهی لاوویگ سبز داروکپسول گیاهی لاوویگ سبز دارو مکملی موثر در جهت بهبود قوای جنسی و درمان هرگونه اختلالات جنسی در آقایان است. ترکیبات به کار رفته در این محصول به تولید اکسید نیتریک در بدن کمک می کنند که در نهایت باعث افزایش گردش خون در بدن، افزایش سطح انرژی و بهبود اختلال نعوظ می شود. از دیگر..
بهبود انزال، افزایش قدرت جنسی و جسمی آقایان
195,000 تومان
کپسول لیور هلث جی 14 سبز دارو 30 عددی
ناموجود
برند: سبز دارو | Sabzdaru مدل: Sabzdaru Liverhealth G 140 30 caps
کپسول لیور هلث جی 14 سبز دارو  کپسول لیور هلث جی 14 سبز دارو مکملی منحصر به فرد برای حفظ سلامت کبد است. این کپسول از کبد در برابر مسمومیت های کبدی و بیماریهای حاد محافظت می کند. کبد ارگانی بسیار مهم در بدن به شمار می رود و وظایف متعددی بر عهده دارد. از وظایف مهم کبد در بدن می توان به موارد ز..
محافظت از کبد در برابر مسمومیت های کبدی، هپاتیت حاد و سیروز کبدی
43,000 تومان
کپسول لاکس فول سبز دارو 30 عدد کپسول لاکس فول سبز دارو 30 عدد
ناموجود
برند: سبز دارو | Sabzdaru مدل: Sabzdaru Laxfull
کپسول لاکس فول سبز دارو کپسول لاکس فول سبز دارو مکملی مناسب برای تحریک و افزایش حرکات روده است. این امر از بروز یبوست پیشگیری می کند و نقش موثری در حفظ سلامت سیستم گوارشی دارد. گاهی به دلیل کاهش مصرف آب ارگان های مختلف بدن از جمله روده دچار مشکل می شوند. مواد موثره ای که در این کپسول به کار رفته ..
ضد یبوست و تحریک و افزایش حرکات پریستالیک روده
17,500 تومان
کپسول لاغری اسلیم فول سبز دارو 60 عددی کپسول لاغری اسلیم فول سبز دارو 60 عددی
ناموجود
برند: سبز دارو | Sabzdaru مدل: Sabzdaru Slim Full
کپسول لاغری اسلیم فول سبز داروکپسول لاغری اسلیم فول سبز دارو محصولی مناسب برای کاهش وزن است. در این مکمل از مواد موثره گیاهی نظیر سرکه سیب و عصاره خشک چای سبز استفاده شده است و همین امر اثر بخشی این محصول را افزایش داده است. این کپسول میل فرد را به شیرینی جات پایین می آورد و نقش موثری در کاهش چربی خ..
پایین آوردن چربی بدن و کاهش میل به شیرینی
125,000 تومان
کپسول اسلیم تکس سبز دارو 60 عددی
ناموجود
برند: سبز دارو | Sabzdaru مدل: Sabzdaru Slimtex 60cap
کپسول اسلیم تکس سبز دارو کپسول اسلیم تکس سبز دارو مکملی منحصر به فرد برای کاهش وزن است. ماده موثره به کار رفته در این کپسول عصاره خشک دانه قهوه سبز است. این ماده متابولیسم بدن را افزایش می دهد و نقش موثری در کاهش چربی های بدن دارد. همچنین، این کپسول یک آنتی اکسیدان قوی است و رادیکال های آزاد بدن ..
کاهش اشتها جلوگیری از افزایش قند خون و تبدیل قند به چربی در بدن
130,000 تومان
کپسول آرتوفناک سبز دارو 60 عددی کپسول آرتوفناک سبز دارو 60 عددی
ناموجود
برند: سبز دارو | Sabzdaru مدل: Sabzdaru Arthofenac 60caps
کپسول آرتوفناک سبز داروکپسول آرتوفناک سبز دارو محصولی مناسب برای کمک به حفظ سلامت مفاصل است. این کپسول حاوی مواد موثره ای نظیر زردچوبه، کندر و زنجبیل است و همین امر سبب شده است کپسول سبز دارو به محصولی ارزشمند تبدیل شود. این کپسول درد و التهاب مفاصل را به میزان زیادی کاهش می دهد و به افراد کمک می کن..
ضد درد و ضد التهاب مفصلی و کمک به حفظ سلامت مفاصل
130,000 تومان
ژل ضد درد زد پین سبز دارو 100گرمی ژل ضد درد زد پین سبز دارو 100گرمی
ناموجود
برند: سبز دارو | Sabzdaru مدل: Sabzdaru Zedpin Pain Reliever Gel 100grams
ژل ضد درد زد پین سبز دارو 100گرمیژل ضد درد زد پین سبز دارو محصولی مناسب برای کاهش دردهای عضلانی و مفصلی است. این ژل پایه گیاهی دارد و در آن از مواد موثره ای نظیر روغن رزماری، منتول و کامفور استفاده شده است. ژل ضد درد زد می تواند به عمق عضلات و مفاصل نفوذ کند و درد را به میزان زیادی کاهش می دهد. همچن..
تسکین دهنده دردهای عضلانی و مفصلی
88,000 تومان
پماد ضد التهاب کالاندنیکس سبز دارو 15 گرمی پماد ضد التهاب کالاندنیکس سبز دارو 15 گرمی
ناموجود
برند: سبز دارو | Sabzdaru مدل: Sabzdaru Calandunix Topical Ointment
پماد ضد التهاب کالاندنیکس سبز داروپماد سوختگی  کالاندنیکس سبز دارو محصولی مناسب برای درمان واکنش های آلرژیک است. این پماد به بهبود التهابات پوستی کمک می کند و نقش موثری در حفظ سلامتی بدن دارد. از پماد کالاندنیکس می توان برای برطرف کردن خشکی و ترک های پوستی استفاده نمود. این پماد رطوبت را به عمق..
درمان واکنش های آلرژیک و برطرف کننده خشکی و ترک های پوستی
10,000 تومان
پماد رزماری رزامینت سبز دارو 30 گرمی پماد رزماری رزامینت سبز دارو 30 گرمی
ناموجود
برند: سبز دارو | Sabzdaru مدل: Sabzdaru Denta Gelointment Rosamint
پماد رزماری رزامینت سبز دارو پماد رزماری رزامینت سبز دارو محصولی مناسب برای تسکین دردهای عضلانی، مفصلی و روماتیسمی است. این پماد گردش خون را در ناحیه آسیب دیده و دردناک بالا می برد و با افزایش حرارت باعث کاهش درد می شود. پماد رزامینت حاوی منتول و کامفر است و همین امر سبب شده است تا برای کاهش درد ..
تسکین دردها عضلانی، مفصلی و روماتیسمی
40,000 تومان
شیاف واژیتکس بانوان سبز دارو  7 عددی
ناموجود
برند: سبز دارو | Sabzdaru مدل: Sabzdaru Vagitex Vaginal Suppository 7pcs
شیاف واژیتکس بانوان سبز دارو  7 عددیاین شیاف در موارد زگیل تناسلی و التهابات و آتروفی واژن استفاده می شود. عامل زگیل های تناسلی HPV یا پاپیلوما ویروس است که در دو گروه پرخطر ( 16 و 18 ) و کم خطر ( 6 و 11 ) وجود دارد. نوع پر خطر آن باعث بروز سرطان دهانه رحم ( سرویکس) می شود. این شیاف از عصاره گی..
ضد زگیل و عفونت تناسلی و دارای خاصیت ضد ویروسی
45,000 تومان
شربت رونادکس سبز دارو 120 میلی
ناموجود
برند: سبز دارو | Sabzdaru مدل: Sabzdaru Ronadex 120 ml syr
شربت رونادکس سبز دارو شربت رونادکس سبز دارو مکملی منحصر به فرد برای تامین نیاز بدن کودکان و بزرگسالان به انواع مواد مغذی است. مطالعات نشان می دهند که یکی از دلایل عمده خستگی و ضعف بدن کمبود مواد مغذی در بدن است. به همین دلیل پیروی از رژیم غذایی سالم و یا مصرف مکمل های حاوی ویتامین و مواد معدنی ..
مکمل تقویت کننده کودکان و بزرگسالان و تامین نیاز بدن به انواع مواد مغذی
37,400 تومان
نمایش 1 تا 19 از 19 (1 صفحه)

برند سبز دارو اسپادانا برندی معتبر و ایرانی در زمینه تولید انواع مکملهای دارویی گیاهی است. این شرکت در سال 1387 کار خود را آغاز کرد. تلاش این برند همواره رسیدن به سطح استانداردهای بین‌المللی بوده است و در سال 1390 توانست تولید محصولاتش را همراستا با استانداردهای بین‌المللی کند.ارتقا سلامتی عموم جامعه اصلی‌ترین هدف این برند است. این برند در طول بیش از یک دهه فعالیت توانسته است حضوری پررنگ در بازارهای داخلی و خارجی داشته باشد و با پیگیری اهداف نوآورانه به ارتقا محصولاتش و افزایش رضایت مشتریانش کمک کرده است.آزمایشگاههای این برند مجهز به بهترین ماشین‌آلات مدرن هستند. اکنون بیش از 14 محصول به شکل کپسول، شیاف، شربت، ژل و پماد به بازار دارویی کشور عرضه می‌شوند.

محصولات برند سبز دارو اسپادانا

این برند محصولاتش را در سه دسته زیر در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌دهد:

  • مکملهای گیاهی
  • محصولات آرایشی بهداشتی
  • انواع محصولات ضد عفونی کننده

انواع محصولات سبز دارو اسپادانا را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحویل بگیرید.مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

داروخانه آنلاین خواندن مقاله زیر را به شما پیشنهاد می‌دهد: