منوی داروخانه
Your Cart

ویتان | Vitane

برند: ویتان | Vitane مدل: Vitane Vitaglobin Composition 30 Capsules
  کپسول ویتاگلوبین ویتان کپسول ویتاگلوبین ویتان مکملی منحصر به فرد برای جلوگیری و پیشگیری از ابتلا به بیماری کم‌خونی است. این مکمل حاوی ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن است و از ابتلا به بیماری هایی که در اثر کمبود ویتامین ها رخ می‌دهند، جلوگیری به عمل می آورد نقش آه..
مولتی ویتامین، تامین هموگلوبین و خون ساز
119,400 تومان
برند: ویتان | Vitane مدل: Vitane D-trol Oral Drops
قطره دی ترول ویتانقطره دی ترول ویتان مکملی منحصر به فرد برای تقویت استخوانها، جلویگیری از پوسیدگی دندانها و بهبود رشد کودکان است. این مکمل حاوی ویتامین D3 است.نقش ویتامین ها و مواد معدنی در سلامت و رشد کودکاندوران کودکی دوران بسیار مهم و تاثیر گذاری در رشد و تکامل انسان است. سلامتی و توانایی های جسم..
تقویت استخوان و جلوگیری از پوسیدگی دندان کودکان ، کمک به بهبود روند دندان درآوردن
18,530 تومان
برند: ویتان | Vitane مدل: Vitane IroVit Spansule Capsules
کپسول اسپانسول آیرویت ویتان هر عدد حاوی ۱۵۰mg سولفات آهن (معادل ۴۷mg آهن المنتال)،بعلاوه ۵۰۰mcg فولیک اسیدکپسول آیروویت حاوی آهن و فولیک اسید مانع رهاای آهن در شکم و بنابراین مانع از پیامد شکم است. ژلاتین مورد استفاده در ساخت کپسول از منبع جانداری حلال مشتق شده است. 30 عدد در هر بسته وجود می دارد..
خونساز و درمان کم خونی در دوران بارداری و تامین آهن مورد نیاز در دوران بارداری
65,000 تومان
برند: ویتان | Vitane مدل: Vitane Calcisure K2 30 Tablets
  قرص کلسی شورk2 ویتانا فارما30عددی قرص کلسی شورk2 ویتانا فارما محصولی مناسب برای افزایش سلامت استخوان ها است. این قرص حاوی مواد موثره ای نظیر کلسیم، ویتامین د3، زینک و ویتامین کا2 است و همین امر اثربخشی آن را افزایش داده است. با افزایش سن، جذب کلسیم در بدن کاهش پیدا می کند و همین امر زمی..
کمک به سلامت استخوان ها , حاوی کلسیم، زینک و ویتامین‌های D۳ و ۷-K۲
109,250 تومان 115,000 تومان
برند: ویتان | Vitane مدل: Vitane Colicez Oral Drops
قطره کولیک ایز ویتان  کولیک یا همان دل درد کودکان، مشکل شایعی است که اکثر نوزادان در هفته های اول تولد به آن دچار میشوند و حتی ممکن است این مشکل تا شش ماهگی ادامه داشته باشد. دلیل اصلی به وجود آمدن این مشکل در نوزادن، عدم تکامل سیستم گوراشی آنان در ماه های اول تولد میباشد. قطره کولیک ایز، یک..
بهبود اختلالات دستگاه گوارش در کودکان
46,000 تومان
برند: ویتان | Vitane مدل: Vitane Kids Plus Drops 30ml
قطره تقویتی کیدز پلاس ویتانقطره تقویتی کیدز پلاس ویتان مکملی منحصر به فرد برای تقویت سیستم ایمنی بدن کودکان است. این مکمل به استحکام دندانها و استخوانها کودکان و ارتقا سلامت عمومی آنها کمک می‌کند.نقش ویتامینها و مواد معدنی در سلامت و رشد کودکاندوران کودکی دوران بسیار مهم و تاثیر گذاری در رشد و تکامل..
بهبود سیستم ایمنی و متابولیسم بدن
32,700 تومان
برند: ویتان | Vitane مدل: Vitane Calci Care Tablets
قرص کلسی کر ویتان قرص کلسی کر ویتان مکملی منحصر به فرد برای حفظ سلامت استخوانها و مفاصل است و به پیشگیری از پوکی استخوان کمک می‌کند. این مکمل حاوی کلسیم، منیزیم، روی و ویتامین دی است. نقش املاح معدنی در سلامت استخوانها و مفاصل کلسیم فراوان‌ترین ماده معدنی موجود در بدن است که نقش ا..
ترکیب کامل برای حفظ سلامت استخوان
57,225 تومان
کپسول مولتی ویون بانوان ویتان 30 عدد
ناموجود
برند: ویتان | Vitane مدل: Vitane Multivion for Women
کپسول مولتی ویون بانوان ویتان« کپسول مولتی ویون بانوان ویتان » مکمل مولتی ویتامین منحصر به فردی برای تمامی بانوانی است که به سلامتی خود اهمیت می دهند. تمامی ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن در این کپسول به کار رفته اند و همین امر سبب شده است این مکمل به محصولی ویژه تبدیل شود. از ویژگی های مهم ا..
حاوی مولتی ویتامین، مینرال و آنتی اکسیدان مناسب برای خانم ها
94,000 تومان
کپسول مولتی ویون آقایان ویتان 30 عدد
ناموجود
برند: ویتان | Vitane مدل: Vitane Multivion for Man
کپسول مولتی ویتامین آقایان ویتان کپسول مولتی ویتامین آقایان ویتان مکملی منحصر به فرد برای تامین نیازهای بدن به انواع ویتامین‌ها و مواد معدنی است. این مکمل به رفع نیازهای بدن کمک می‌کند و از بروز بیماری‌های مختلف جلوگیری به عمل می‌آورد. ویتامینها و مواد معدنی چه نقشی در سلامتی بدن دارند؟ به جرات م..
حاوی انواع ویتامین و مواد معدنی برای آقایان
105,000 تومان
کپسول دی ترول ویتان
ناموجود
برند: ویتان | Vitane مدل: Vitane D-Trol Chewable Softdrops
کپسول دی ترول ویتانویتامین ها بخش عمده ای از رژیم غذایی سالم برای کودکان شما را تشکیل می دهند، آن ها برای حفظ تناسب اندام کودکان شما بسیار ضروری می باشند.شما به عنوان پدر و مادر باید سعی کنید ترکیبات بیشتری از ویتامین ها را در رژیم غذایی کودکان خود قرار دهید، مهم است که شما به اهمیت ویتامین های مختل..
تامین ویتامین D3 مورد نیاز کودکان
18,530 تومان
کپسول جویدنی امگاویت د3 ویتان 36 عدد کپسول جویدنی امگاویت د3 ویتان 36 عدد
ناموجود
برند: ویتان | Vitane مدل: Vitane Omegavyte D3 for Adults 36 Chewable Softdrops
کپسول جویدنی امگا ویت د3 ویتانکپسول جویدنی امگا ویت د3 ویتان محصولی مناسب برای حفظ سلامت قلب است. تحقیقات زیادی به بررسی اثرات امگا 3  بر سلامتی پرداخته اند و همگی آنها بر این امر تاکید می ورزند که امگا 3 تری گلیسیرید خون را کاهش می دهد و این امر نقش موثری در ارتقا سلامت قلب دارد. همچنین، این ک..
کمک به حفظ سلامت قلب، مغز و چشم ، حاوی امگا3 + ویتامین D3
38,000 تومان
قطره ویتاگلوبین ویتان 30 میل قطره ویتاگلوبین ویتان 30 میل
ناموجود
برند: ویتان | Vitane مدل: Vitane Vitaglobin Oral Drops 30 ml
قطره ویتاگلوبین ویتانقطره ویتاگلوبین (Vitaglobin) ویتان یک محلول خوراکی و مکمل غذایی مقوی جهت تولید هموگلوبین و خون سازی در بدن میباشد. این مکمل غذایی خون ساز به تامین ویتامین ها، مینرال ها و اسید آمینه های مورد نیاز جهت تقویت سیستم ایمنی، تقویت سیستم عصبی، پیشگیری از کم خونی، بهبود روند تغذ..
کمک به تامین آهن مورد نیاز کودکان
15,800 تومان
قطره مولتی ویتامین ویتان
ناموجود
برند: ویتان | Vitane مدل: Vitane Drops 30ml
قطره مولتی ویتامین ویتانقطره مولتی ویتامین ویتان مکملی منحصر به فرد برای تقویت سیستم ایمنی بدن کودکان است. این مکمل به بهبود رشد جسمی و ذهنی، تقویت تمرکز و حافظه و تقویت سلامت عمومی کودکان کمک می‌کند.فواید  ویتامین‌ها و مواد معدنی در رشد و سلامتی کودکانویتامین‌ها دارای تاثیرات شگرفی بر سلامتی ک..
تامین ویتامین های روزانه و تقویت رشد و با طعم و مزه طيبعي پرتقال
35,500 تومان
قطره ایمیوسنس ویتان 30 میل قطره ایمیوسنس ویتان 30 میل
ناموجود
برند: ویتان | Vitane مدل: Vitane Immusense Oral Drops 30 ml
قطره ایمیوسنس ویتانقطره ایمیو سنس ویتان مکملی منحصر به فرد برای تقویت سیستم ایمنی کودکان، بهبود رشد و افزایش انرژی کودکان است.برای اینکه سیستم ایمنی بدن کودک بتواند وظیفه خود را به خوبی انجام دهد باید رژیم غذایی کودک سرشار از مواد مغذی، انواع ویتامین‌ها و آنتی اکسیدان‌ها باشد. آنتی اکسیدان‌ها تر..
تقویت سیستم ایمنی کودکان
20,800 تومان
قطره آهن آیرویت ویتان 30 میل قطره آهن آیرویت ویتان 30 میل
ناموجود
برند: ویتان | Vitane مدل: Vitane Irovit oral drops
قطره آهن آیرویت ویتان 30 میل قطره آهن آیرویت ویتان مکملی منحصر به فرد برای پیشگیری از کمخونی در کودکان و تامین نیاز روزانه بدن به آهن است.خستگی ناشی از کمبود آهن بیشتر به صورت خواب آلودگی خود را نشان می دهد. این خستگی باعث اختلال در انجام فعالیت های روزانه می شود. رژیم غذایی و مکمل های غنی از آه..
تامین آهن مورد نیاز کودکان و پیشگیری از کم خونی
27,000 تومان
قطره آدزیر ویتان 30 میل قطره آدزیر ویتان 30 میل
ناموجود
برند: ویتان | Vitane مدل: Vitane Adzir Drops 30ml
قطره آدزیر ویتانقطره تقویتی آدزیر ویتان مکملی منحصر به فرد برای تقویت سیستم ایمنی و متابولیسم بدن نوزادان است. این مکمل حاوی ویتامینهای Aو  D و مواد معدنی آهن و روی است.نقش ویتامینها و مواد معدنی در سلامت و رشد کودکاندوران کودکی دوران بسیار مهم و تاثیر گذاری در رشد و تکامل انسان است. سلامتی و ت..
قطره تقویتی و بهبود سیستم ایمنی و متابولیسم بدن
43,000 تومان
قرص کلسی ویت ویتان  90 عدد قرص کلسی ویت ویتان  90 عدد
ناموجود
برند: ویتان | Vitane مدل: Vitane Calcivyte 90 Tabs
قرص کلسی ویت ویتانکلسیم یکی از عناصر شیمیایی است که برای موجودات زنده از جمله انسان، حیاتی می‌باشد. نشانه‌ی شیمیایی کلسیم “Ca” است. کلسیم در بسیاری از غذاها یافت می‌شود. ما نیاز به مصرف مقدار مشخصی از کلسیم برای ساختن و حفظ استخوان‌های قوی و ارتباطات سالم بین مغز و قسمت‌های مختلف بدن داریم.‌خدما..
تقویت و بهبود استحکام استخوان و دندان
127,500 تومان
قرص کلسی شور ویتان 30 عدد قرص کلسی شور ویتان 30 عدد
ناموجود
برند: ویتان | Vitane مدل: Vitane CalciSure Syrup
قرص کلسی شور ویتانتاریخ انقضای این محصول تا تاریخ 2022/12/29  استقرص کلسی شور ویتان مکملی مناسب و ترکیبی از مواد مغذی ضروری بدن بانوان در دوران بارداری است و به تامین کلسیم مورد نیاز بدن مادر جهت پیشگیری از کاهش کلسیم استخوان‌ها کمک می کند. همچنین، این مکمل نقش بسزایی در تشکیل ماتریکس لازم جهت..
کمک به سلامت استخوان ها
44,500 تومان
قرص پرگ ویت ویتان 30 عدد
ناموجود
برند: ویتان | Vitane مدل: Vitane Pregvyte 30 Tabs
قرص پرگ ویت ویتانقرص پرگ ویت ویتان حاوی ویتامین‌ها و ریز مغذی‌های ضروری بدن در دوران بارداری است. این مکمل به سلامت مادر و جنین کمک می‌کند.نقش تغذیه مناسب در دوران بارداریپیروی از رژیم غذایی صحیح در دوران بارداری یکی از مهم‌ترین مواردی است که در این دوران باید مورد توجه قرار گیرد. با دریافت ویتامین‌..
حاوی ریز مغذی های ضروری برای رشد جنین و حفظ سلامت مادر ، تامیـن نیازهای ضروری در دوران بارداری و شیردهی
38,000 تومان
قرص مگویت 500 ویتان 30 عدد قرص مگویت 500 ویتان 30 عدد
ناموجود
برند: ویتان | Vitane مدل: Vitane Magvyte 500mg
قرص مگویت 500 ویتانقرص مگویت 500 ویتان ویتان مکملی منحصر به فرد برای حفظ عملکرد عصب و عضله است. این قرص جذب کلسیم را افزایش می‌دهد و از شدت وقوع حملات میگرنی می‌کاهد. این مکمل حاوی عنصر معدنی منیزیم است.نقش منیزیم بر سلامتیمنیزیم از ریزمغذی‌هایی است که به جذب کلسیم کمک می‌کند و یکی از ضروری‌ترین امل..
سلامت قلب و حفظ سلامت استخوان و حفظ مواد معدنی استخوان
21,000 تومان
قرص مگویت 250 ویتان نیچرز 30 عدد
ناموجود
برند: ویتان | Vitane مدل: Vitane Magvyte
قرص مگویت 250 ویتان  نیچرز قرص مگویت 250 ویتان نیچرز مکملی منحصر به فرد برای حفظ عملکرد عصب و عضله است. این قرص جذب کلسیم را افزایش می‌دهد و از شدت وقوع حملات میگرنی می‌کاهد. این مکمل حاوی عنصر معدنی منیزیم است.منیزیم از ریزمغذی‌هایی است که به جذب کلسیم کمک می‌کند و یکی ا..
کمک به تامین منیزیم، حفظ سلامت قلب و استخوان
70,950 تومان
قرص شیرین کننده شوگر نیل ویتان 100 عدد
ناموجود
برند: ویتان | Vitane مدل: Vitane Sugar Nil 100 tabs
قرص شیرین کننده شوگر نیل ویتانقرص شیرین کننده شوگر نیل ویتان محصولی مناسب برای جایگزین قند و شکر طبیعی است. همانطور که می دانید مصرف شیرینیجات می تواند قند خون را افزایش دهد و همین امر خطر ابتلا به بیماری دیابت را بالا می برد. این قرص به حرارت مقاوم است و از آن می توان برای پخت غذاهای شیرین استفاده ..
جایگزین قند و شکر مناسب برای افراد مبتلا به دیابت
2,500 تومان
قرص دیابشور ویتان 30 عدد قرص دیابشور ویتان 30 عدد
ناموجود
برند: ویتان | Vitane مدل: Vitane Diabesure 30 Tabs
قرص دیابشور ویتانقرص دیابشور ویتان ترکیبی از املاح ضروری و ویتامین های مورد نیاز بدن است. این محصول فاقد شکر، گلوتن،ژلاتین و لاکتوز است و مصرف آن به بیماران دیابتی پیشنهاد می شود. فرآورده ای برای تامین انرژی بدن و  تقویت سیستم ایمنی است. این مکمل حاوی ویتامینها، املاح ضروری و ریزمغذی هایی است..
مولتی ویتامین و مینرال مخصوص افراد مبتلا به دیابت ، فاقد گلوتن، نمک و لاکتوز، ژلاتین و مواد نگهدارنده
64,980 تومان
قرص جوینت لوب ویتان  30 عدد قرص جوینت لوب ویتان  30 عدد
ناموجود
برند: ویتان | Vitane مدل: Vitane JointLube 30 Tabs
قرص جوینت لوب ویتانقرص جوینت لوب ویتان حاوی هیالورونیک اسید و گلوکزامین جهت محافظت از مفاصل و غضروف ها و تسکین درد مفاصل مناسب است. اوستوآرترین یا آرتروز و ساییدگی مفاصل در زمره  عارضه های استخوانی و مفاصل قرار دارد و با افزایش سن خطر بروز آنها افزایش می یابد. این بیماری به عنوان بیماری دژ..
حفاظت از مفاصل، ضد درد و التهاب مفاصل ، رفع ساییدگی استخوان ها
35,000 تومان
قرص جوینت فری تریپل اکشن ویتان 80 عدد قرص جوینت فری تریپل اکشن ویتان 80 عدد
ناموجود
برند: ویتان | Vitane مدل: Vitane Joint Free Triple Action
قرص جوینت فری تریپلقرص جوینت فری تریپل برای بهبود عملکرد مفاصل، کاهش درد مفاصل و آرتروز کاربرد دارد. ترکیبات بکار رفته در این قرص گلوکزآمین سولفات، کندروئیتین سولفات و ام اس ام هستند.گلوکز آمین سولفات چیست؟این ترکیب، ماده ی اصلی و بنیادی برای ساخت غضروف و تشکیل بافت همبند است. در بیماری هایی چون آرت..
بهبود عملکرد مفصل، کاهش درد مفاصل و آرتروز
155,000 تومان
نمایش 1 تا 25 از 29 (2 صفحه)

برند ویتان برندی معتبر و آلمانی در زمینه تولید انواع مکمل برای سلامتی است. این برند با شعار بهبود شرایط زندگی در خاورمیانه، اروپا و آسیا کار خود را آغاز کرد و توانست تحولاتی اساسی در زیرساخت های سلامتی در سراسر دنیا به وجود بیاورد. محصولات این برند از مواد اولیه با کیفیت تولید می شوند و همین امر اثربخشی و کارآیی این محصولات را افزایش داده است. این برند به نتایج بدست آمده از مطالعات علمی بسیار پایبند است و به استانداردهای علمی متعهد بوده است. این امور سبب شده اند که این محصولات جایگاه قابل قبولی در سراسر دنیا از جمله خاور میانه داشته باشند.

رویکرد برند ویتان برای ارتقا سلامتی

این برند بر این عقیده است که سلامتی حق تمامی کسانی است که در این کره خاکی زندگی می کنند در نتیجه باید با استفاده از راهکارهای مناسب از جمله استفاده از مکملهای مناسب به ارتقا سلامتی کمک کنیم. این برند در حوزه تولید انواع مکملهای سلامتی فعالیت دارد و توانسته است رضایت خریداران را در سراسر دنیا کسب کند. برند ویتان تلاش می کند تا با ایجاد بستری مناسب به افراد کمک کند تا به حفظ سلامتی خود کمک کنند. تمامی محصولات این برند پس از گذراندن مراحل سخت کنترل کیفی تولید می شوند و همین موضوع سبب شده است که این برند گواهینامه های معتبر زیادی را کسب کند.

انواع محصولات برند ویتان را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.