منوی داروخانه
Your Cart

مکس ماسل اسپورتس نوتریشن | Max Muscle Sports Nutrition

کپسول مکس سی ال ای مکس ماسلکپسول مکس سی ال ای مکس ماسل محصولی مناسب برای افزایش سرعت متابولیسم بدن است. افزایش سوخت و ساز بدن فواید زیادی را برای سلامتی به همراه دارد. این امر باعث می شود تا انرژی بدن افزایش پیدا کند. استفاده منظم از کپسول مکس سی ال ای درصد چربی بدن را کاهش می دهد و به ورزشکاران کمک..
افزایش سرعت متابولیسم بدن
688,400 تومان
برند: مکس ماسل اسپورتس نوتریشن | Max Muscle Sports Nutrition مدل: Max Muscle MaxPro BCAA 120 Tabs
قرص مکس بی سی ای ای مکس ماسل نوتریشن قرص مکس بی سی ای ای مکس ماسل نوتریشن محصولی مناسب برای تامین پروتئین مورد نیاز بدن ورزشکاران است. این قرص حاوی آمینو اسیدهای ضروری از جمله ال لوسین، ال ایزولوسین و ال والین است و همین امر قرص مکس را به محصولی ارزشمند تبدیل کرده است. این قرص سرعت عضله سازی را د..
کمک به تامین پروتئین مورد نیاز بدن و حفظ بافت عضلات 
650,000 تومان
پودر کربومکس مکس ماسل  پودر کربومکس مکس ماسل محصولی مناسب برای افزایش توانایی بدن در تمرینات ورزشی سخت است. این پودر میزان انرژی را در بدن بالا می برد و پایداری آن بسیار زیاد است. پودر کربومکس محرک ساخت و ذخیره گلیکوژن در عضله و بدن است و همین امر باعث می شود اثربخشی این پودر افزایش پیدا کند..
مناسب برای افزایش وزن
641,000 تومان
برند: مکس ماسل اسپورتس نوتریشن | Max Muscle Sports Nutrition مدل: Max Muscel Max Creatine 250 g
پودر مکس کراتین مکس ماسل پودر مکس کراتین مکس ماسل محصولی مناسب برای افزایش قدرت عضلات است. این پودر به حجیم شدن عضلات کمک می کند و سرعت ترمیم و بهبود عضلات را بالا می برد. یکی از ویژگی های بسیار مهم پودر مکس کراتین تقویت سنتز پروتئین وی در عضلات است. این امر باعث می شود تا عضلات هر چه زودتر شکل ب..
کمک به ترمیم و بهبود سریع عضلات و تقویت سنتز پروتئین در عضلات 
885,700 تومان
برند: مکس ماسل اسپورتس نوتریشن | Max Muscle Sports Nutrition مدل: Max Muscle Max Glutamine Powder 400g
پودر گلوتامین مکس ماسل پودر گلوتامین مکس ماسل محصولی مناسب برای ترمیم عضلات و بهبود روند حجم دهی به آنهاست. این پودر به سلامت روده ها کمک می کند و نقش موثری در تقویت سیستم ایمنی بدن دارد. استفاده از پودر گلوتامین به ورزشکارانی توصیه می شود که تمرینات شدید ورزشی انجام می دهند. این پودر ترشح هورمون..
ترمیم عضله و بهبود سریع
775,000 تومان
پودر مکس کارنوزین (بتا آلانین) مکس ماسل مکملی مناسب جهت به تعویق انداختن خستگی حین و بعد از تمرینات ورزشی می باشد. بتا آلانین یک آمینو اسید است که به طور طبیعی توسط بدن ساخته می شود اما در محصولات حیوانی (به ویژه گوشت سینه مرغ و ماهی) نیز یافت می شود. بتا آلانین در بدن به همراه هیستیدین تولید ک..
مانع از تجمع اسید لاکتیک داخل عضلات خواهد شد که خستگی حین و بعد از تمرینات ورزشی را به تعویق خواهد انداخت
784,000 تومان
  پودر مکس پرو بی سی ای ای با طعم پینک لیموناد مکس  ماسل 351گرم پودر مکس پرو بی سی ای ای با طعم پینک لیموناد مکث ماسل محصولی مناسب برای تامین آمینواسیدهای شاخه دار در بدن است. استفاده از این پودر باعث می شود رشد عضلانی بهبود پیدا کند و همین امر به ورزشکاران کمک می کند هر چه زودتر به ..
کمک به تامین آمینواسیدهای شاخه دار بدن و جلوگیری از تحلیل عضلانی در ورزشکاران
807,000 تومان
برند: مکس ماسل اسپورتس نوتریشن | Max Muscle Sports Nutrition مدل: Max Muscel Max Pro Elite 908 g
پودر مکس پرو الیت مکس ماسل اسپورتس نوتریشن محصولی مناسب برای تامین پروتئین وی مورد نیاز بدن است. این پودر به حفظ و سلامت عضلات کمک می کند و همین امر سبب شده است ورزشکاران استفاده از آن را مد نظر قرار دهند. پودر پروتئین مکس پرو الیت تشکیل شده از پروتئین وی ایزوله،کنسانتره و کازئین می باشد ک..
پودر مکس پرو الیت مکس ماسل اسپورتس نوتریشن | طعم شکلات و کمک به تامین پروتئین مورد نیاز و کمک به عضله سازی در دوران حجم و جلوگیری از ریزش عضلات در دوران کاهش وزن
1,775,000 تومان
برند: مکس ماسل اسپورتس نوتریشن | Max Muscle Sports Nutrition مدل: Maxmuscle Max Whey Isolate 908g
پروتئین وی 100% ایزوله مکس ماسل جزو مکمل بدنسازی برای حجم خشک عضلانی محسوب می شود و نوعی مکمل پروتئینی است که از پروتئین آب پنیر به دست آمده است. این پروتئین به دلیل محتوای پروتئین بالا و سطوح پایین کربوهیدرات، چربی و لاکتوز جزو بهترین پروتئین ها برای ورزشکاران حرفه ای محسوب می شود.زی..
افزایش حجم عضلات بدون چربی,کمک به ریکاوری ماهیچه ها بعد از تمرینات ورزشی,دارای آمینو اسید های ضروری برای سنتز پروتئین بیشتر
2,360,000 تومان
پودر پیور وی 100% مکس ماسل 1362 گرم پودر پیور وی 100% مکس ماسل 1362 گرم
ناموجود
پودر پروتئین پیور وی 100% مکس ماسل محصولی مناسب برای افزایش رشد عضلات است. این پودر منبع غنی از پروتئین وی کنسانتره است که دارای 80% پروتئین کنسانتره مرغوب می باشد. این مکمل ورزشی با آمینو اسید های ضروری و غیر ضروری و همچنین گلوتامین تقویت شده است که شما را در فاز آنابولیک و عضله سازی..
مناسب برای افزایش رشد عضلات و تسریع فرآیند ریکاوری و کمک به افزایش قدرت عضلات
1,967,600 تومان
پودر بیگ مس مکس ماسل اسپورتس نوتریشن ۵.۴۵۰ کیلو پودر بیگ مس مکس ماسل اسپورتس نوتریشن ۵.۴۵۰ کیلو
ناموجود
پودر بیگ مس مکس ماسل اسپورتس نوتریشن پودر بیگ مس مکس ماسل اسپورتس نوتریشن محصولی مناسب برای کمک به تامین کربوهیدارت و ویتامین های مورد نیاز ورزشکاران است. این پودر به افزایش وزن کمک می کند و باعث می شود تا کالری ورودی ورزشکاران افزایش پیدا کند. همین امر قدرت ورزشکاران را بالا می برد و به آنها کمک..
کمک به تامین کربوهیدرات و ویتامین های مورد نیاز ورزشکاران با طعم کیک شکلاتی
3,942,900 تومان
نمایش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)