منوی داروخانه
Your Cart

متین آسا فارمد | Matin Asa Farmed

نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)

برند متین آسا فارمد برندی معتبر و ایرانی در زمینه تولید انواع مکملها برای سلامتی است. پایه محصولات این برند گیاهی است و تلاش کرده است با بهره گیری از طب ایرانی محصولاتی منحصر به فرد را به بازار عرضه کند و در اختیار کسانی قرار دهد که به سلامتی خود اهمیت می دهند. این برند انواع محصولات خود را به شکل قطره، قرص، کپسول و شربت تولید کند و با تولید محصولات متنوع پاسخگوی نیاز جامعه ایرانی به مکملهای سلامتی باشد. این برند در تولید محصولاتش از مواد اولیه با کیفیت استفاده می کند و همین امر بر اثربخشی محصولات اثر گذاشته است. این برند بر نتایج بدست آمده از مطالعات معتبر علمی پایبند است و تلاش می کند با توجه به استانداردهای بین المللی به برندی برتر در سطح ملی و منطقه تبدیل شود.

ویژگی محصولات متین آسا فارمد

این برند دلیل برتری خود را به محصولات مشابه استفاده از تکنولوژی برتر در رویه تولید محصولاتش می داند. متخصصانی که در شرکت متین آسا فارمد مشغول به کار هستند دائما بر نحوه تولید محصولات نظارت دارند و تلاش می کنند تا با انجام آزمایشات دشوار کیفیت محصولات را مورد بررسی قرار دهند. انجام آزمایشات رندوم یکی از مواردی است که سبب شده است محصولاتی که در پایان به تولید می رسند محصولاتی ویژه باشند و همین امر به محرکی قوی برای خرید محصولات این برند تبدیل شده است!

انواع محصولات برند متین آسا فارمد را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.


کد تخفیف خوش آمد گویی