Menu
Your Cart

شکم

برند: آدور|Ador مدل: Ador Neoprene Slimming Belt
شکم بند لاغری نئوپرنی آدورشکم بند لاغری نئوپرنی آدور باعث می شود شکم کمترین حجم خود را داشته باشد و با جمع کردن آن به داخل باعث کاهش نیروهای جانبی و کششی و فشار موضعی روی مهره های کمر می گردد. استفاده از شکم بند لاغری آدور باعث می شود در محل شکم گرمای موضعی ایجاد شود و به این صورت چربی سوزی در این ن..
359,000 تومان
برند: آدور|Ador مدل: Ador Special Export Belt
شکم بند صادراتی ویژه آدورشکم بند صادراتی ویژه آدور را می توانید برای حمایت از ناحیه شکم پس از جراحی استفاده نمایید. استفاده از این محصول باعث می شود از تورم در این ناحیه جلوگیری گردد. کمربند صادراتی ویژه از پارچه مخصوص تهیه شده تا جریان هوا از آن به خوبی عبور نماید و از تعریق بدن جلوگیری شود. این شک..
195,000 تومان
برند: آدور|Ador مدل: Ador Pregnancy Belt American Design
شکم بند دوران بارداری طرح امریکایی آدورشکم بند دوران بارداری طرح امریکایی آدور باعث تسهیل حرکت جنین در شکم مادر می شود. استفاده از شکم بند بارداری آدور از فشار وزن شکم بر ناحیه کمر می کاهد و باعث می شود مادر بتواند راحت تر به فعالیت های روزانه خود برسد. شکم بند طرح امریکایی آدور در جلوگیری از کشش بی..
135,000 تومان
فتق بند یک طرفه چپ و راست آدور | حمایت کننده از ناحیه فتق
ناموجود
برند: آدور|Ador مدل: Ador left and right unilateral hernia
فتق بند یک طرفه چپ و راست آدورفتق بند یک طرفه چپ و راست آدور برای حمایت کردن از ناحیه اینگوینال پس از جراحی به کار می رود. فتق بند یک طرفه آدور قابل تنظیم است و می توان با کنترل آن فشار موضعی بر ناحیه فتق را تنظیم نمود. این محصول را می توان پس از عمل جراحی و برای پیشگیری از پیشرفت فتق استفاده کرد. ا..
125,000 تومان
فتق بند دوطرفه آدور | حمایت کننده از ناحیه فتق
ناموجود
برند: آدور|Ador مدل: Ador Bilateral Hernia
فتق بند دوطرفه آدورفتق بند دوطرفه آدور را می توان برای ایجاد حمایت کامل از ناحیه اینگوینال پس از جراحی استفاده نمود. این فتق بند دو طرفه در ناحیه کشاله ران فشار موضعی ملایم ایجاد می کند و به این ترتیب درد را در این ناحیه کاهش می دهد. استفاده از این فتق بند پس از عمل جراحی و پیشگیری از پیشرفت فتق کار..
135,000 تومان
شکم بند موهر آدور | جلوگیری کننده از سرما خوردگی پهلوها
ناموجود
برند: آدور|Ador مدل: Ador Moher Belt
شکم بند موهر آدورشکم بند موهر آدور یکی از محصولات ارتوپدی می باشد که از الیاف پشمی نرم و لطیف ساخته شده است. این محصول کاملا با پوست بدن سازگار است و هیچگونه حساسیتی ایجاد نمی کند. از این شکم بند موهر می توانید در فصول سرد سال برای جلوگیری از سرماخوردگی پهلوها و درد ناشی از سرماخوردگی پهلوها استفاده..
75,000 تومان