Menu
Your Cart

بالشت بارداری

توضیحات دسته‌بندی

دوران بارداری می تواند یکی از زیباترین و لذت بخش ترین دوران زندگی یک زن باشد.

اما با تغییرات فیزیولوژیکی که در بدن مادران باردار بوجود می آید؛ مادران در دوران بارداری دچار مشکلات فراوانی می گردند.

بی خوابی های دوران بارداری، تغییر فرم بدن،تصور کمردرد ها و مشکلات بعد از زایمان، لذت تجربه ی یک بارداری شاد را از زنان می گیرد.
بالشت های بارداری با ظراحی منحصر به فرد و بالاترین کیفیت، از درد های دوران بارداری کاسته و خوابی راحت برای مادران باردار به ارمغان می آورد.

بالشت بارداری L شکل با قرار گرفتن در زیر شکم و بین زانوها، فشار وارد بر ستون فقرات و کمر، و دردهای ناشی از آن را کاهش می دهد.
در آغوش گرفتن بالشت از تغییر فرم شانه ها جلوگیری کرده و از خستگی شانه ها و گردن می کاهد.
اگر از بالشت خاصی زیر سرتان استفاده می کنید و به آن عادت دارید؛ با برعکس کردن بالشت  ال شکل دی روحه، می توانید هم بالشت خودتان را در زیر سر داشته باشید و هم از فواید بالشت بارداری بهره بگیرید. (در تصاویر روش های خوابیدن با بالشت ال شکل را مشاهده کنید)

علاوه بر بالشت یک روکش اورجینال هم در بسته وجود دارد که از الیاف صد در صد طبیعی و ضد حساسیت تهیه شده است و به راحتی از بالشت جدا شده و قابل شستشو می باشد.

به همراه رویه جداشدنی تهیه شده از الیاف 100% طبیعی

بالشت طبی بارداری زیکلاس مد | مدل ZYK-PC بالشت طبی بارداری زیکلاس مد | مدل ZYK-PC
ناموجود
برند: زیکلاس مد | Zyklusmed مدل: Zyklusmed ZYK-PC
بالشت بارداری باعث خوابی آسوده در دوران بارداری می شود. اغلب افراد از فواید بسیار بالشت بارداری غافلند. اهمیت این نوع بالشت بدلیل حمایت پشت، حفظ فاصله بین زانوان، نگهداری سرو شکم در وضعیت مناسب، کاهش درد شانه و گردن در هنگام خواب بسیار بالاست.به همین جهت استفاده از آن را در دوران بارداری و حتی شیرده..
594,000 تومان
نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)