Menu
Your Cart

بالشت هوشمند

توضیحات دسته‌بندی

در دوره‌ای زندگی می‌کنیم که همه چیز به سمت هوشمند شدن پیش می‌رود. اینجاست که اینترنت اشیا از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌شود. موضوعی که باعث می‌شود همه چیز با هم در ارتباط باشد. با در نظر گرفتن همین شرایط در آینده باید شاهد ساخت بالشت هوشمند هم باشیم. هر چند سالهای اخیر بالشت هوشمند مموری فوم در بازار های ایران قابل دسترس است اما منظور ما از بالشت هوشمند در این مقاله بالشی می باشد که از تکنولوزی های روز بهره برده باشد.

پروژه ساخت بالشت هوشمند در حال حاضر روی سایت Kickstarter شروع شده است. استقبال از ساخت چنین محصولی بسیار زیاد بوده است.

چراغ‌های LED داخل این بالشت قرار گرفته که می‌توانند هر روز صبح به شما پیمام بدهند. این محصول به سنسورهای ژیروسکوپ و شتاب‌سنج مجهز شده تا بتواند مقدار قلت خوردن فرد در زمان خواب را بسنجد. همچنین این بالشت به بلوتوث مجهز شده و می‌تواند برای افراد موسیقی پخش کند تا از خواب بیدار شوید.

تمام اطلاعات جمع‌آوری شده هم از طریق اپلیکیشنی که روی گوشی نصب می‌شود در اختیار کاربران قرار میگیرد. در این اطلاعات می‌توانید از کیفیت خواب باخبر شوید. اگر در خواب‌ افراد اختلالی به وجود بیاید در این برنامه مشخص می‌شود.

بالشت هوشمند مواج کودک زیکلاس مد | مدل ZYK-M بالشت هوشمند مواج کودک زیکلاس مد | مدل ZYK-M
ناموجود
برند: زیکلاس مد | Zyklusmed مدل: Zyklusmed ZYK-M
کودکان هنگام خواب در ناحیه گردن به حمایت بیشتری نیاز دارند و اصولا یافتن یک بالشت مناسب برای آنها سخت می باشد. اما راه حل ZYKLUSMED ارائه بالشت های سایز مخصوص کودک است. در اینصورت سر کودک هنگام خواب در طبیعی ترین و خنثی ترین حالت خود قرار گرفته و همچنین حالت مناسب گردن و ستون فقرات حین خواب به پشت و..
107,500 تومان
بالشت هوشمند مواج بزرگسال زیکلاس مد | مدل ZYK-L بالشت هوشمند مواج بزرگسال زیکلاس مد | مدل ZYK-L
ناموجود
برند: زیکلاس مد | Zyklusmed مدل: Zyklusmed ZYK-L
خواب کامل مسئله مهمی است و هرچیزی که کیفیت یک خواب آسوده و آرامش بخش را تضمین کند بسیار با ارزش است. بالشت فوم هوشمند محصولی خلاقانه است که به کشمکش های مربوط به خواب پاسخ داده و به بدن احساس بی وزنی میدهد. این امر باعث می شود تا خوابی آسوده تر و با کیفیت تر را تجربه کنید. البته بهترین راه درک فواید..
215,000 تومان
نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)